Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Hmmm wydaje mi sie ze jego wyglad moze sie jeszcze zmienic, moze cos jeszcze olsni tworcow.

Ale jedno rzuca sie w oczy: dwa ukryte ostrzaa co z tym zwiazane ? Moze to ze ten bohater nie bedzie mial oby palcow wskazujacych xD Choc jesli by sie przyjrzec dokladniej to mozna zauwazyc iz ma on wszystkie 10 palcow, czyzby nie dociagniecie tworcow, czy zmiana obyczajow asasynow ?

Ale zabawa z dwoma ukrytymi ostrzami moze byc ciekawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No będzie ciekawie,chyba że to jakis Fan art :( ale w to wątpie..
Ciekawe...2 ostrza jakoś mi do gustu nie przypadły..wolałem jedno.
ps.Nie ucinali wskazującego tylko serdeczny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:09, WhiteMamba napisał:

No będzie ciekawie,chyba że to jakis Fan art :(

Tak, jasne. Zrobiony przez fanów pracujacych w ubi nad AC 2.
Mnie sie tam podoba. XV wieczne włochy-mniam. Schociaż ziemia świętna z czasów krucjat też tak sie zapowiadała. Lecz jedynka zawiodła mnie, i to mocno. Z powodu robienia tego samego pare razy. Ale teraz 16 różnych zadań? Sie poczeka, sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść nowych informacji narazie nalerzy traktowac je jako plotki dopóki nie będą potwierdzone Wiec tak :
Gra przeniesie nas do 1476 roku do Włoch. Odwiedzimy tam m.in. warsztat Leonarda da Vinci, rzeczywiście skorzystamy z jego "skrzydeł" czy też spotkamy przedstawicieli słynnego rodu Medyceuszy. Wśród lokacji wymienione są charakterystyczne miejsca Wenecji. Z nowości warto wyróżnić 16 rodzajów misji, lecz zabraknie zabawy w kieszonkowca oraz podsłuchiwanie. Dostaniemy większy arsenał broni (topór, młot, miecze, włócznie) i będzie je można odbierać przeciwnikom. Ponadto twórcy chcą zawrzeć pełny cykl dobowy, co oznacza możliwość wykonywania zadań nocą. Na koniec warto wspomnieć o umiejętności pływania głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skany z Game Informera
http://goonlinegames.net/2009/04/12/assassins-creed-2-the-entire-10-page-game-informer-feature-new-info/

Jak widać ze screenów, Wenecja jest wspaniale odwzorowana, widać np. Bazylikę św. Marka. Jest też porównanie prawdziwych miejsc z tymi wirtualnymi. Na takich małych screenach jest to rzeczywiście trudne zadanie ;) Jest też rysunek (chyba) prezentujący lot machiną latającą da Vinciego. Oj, będzie się działo.

Na trzeciej stronie zauważyć można po lewej stronie czarno-biały symbol. Skojarzenie nasuwa się samo- jest to symbol do wykorzystania na stronie Assassin''s Creed 2. Wyciąłem, wydrukowałem, włączyłem ostatnią zakładkę M.FRAG:BOBUPNZ w Animusie, pokazałem symbol kamerce i... udało się! Niestety, nic oprócz napisu Validated się nie ukazało. Widać strona jeszcze nie jest skończona, a ja po prostu trochę się pospieszyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:28, marmas napisał:

ciach


fajne skany dzieki za nowe info :) tez mialem zamiar pokazac ten symbol kamerce ale skoro mowisz ze nie ma narazie nic ciekawego to poczekam :) daj znac jak cos tam sie zacznie dziać :) Najbardziej to mnie cieszy inforamacja ze nasz bohater bedzie potrafił w koncu pływac :) juz mialem dośc tej wody w jedynce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:47, marmas napisał:

Tutaj są wszystkie symbole http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251069024/m/2091084747?r=3541038847#3541038847

Niestety drugiego i czwartego mi nie rozpoznaje. Jak chcesz to możesz sam spróbować :)


Kurcze teraz to ja coraz batdziej nie moge sie doczekac, wyostrzyles mi apetyt na ten tytul, zapowiada sie na prawde mile granie, lecz mam nadzieje ze PC''towcy nie beda znow musieli czekac nie wiadomo ile na wydanie blaszakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:47, marmas napisał:

Tutaj są wszystkie symbole http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/5251069024/m/2091084747?r=3541038847#3541038847

Niestety drugiego i czwartego mi nie rozpoznaje. Jak chcesz to możesz sam spróbować :)


spróbuje napewno tyle ze musiałbym wskoczyc do siostry bo ona ma kamerke :) napewno jak bedzie okazje to spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:26, miodus napisał:

Garść nowych informacji narazie nalerzy traktowac je jako plotki dopóki nie będą potwierdzone
Wiec tak :
Gra przeniesie nas do 1476 roku do Włoch. Odwiedzimy tam m.in. warsztat Leonarda da Vinci,
rzeczywiście skorzystamy z jego "skrzydeł" czy też spotkamy przedstawicieli słynnego
rodu Medyceuszy. Wśród lokacji wymienione są charakterystyczne miejsca Wenecji. Z nowości
warto wyróżnić 16 rodzajów misji, lecz zabraknie zabawy w kieszonkowca oraz podsłuchiwanie.
Dostaniemy większy arsenał broni (topór, młot, miecze, włócznie) i będzie je można odbierać
przeciwnikom. Ponadto twórcy chcą zawrzeć pełny cykl dobowy, co oznacza możliwość wykonywania
zadań nocą. Na koniec warto wspomnieć o umiejętności pływania głównego bohatera.

informacje potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić tego Game Informera w Polsce? :)

Cieszę się, że ma wyjść w zimę, bo do czego czasu na 99% będę miał już xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:15, Avar_Neus napisał:

Można gdzieś kupić tego Game Informera w Polsce? :)

Cieszę się, że ma wyjść w zimę, bo do czego czasu na 99% będę miał już xboxa :)

Z tego co mi wiadomo to nie... ale nie przejmuj sie juz nie dlugo powinny byc gdzies w sieci skany tego nr :) wiec przeczytasz a za miesiac pewnie juz i w polskich magazynach beda artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 15:16, miodus napisał:

> Można gdzieś kupić tego Game Informera w Polsce? :)
>
> Cieszę się, że ma wyjść w zimę, bo do czego czasu na 99% będę miał już xboxa :)

Z tego co mi wiadomo to nie... ale nie przejmuj sie juz nie dlugo powinny byc gdzies
w sieci skany tego nr :) wiec przeczytasz a za miesiac pewnie juz i w polskich magazynach
beda artykuły


Skany tego numeru już są w sieci :] Tylko nie pamiętam strony. Ale na GOLu chyba o tym pisali wczoraj, warto przejrzeć newsy starsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:15, Avar_Neus napisał:

Można gdzieś kupić tego Game Informera w Polsce? :)

Cieszę się, że ma wyjść w zimę, bo do czego czasu na 99% będę miał już xboxa :)

to udało mi sie znaleźć w sieci :) http://goonlinegames.net/2009/04/12/assassins-creed-2-the-entire-10-page-game-informer-feature-new-info/ milej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy AC zapowiada się świetnie. Możliwość pływania czy nowe bronie którymi przyjdzie Nam się posłużyć zapowiadają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:30, Diverso napisał:

Ale bohater wciąż jest asasynem/zabójcą itp? Pewnie gdzieś to tu pisze, ale oczy mi dziś
słabo pracują...

tak nadal jest asasynem i znowu wcielimy sie w Desomonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować