Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dodatki przychodzą mailem (tzn. przychodzi kod). Bardzo to miłe i przyjemne w sumie :) Są proste i krótkie, a nagrodami niestety jest tylko złoto. Można je przejść po ukończeniu gry. Dzięki, Ubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 20:46, Pernia napisał:

A teraz otrzyj łezki i zamknij za sobą drzwi.

Naucz się czytać... ja tego nie pisałem, tylko Skwarek... -.- A jak umiesz czytać, to naucz się posty edytować...

Co do mojej ironi widzę, że nadal nie rozumiesz... Ech... mówię, byś najpierw przeczytał, potem się wypowiadał, ale nie... Ty już lepiej nic nie pisz. Wiem, że musisz jeszcze coś dopisać i obrócić kota ogonem, ale może lepiej otwórz sobie okno, pooddycha świeżym powietrzem, poucz się, czy zrób coś innego pożytecznego. Wiem! Przeczytaj sobie o ironii! ;)

Na temat:
Fajne te lokacje dodatkowe ? Bo mam jedną przy moim "EK" ale nie wiem, czy warto odpalać, a jestem zbyt leniwy, by samemu sprawdzić. ; D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:10, Albii napisał:

> A teraz otrzyj łezki i zamknij za sobą drzwi.
Naucz się czytać... ja tego nie pisałem, tylko Skwarek... -.- A jak umiesz czytać, to
naucz się posty edytować...

Czy twój iloraz inteligencji naprawde nie pozwala ci na domyślenie się, że walnąłem się w przenoszeniu linijek? Szkoda mi ciebie, dobrze, że u 13 latków inteligencja jeszcze przyjdzie...

Dnia 25.03.2010 o 21:10, Albii napisał:

Co do mojej ironi widzę, że nadal nie rozumiesz... Ech... mówię, byś najpierw przeczytał,
potem się wypowiadał, ale nie... Ty już lepiej nic nie pisz. Wiem, że musisz jeszcze
coś dopisać i obrócić kota ogonem, ale może lepiej otwórz sobie okno, pooddycha świeżym
powietrzem, poucz się, czy zrób coś innego pożytecznego. Wiem! Przeczytaj sobie o ironii!
;)

Co mam poczytać? Po raz kolejny wałkujesz to samo I NIE POTRAFISZ PODAĆ ŻADNEGO ARGUMENTU Naucz się, chłopcze, dyskusji, a potem się wypowiadaj. Nie potrafisz napisać ani jednego sensownego zdania, popartego jakimkolwiek argumentem. "ironia" i ''ironia'' I co ma ci to dać? Nic. WoW, czy PS3. Mój kot by takie przykłady podał, wysil się, o ile pozwala ci na to.. sam wiesz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajne - najlepsza wg. mnie jest stocznia, gdzie odbywa się dynamiczną gonitwę za strażnikiem po budowanym kadłubie okrętu. Pozostałe dwie są OK - ładny w środku pałac Lorenzo Di Medici i kościół w Wenecji, gdzie trzeba trochę poskakać (bardzo łatwa lokacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:13, Pernia napisał:

Czy twój iloraz inteligencji naprawde nie pozwala ci na domyślenie się, że walnąłem się
w przenoszeniu linijek? Szkoda mi ciebie, dobrze, że u 13 latków inteligencja jeszcze przyjdzie...

Teraz do nauki edytowania dochodzi nauka liczenia.

Za to Twoje argumenty to tylko to, że ja nie mam racji. ;p Wałkujesz je w każdej rozmowie, wymyślasz sobie jakiś ośmiolatków, dwunastolatków, teraz to już awansowałem na trzynasty level nawet. Nawiasem dyskusja to chyba ma służyć do zapobiegania konfliktom, bądź do ich łagodzenia i do wypracowania kompromisu. To jest raczej, a nawet na pewno pyskówka i w dodatku na na bardzo niskim poziomie. No to raczej jak od początku wyzywasz mnie od tępaków to nie powiedziałbym, że umiesz dyskutować, ale zostawię to do przemyślenia Tobie. Dobra, ja już sobie idę, bo ze śmiechu nie wytrzymam. ;D Albo wytrzymam bo to już jest żałosne. Tylko nie pisz teraz, że nie mam argumentów, nie umiem dyskutować i że mam 10 lat, bo to już nudne się robi. Papa.

Jeśli ktoś grał w tą dodatkową mapkę Santa Maria Dei Frari, czy jakoś tak to niech da znać, czy coś fajnego tam jest. ;)
Edit:
Skie@
Dzięki za odpowiedź. Po za skakaniem jest coś tam ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

Teraz do nauki edytowania dochodzi nauka liczenia.

Czas zacząc się modlić za takich jak ty. Może dodam twoją intencję do modlitwy wiernych...

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

Za to Twoje argumenty to tylko to, że ja nie mam racji. ;p

Bo po do mam dawać nowe, skoro ty nie potrafisz się wysłowić? :>

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

Wałkujesz je w każdej rozmowie,
wymyślasz sobie jakiś ośmiolatków, dwunastolatków, teraz to już awansowałem na trzynasty
level nawet.

to dwunasty dalej? Ok, nie zawyżam

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

Nawiasem dyskusja to chyba ma służyć do zapobiegania konfliktom, bądź do
ich łagodzenia

albo do wyrażenia własnego zdania. Słyszałeś kiedyś o czymś takim?

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

a nawet na pewno pyskówka

łaaał, zorientowałeś się! panie, gratulacje. Zajęło ci to... no, nie chce mi się nawet liczyć.

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

No to raczej jak od początku wyzywasz mnie
od tępaków to nie powiedziałbym, że umiesz dyskutować, ale zostawię to do przemyślenia
Tobie.

Dzięki. Juz przemyślałem. Jak coś piszę/mówię ( to samo na dobrą sprawę, jakbyś się nie domyślił ) to znaczy że mam ku temu jakiś powód.

Dnia 25.03.2010 o 21:30, Albii napisał:

Dobra, ja już sobie idę, bo ze śmiechu nie wytrzymam. ;D Albo wytrzymam bo to
już jest żałosne. Tylko nie pisz teraz, że nie mam argumentów, nie umiem dyskutować i
że mam 10 lat, bo to już nudne się robi. Papa.

I tak późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie boli to twoja głupota jak narazie ;] Pernia daruj sobie ten offtop bo się troszeczke pogrążasz. Naucz się również czytać na jakie posty odpowiadasz i kto co napisał, bo szkoda mi sie ciebie robi powoli a nie mam zwyczaju bić leżącego. Jeżeli chcesz pogadać to moge odezwać się na twoje gg to samo do Fun_g_a. W sumie obaj powinnieście ze sobą sobie porozmawiać, macie podobne poglądy i pewnie iloraz "Ynteligjencji". To forum przez takich ludzi jak wy schodzi poniżej zera.

Anyways, otrzymałem właśnie swój kod na dodatkowy content ;) Thx Ubi, keep it up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:50, Skwarek_pl napisał:

Pernia daruj sobie ten offtop bo się troszeczke pogrążasz.

Nie potrafisz odpowiedzieć?

Dnia 25.03.2010 o 21:50, Skwarek_pl napisał:

Naucz się również czytać na
jakie posty odpowiadasz i kto co napisał, bo szkoda mi sie ciebie robi powoli a nie mam
zwyczaju bić leżącego.

Potrafię, czy wy naprawde nie macię mózgu, i cięzko wam się domysleć, że poprostu ŹLE PRZENIOSŁEM LINIJKE? Kto tu ma niski iloraz inteligencji...
>Jeżeli chcesz pogadać to moge odezwać się na twoje gg to samo

Dnia 25.03.2010 o 21:50, Skwarek_pl napisał:

do Fun_g_a. W sumie obaj powinnieście ze sobą sobie porozmawiać, macie podobne poglądy
i pewnie iloraz "Ynteligjencji". To forum przez takich ludzi jak wy schodzi poniżej zera.

1) to forum upaść niżej już nie może. Czasem zabawnie patrzy się na takie dzieci jak ty, które myślą ''łoo, jestem fajny, mam wysoką rangę na gramie, a to przecież super forum !". Ta strona staczała się po równi pochyłej już od dłuższego czasu, to że tego nie zauważyłeś... nie moja wina.
2) Jakie te same poglądy? Nie rozumiesz, że ja NIE CHCĘ PIRACTWA, ale chcę produkt z którego będe korzystał kiedy chcę, i jak chcę. Tak jak ze splinter cella Chaos Theory.

Dnia 25.03.2010 o 21:50, Skwarek_pl napisał:

Anyways, otrzymałem właśnie swój kod na dodatkowy content ;) Thx Ubi, keep it up.

Dzięki ubi, wygodny ten kaganiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah ;D nie skomentuje tego... chociaż czekaj... ciebie tak naprawde boli, że sobie nie możesz pograć, podczas gdy inni grają bez problemu (mmm słodkie łzy)? Więc ogłaszasz na lewo i prawo jakie to Ubi złe i be i wyjeżdżasz z tym swoim "kagańcem" (pewnie dobrze go znasz)? Well, guess what! I dont give a shit about you :P - tutaj mała podpowiedź do tego co napisałem http://translate.google.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:02, Skwarek_pl napisał:

hahah ;D nie skomentuje tego... chociaż czekaj... ciebie tak naprawde boli, że sobie
nie możesz pograć, podczas gdy inni grają bez problemu (mmm słodkie łzy)?

Gdzie ty to wywnioskowałeś? lol, czego w tych szkołach uczą. Jakby mnie coś bolało, że pograć nie mogę ( no lifem nie jestem, więc takie pojęcie raczej mi znane nie jest, jak chcesz to możesz coś o tym powiedzieć ) to bym poprostu kupił czym prędzej grę. Ale mi się nie śpieszy, więc niestety, ale twoja teoria legła w gruzach.

Dnia 25.03.2010 o 22:02, Skwarek_pl napisał:

Więc ogłaszasz
na lewo i prawo jakie to Ubi złe i be i wyjeżdżasz z tym swoim "kagańcem" (pewnie dobrze
go znasz)?

Domyślam się jak to wygląda. Pisałem o tym na samym początku. Ubi strzeliło sobię w stopę z tym zabezpieczeniem, i pogratuluję im dopiero wtedy, kiedy za jednym razem zlikwidują piractwo i przestaną przeszkadzać legalnym użytkownikom. Póki co spełnili tylko pierwszy warunek. Czekam na drugi.

Dnia 25.03.2010 o 22:02, Skwarek_pl napisał:

Well, guess what! I dont give a shit about you :P - tutaj mała podpowiedź
do tego co napisałem http://translate.google.pl/#

Znam angielski. Twoi ziomale na podwórku nie, i przyzwyczaiłeś się że musisz im tłumaczyć swoje teksty, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Skończcie tą kłótnie już. Po pierwsze przyjdzie tu moderator i porozdaje warny i degrady. I na co to komu? Pernia nie masz racji. Mówisz, że to forum upada. Źle to forum upadło już dawno temu. Teraz aby próbuje się podnieść ale nie może bo kolejne dziecko neo wpada i robi zamęt. Nie kieruję tego do Ciebie ani Albiego ani Skrawka. Wszystkich was lubię. A co do wieku. Masz 16 czy tam 17 lat. Nie jesteś już dzieckiem. Powinieneś uszanować kogoś zdania i ewentualnie jeśli ktoś walną głupotę przemilczeć to. On zawsze będzie się bronił. A od tego spam powstaje. Poglądy? Jebać to. Tutaj nikt nikogo nie zna. Na co mi wiedzieć, że ktoś kocha Ubi a jeździ po Blizzardzie jak może? Szczerze? To mnie to wali. Wiem co ja lubię i to się tylko dla mnie liczy... reszta mnie wali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:07, Czarek188 napisał:

To mnie to wali. Wiem co ja lubię i to się tylko dla mnie liczy... reszta mnie wali...

Sens dyskusji. Kthxbye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematów czysto ''wojennych'', jak już wcześniej pisałem, zastanawiam się nad kupnem ac2, z tym że jest jedna rzecz - czy dwójka jest dluższa niż jedynka? na ile tak około starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:37, Pernia napisał:

Odbiegając od tematów czysto ''wojennych'', jak już wcześniej pisałem, zastanawiam się
nad kupnem ac2, z tym że jest jedna rzecz - czy dwójka jest dluższa niż jedynka? na ile
tak około starczy?


Imo tak samo długa jak jedynka czyli około 25h porządnego, dobrego grania. Gierkę polecam, zabezpieczenia jak się okazuje super, bo nie przeszkadza, a nadal nie złamane, co mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2010 o 22:41, Outlander-pro napisał:

Imo tak samo długa jak jedynka czyli około 25h porządnego, dobrego grania.

przy jedynce bawiłęm się dobrze, mimo jej teoretycznej ''monotnności''. Było całkiem fajnie, i grę dosyć miło wspominam
>Gierkę polecam,

Dnia 25.03.2010 o 22:41, Outlander-pro napisał:

zabezpieczenia jak się okazuje super, bo nie przeszkadza, a nadal nie złamane, co mnie
cieszy :)

Ze nie złamane, cieszy też mnie. Pozwól jednak ocenić kwestię zabezpieczenia mnie samemu, bo powiem szczerze, że rozpisywać po raz 12487235612341 mi się już tak niespecjalnie chce. Tylko takie pytanko - czy ostatnio, bo nie siedzę od pewnego czasu w temacie, znowu były jakieś problemy z serwerami, czy juz się uspokoiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:44, Pernia napisał:

przy jedynce bawiłęm się dobrze, mimo jej teoretycznej ''monotnności''. Było całkiem
fajnie, i grę dosyć miło wspominam

Dwójka jest mniej monotonna bo nie powtarzasz już ciągle tych samych "zadań-śledztw" tylko każda misja to z reguły coś innego. Jest przez to mniejsza liniowość w pewnym sensie, ale mniej monotonii też, wychodzi to na plus.

Dnia 25.03.2010 o 22:44, Pernia napisał:

Ze nie złamane, cieszy też mnie. Pozwól jednak ocenić kwestię zabezpieczenia mnie samemu,
bo powiem szczerze, że rozpisywać po raz 12487235612341 mi się już tak niespecjalnie
chce. Tylko takie pytanko - czy ostatnio, bo nie siedzę od pewnego czasu w temacie, znowu
były jakieś problemy z serwerami, czy juz się uspokoiło?

Problem miałem raz, w dzień premiery, kiedy czekałem na połaczenie z serwerami Ubi gdzieś z 5 min. A od tamtego czasu zero problemu, natychmiastowe połączenie, żadnych drak i zrywania połączenia, git, majonez krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:44, Pernia napisał:

Ze nie złamane, cieszy też mnie. Pozwól jednak ocenić kwestię zabezpieczenia mnie samemu,
bo powiem szczerze, że rozpisywać po raz 12487235612341 mi się już tak niespecjalnie
chce. Tylko takie pytanko - czy ostatnio, bo nie siedzę od pewnego czasu w temacie, znowu
były jakieś problemy z serwerami, czy juz się uspokoiło?


Walczysz ze wszystkimi którzy cieszą się z gry, pisząc, że mają smycz założoną przez ubi nie sprawdzając nawet jak się sprawa ma na własnej skórze? Pogratulować. Teraz zamierzasz kupić AC2, tym samym popierając DRM? Zdierżysz tą smycz którą rzekomo zarzuci na ciebie Ubi?

Nie chciałem kontynuować offtopicu z tobą na forum, dlatego po naszej krótkiej rozmowie na gg moge jedynie potwierdzić to co napisałem wcześniej. Nic sensownego poaz złośliwościami typu "a co, boisz się panów moderatorów, i że zdegradują cię? nie powieś się tylko" i obelgami skierowanymi w moją stronę i w moją rodzinę do napisania nie miałeś. Dziwi mnie tylko, czemu tak właśnie nie pisałeś na forum, hmm?

Reasumując naszą dyskusje zacytuje twoje ostanie słowa (z wyłączeniem słów wulgarnych) "ALE SRAM NA TO PRZEZ KOGO SĄ PROBLEMY
UBI WYMYŚLIŁO TAKIE ZABEZPIECZENIA, to mogą ciągnąć piratom ***** jak to się mówi, srać na te serwery, czy robić cholera jedna wie co jeszcze, JA CHCĘ GRAĆ"


Wcześniej pisałem, że jestem wielkim egoistą, skreślam to. Troche racji w tym jest, nie zaprzeczam, ale wyjątkowo ograniczony punkt widzenia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 23:26, Skwarek_pl napisał:

Walczysz ze wszystkimi którzy cieszą się z gry, pisząc, że mają smycz założoną przez
ubi nie sprawdzając nawet jak się sprawa ma na własnej skórze? Pogratulować. Teraz zamierzasz
kupić AC2, tym samym popierając DRM? Zdierżysz tą smycz którą rzekomo zarzuci na ciebie
Ubi?

nie wiem, i dlatego się właśnie zastanawiam. Gdzieś czytałem, że po jakimś czasie DRM ma zostać zdjęty ( w sensie konieczność ciągłego połączenia z internetem ), musiałbym dokładnie poszukać. Nie napisałem że kupuję - zastanawiam się.
>w moją rodzinę
?!

Dnia 25.03.2010 o 23:26, Skwarek_pl napisał:

Reasumując naszą dyskusje zacytuje twoje ostanie słowa (z wyłączeniem słów wulgarnych)

tam wulgaryzmów, poza zacytowanymi przez ciebie ( też wulgarności straszne, naprawdę) nie było. ;)

Dnia 25.03.2010 o 23:26, Skwarek_pl napisał:

"ALE SRAM NA TO PRZEZ KOGO SĄ PROBLEMY
UBI WYMYŚLIŁO TAKIE ZABEZPIECZENIA, to mogą ciągnąć piratom ***** jak to się mówi, srać
na te serwery, czy robić cholera jedna wie co jeszcze, JA CHCĘ GRAĆ"

Wcześniej pisałem, że jestem wielkim egoistą, skreślam to. Troche racji w tym jest, nie
zaprzeczam, ale wyjątkowo ograniczony punkt widzenia masz.

Ja jestem egoistą, jak łatwiej ci to tak przyswoić. Nie interesuje mnie ubi, nie jestem czerwonym krzyżem. Płacę - wymagam, pisałem to juz? Nie ma sensu tego dalej ciągnąc, chyba, że chcesz, to pisz.
edit: co do wszelakiej maści wulgaryzmów, wycieczek osobistych, czy jakkolwiek to sobie nazywacie - jak już parę razy wspominałem, nie jestem kimś o stalowych nerwach. Wkurzyć mnie łatwo, a w momencie, kiedy musiałem napisać około 30 postów, żebyś załapał o co mi chodzi - byłem wkurzony. Stąd moja reakcja, lekko... ognista, przyznam bez bicia.
edit2: co do 'wyzywania rodziny' oszczerstw nienawidzę, a kolega lubi sobie coś podkoloryzować ( może tak było prościej, nie wiem, liczę że sam sprostuje)
"Mamusia zobaczy i ci karę na komputer da?" - abstrahując do mojego super ognistego języka. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:37, Pernia napisał:

Odbiegając od tematów czysto ''wojennych'', jak już wcześniej pisałem, zastanawiam się
nad kupnem ac2, z tym że jest jedna rzecz - czy dwójka jest dluższa niż jedynka? na ile
tak około starczy?

38 godzin - skończony wątek fabularny + ok. 90% zadań pobocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować