Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie


Hmm ale da się zmienić? Bo tutaj pisze coś takiego:


F1 and F2 will make every time Ezio is hit (including fall and arrow damage) to have a more significant damage on him (twice or 3 times the damage).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie za bardzo Cię rozumiem, co zmienić?
F1 daje tyle, że Ezio otrzymuje obrażenia x2 od upadków strzał, ciosów. F2 obrażenia x3, F4 nie testowałem upadków ale 1 cios zabiera całą energię drugi zabija. F4 nie sprawdzałem (zbytni hardcore dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie... dalej sie trzyma, na kilku forach zauwazylem swierdzenia, ze ludzie decyduja sie kupic. Nie chce im sie czekac na crack''a. Ile w tym prawdy nie wiem. Ale ta cala sytuacja robi sie coraz zabawniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzyma się twardo i nie zamierzają z niego zrezygnować :/
chodzą słuchy i ploty po ubiforum, że patcha offline wypuszczą dopiero jak zabezpieczenie zostanie złamane, bo i tak będzie "po ptokach" i nie będzie sensu utrudniać bardziej... ( Jest to możliwe, w jednym z wywiadów na gamecornerze czytałem że przedstawiciel ubi powiedział że możliwe jest złamanie tego Drm''a ma jednak nadzieję że nie stanie się to zbyt szybko po premierze) cóż na razie jest po ich myśli....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jest jakaś szansa żeby wyszedł trainer który pozwoliłby na powtórzenie misji jak w AC1? Przeszedłem już AC 2, wykonałem większość misji pobocznych, zdobyłem all view pointy a pograłbym jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 12:16, Pariah napisał:

Hmm, nie za bardzo Cię rozumiem, co zmienić?
F1 daje tyle, że Ezio otrzymuje obrażenia x2 od upadków strzał, ciosów. F2 obrażenia
x3, F4 nie testowałem upadków ale 1 cios zabiera całą energię drugi zabija. F4 nie sprawdzałem
(zbytni hardcore dla mnie)


Ahm ok dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 14:21, filip29 napisał:

Ale jakby nie złamali to by było genialnie.
Większość wydawców by to wprowadziła, a wtedy koniec z piractwem.

Koniec z piractwem i koniec z graniem przez uczciwych graczy którzy nie mają neta na swoim komputerze.
Już jestem poszkodowany ponieważ nie mogę grać w AC2 więc czekam aż te głupie zabezpieczenie będzie złamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ciekawy bug w Wenecji. Jako ?e mam maskę (karnawał) jestem incognito. I się biedny łucznik zawiesił:

Obraz nie wyraźny bo raz za razem niby uciekałem, a potem znów mnie gonili :D

20100324182126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że do zwykłej gry w AC (nie przez sieć), muszę mieć stały dostęp do neta? Co to ma w ogóle być za idiotyczny pomysł? To zwykłego przechodzenia misji też będę musiał włączać neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę poza tematem, ale co mi tam :).
Zakończył się konkurs projekt assassin, można już odbierać koszulki w wybranym podczas rejestracji salonie Empik.
Ogólnie konkurs był dosyć dawno, więc ktoś mógł zapomnieć - tak więc sprawdźcie maile, bo możliwe, że wygraliście. Ja już swoją odebrałem :).

@Hommicide

Tak do gry singlowej (AC nie posiada multi) potrzebne jest połączenie z internetem. Jego zerwanie skutkuje zatrzymaniem gry i niemożliwością kontynuowania rozgrywki. Jest to nowe zabezpieczenie antypirackie od Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dzięki gdyby nie ty to bym pewnie maila nie sprawdził, a tak mam koszulkę =)

Swoją drogą dziwne, że coś wygrałem bo na tą stronkę wchodziłem przez 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 17:54, Pernia napisał:

> Od czasu premiery gry jedyne problemy z zabezpieczeniem
> Ubi mam przez kretyńskich piratów.
A bozia rozumek odebrała, umiejętnośc przewidzenia że prędzej tak się stanie poszła w
ch... ?
Nie żebym usprawiedliwiał piratów, ale w tej walce życze ubi jak najdotkliwszych strat.
Ja przewidziałem taką kolej rzeczy, i nie kupiłem...

No brawo, że przewidziałeś, ciekawe czy przewidzisz kiedy zginiesz. Wybacz, ale twoje argumentowanie "że trzeba było sobie przewidzieć" jest jeszcze bardziej niedorzeczne. Tak jak napisałem, problemy są przez debilnych piratów (a jeżeli ich popierasz to niczym się dla mnie od nich nie różnisz). Jeżeli Ubi chce tak zabezpieczyć swoją prace to im nic do tego. Nie chcesz kupować? To nie kupuj, Ubi nawet tego nie odczuje...z pewnością zrobiłeś im tak na złość, że zaczną się wieszać -_-'' -> żal człowieku, żal.

PS. Żeby zrobić im jeszcze bardziej na złość skorzystaj z tej instrukcji jak zaatakować Ubi ze swojego kumputera! Ja w tym czasie będę się szyderczo z ciebie śmiał i grał spokojnie w AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2010 o 09:54, Skwarek_pl napisał:

No brawo, że przewidziałeś, ciekawe czy przewidzisz kiedy zginiesz. Wybacz, ale twoje
argumentowanie "że trzeba było sobie przewidzieć" jest jeszcze bardziej niedorzeczne.

Bo? Wiedziałem że będa jaja, a najczęściej powtarzana przezmnie sentencja przed wyjściem AC2 brzmiała '' a co jak padną serwery" - ty i reszta zwolenników mówiliście że nic, to prosze bardzo, macie.

Dnia 25.03.2010 o 09:54, Skwarek_pl napisał:

Tak jak napisałem, problemy są przez debilnych piratów (a jeżeli ich popierasz to niczym
się dla mnie od nich nie różnisz). Jeżeli Ubi chce tak zabezpieczyć swoją prace to im
nic do tego. Nie chcesz kupować? To nie kupuj, Ubi nawet tego nie odczuje...z pewnością
zrobiłeś im tak na złość, że zaczną się wieszać -_-'' -> żal człowieku, żal.

W momencuie kiedy przez DRM nie kupii gry już np 10 000 osób, to ubi to odczuje, i zauważy.

Dnia 25.03.2010 o 09:54, Skwarek_pl napisał:

PS. Żeby zrobić im jeszcze bardziej na złość skorzystaj z tej instrukcji jak zaatakować
Ubi ze swojego kumputera! Ja w tym czasie będę się szyderczo z ciebie śmiał i grał spokojnie
w AC2.

Nic takiego nie robiłem i robić nie mam zamiaru. Chciałbym powrotu zabezpieczenia z Chaos Theory, zmodernizowanego, które przez ponad rok opierało się crackerom, a nie było uciażliwe dla użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 13:48, Pernia napisał:

Bo? Wiedziałem że będa jaja, a najczęściej powtarzana przezmnie sentencja przed wyjściem
AC2 brzmiała '' a co jak padną serwery" - ty i reszta zwolenników mówiliście że nic,
to prosze bardzo, macie.


Wskaż mi gdzie tak napisałem? Zwyczajnie jestem w stanie zrozumieć sytuacje w której firma chce zabezpieczyć produkt nad którym tak ciężko pracowali. Problemów z serwerami nie było dopóki? Nadal nie wiesz? Już wyjaśniam - dopóki piraci nie zaatakowali serwerów. Zaczniesz pracować i zarabiać pieniądze własną pracą to może również tak na to spojrzysz.

Zabawne jest to, jak wszelka maść "followersów" piratów atakuje Ubi, że serwery nie działają i wielki płacz... nie potrafią jednak zrozumieć, że nie mogą grać bo właśnie to piraci postanowili zaatakować serwery... Co więcej zarzucają niekompetencje, stając po stronie piratów - tych którzy łamią prawo i przez których to właśnie są problemy z DRM''em.... Jakoś nie widze takiej nagonki na C&C4, który to również jest na DRM''erze. Jeżeli to zabezpieczenie utrudnia piratom życie to w pełni popieram, niech wszyscy zaczną dodawać DRM do swoich gier. Wykazuje się tutaj lekkim egoizmem, ale mi wszystko działa poprawnie, stały dostęp do internetu mam a piractwo (czyt. złodziejstwo) zawsze chętnie potępie a i rąk bym nie szczędził gdybym był w pobliżu takiego ścierwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to niegrzeczne wpychać się w cudzą kłótnie, ale to co czytam strasznie mnie rozbawia.

Dnia 25.03.2010 o 14:31, Skwarek_pl napisał:

Zabawne jest to, jak wszelka maść "followersów" piratów atakuje Ubi, że serwery nie
działają i wielki płacz... nie potrafią jednak zrozumieć, że nie mogą grać bo właśnie
to piraci postanowili zaatakować serwery... Co więcej zarzucają niekompetencje, stając
po stronie piratów - tych którzy łamią prawo i przez których to właśnie są problemy z
DRM''em....

Cytując twoją wypowiedź skomentuje twoją wypowiedź ;-)

Dnia 25.03.2010 o 14:31, Skwarek_pl napisał:

-_-'' -> żal człowieku, żal.
Jakoś nie widze takiej nagonki na C&C4, który to również jest na DRM''erze.

A czy C&C4 jest grą singleplayer''ową? NIE! To jest gra posiadająca własną kampanie, ale głównym celem jej istnienia jest multiplayer.

Dnia 25.03.2010 o 14:31, Skwarek_pl napisał:

Jeżeli to zabezpieczenie utrudnia piratom życie to w pełni popieram, niech wszyscy zaczną
dodawać DRM do swoich gier. Wykazuje się tutaj lekkim egoizmem, ale mi wszystko działa
poprawnie, stały dostęp do internetu mam a piractwo (czyt. złodziejstwo) zawsze chętnie
potępie a i rąk bym nie szczędził gdybym był w pobliżu takiego ścierwa.

Rozumując na twój sposób, każdy kto chce grać bez internetu też jest piratem. Jak wcześniej pisałem JA NIE MAM dostępu do internetu więc NIE MAM możliwości grania w AC2. Tak jak ty potępiasz piractwo tak ja potępiam nowy DRM który uniemożliwia wielu ludziom grę. Wprowadzenie stałego połączenia z siecią do gry to kompletny idiotyzm! Te wszystkie osiągnięcia nie są mi potrzebne, a internet do pogrania tym bardziej.

PS. Ty nie jesteś egoistą ;-) Ty jesteś wielkim egoistą dla którego liczy się tylko to co samemu ma a reszta niech się pozabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

Cytując twoją wypowiedź skomentuje twoją wypowiedź ;-)

Nie dziwie się, pewnie bardzo ciężko pomysleć nad czymś i ująć to własnymi słowami.

Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Jakoś nie widze takiej nagonki na C&C4, który to również jest na DRM''erze.
A czy C&C4 jest grą singleplayer''ową? NIE! To jest gra posiadająca własną kampanie,
ale głównym celem jej istnienia jest multiplayer.

Głównym celem jej istnenia może być również przyczynianie się do efektu cieplarnianego, co nie zmienia faktu, że singla posiada. Nie mam zamiaru segregować gier na multi i single. Jak już pisałem jestem egoistą, mam dostęp do internetu i czy to jest single, grupowy czy dla całego świata - DRM mi nie przeszkadza, ktoś nie ma dostępu do internetu? Wybacz, ale nie obchodzi mnie to. Gdybym sam nie miał dostępu do internetu zwyczajnie odpóściłbym sobie gry Ubi, da się żyć bez gier, uwierz. Stały dostęp do internetu drogi nie jest, jeżeli stać kogoś na gry to pewnie stać go i na internet. Porównując co prawda Francje a Polske można łatwo dojść do wniosku, że Francja ma lepsze warunki jeśli chodzi o dostęp do internetu, co nie zmienia faktu, że Ubi nie zrobi dla ciebie, biednego gracza wyjątku.

Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Jeżeli to zabezpieczenie utrudnia piratom życie to w pełni popieram, niech wszyscy
zaczną
> dodawać DRM do swoich gier. Wykazuje się tutaj lekkim egoizmem, ale mi wszystko
działa
> poprawnie, stały dostęp do internetu mam a piractwo (czyt. złodziejstwo) zawsze
chętnie
> potępie a i rąk bym nie szczędził gdybym był w pobliżu takiego ścierwa.
Rozumując na twój sposób, każdy kto chce grać bez internetu też jest piratem.

Nie, koleżko, każdy kto chce grać bez internetu zwyczajnie obchodzi ten tytuł szerokim łukiem, czy to takie trudne?

Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

Jak wcześniej
pisałem JA NIE MAM dostępu do internetu więc NIE MAM możliwości grania w AC2.

To już twój problem, Ubi z pewnością zdawało sobie z tego sprawę, że znajdą się indywidua bez dostępu do internetu, ale hej - jak napisałem wcześniej obchodzisz tytuł szerokim łukiem.

Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

Tak jak
ty potępiasz piractwo tak ja potępiam nowy DRM który uniemożliwia wielu ludziom grę.
Wprowadzenie stałego połączenia z siecią do gry to kompletny idiotyzm! Te wszystkie osiągnięcia
nie są mi potrzebne, a internet do pogrania tym bardziej.

Wpierw powinieneś zdać sobie sprawę ze skali światowego piractwa i strat jakie firmy ponoszą z tego tytułu. Wprowadzając DRM chronią swoją kilkuletnią prace, gdybym pracował przy tej grze również robiłbym wszystko aby utrudnić życie piratom. Fakt, szkoda, że cierpią na tym jednostki bez dostępu do internetu, ale z pewnością takich graczy jest mniej niż piratów. W związku z tym, wprowadzenie DRMa wcale nie musi oznaczać strat Ubi, nawet jeżeli te 10k ludzi sobie nie pogra, to pewnie DRM zmusi 20k ludzi zwykle ściągających gry z internetu do zakupienia gry. To jest czysta hipoteza, ale pokazuje, że DRM nie musi oznaczać strat.

Dnia 25.03.2010 o 15:24, Fun_g_1_2_3 napisał:

PS. Ty nie jesteś egoistą ;-) Ty jesteś wielkim egoistą dla którego liczy się tylko to
co samemu ma a reszta niech się pozabija.

Jak wspomniałem wcześniej, mało mnie obchodzą jednostki, które nie mogą sobie pograć w gre, bo nie mają internetu... w końcu to tylko gra, są większe problemy... świata zbawiać w planach również nie mam. Ciekawe, czy sam byś nie robł wszystkiego aby uchronić swoją ciężką prace przed złodziejstwem. Ubi ustaliło pewne warunki na korzystanie ze swojej pracy, nie podoba się? Nie kupuj.Nie marudź.

Dziwie się że jeszcze nie pikietujesz przed sklepami, które zmuszają ludzi do wrzucania 2zł do wózka, co więcej, gdy tego wózka nie masz to nie wpuszczają! Już widze te ataki na sklep ludzi, którzy akurat 2zł przy sobie nie mają.Toż to skandal! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować