Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Cześć. Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podać adres jakiegoś dobrego sklepu internetowego gdzie AC 2 w wersji PL na XBox-a 360 jest aktualnie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK mam pytanie czy ''dwójka'' pójdzie na moim sprzęcie? Bo ''jedynka'' chodziła bardzo dobrze lecz nie wyśmienicie :>(chyba bym sie popłakał gdyby przesunęli jeszcze datę premiery w pl :<)

Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 16:20, Maciej2194 napisał:

OK mam pytanie czy ''dwójka'' pójdzie na moim sprzęcie? Bo ''jedynka'' chodziła bardzo
dobrze lecz nie wyśmienicie :>(chyba bym sie popłakał gdyby przesunęli jeszcze datę
premiery w pl :<)

Dzięki!!

Dwójka to prawie to samo co jedyna więc pójdzie tak jak jedynka lub ciutkę gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowa usługa Ubisoftu o nazwie uplay będzie działała również z PC-tową wersją AC2? Jeżeli tak, to czy można założyć polskie konto do gry i cieszyć się w pełni funkcjonującą usługą czy trzeba będzie jak w przypadku Xbox Live zakładać konto na inny kraj np. Anglię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:44, Kraju napisał:

Czy nowa usługa Ubisoftu o nazwie uplay będzie działała również z PC-tową wersją AC2?

Oczywiście, że będzie. Przynajmniej tak wynika, z osiągnięć zamieszczonych na stronie uplay.

Dnia 23.02.2010 o 23:44, Kraju napisał:

Jeżeli tak, to czy można założyć polskie konto do gry i cieszyć się w pełni funkcjonującą
usługą czy trzeba będzie jak w przypadku Xbox Live zakładać konto na inny kraj np. Anglię?

Z tego co mi wiadomo, to nie było mowy o jakichkolwiek blokadach regionalnych czy czymkolwiek w ten deseń. Ja założyłem już jakiś czas temu konto na Polskę i myślę, że nie będę musiał niczego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:51, Erunn0 napisał:

Z tego co mi wiadomo, to nie było mowy o jakichkolwiek blokadach regionalnych czy czymkolwiek
w ten deseń. Ja założyłem już jakiś czas temu konto na Polskę i myślę, że nie będę musiał
niczego zmieniać.


Po prostu słyszałem że uplay na X360 nie jest dla Polaków. Ale możliwe że to tylko przez to że w Polsce nie ma obsługi LIVE. Dlatego chciałbym wiedzieć wcześniej, na jaki kraj się zarejestrować. Żeby później nie było, że ominą mnie jakieś darmowe dodatki, albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 15:28, DambialkoX napisał:

Chyba jednak zamawiam pre-order normalnej wersji. White Edition 159,90 za figurkę, dodatkowe
misje to trochę za dużo kosztuje.

Taaa...A Ja muszę jakoś mamę bardzo poprosić o kasę ,żebym mógł AC II kupić ;p świeżo kupiłem konsolę ,więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jeżeli znajdzie się ktoś kto zainwestuje pieniądze w AC 2 na PC, to wrzućcie proszę zdjęcia pudełka, bo strasznie jestem ciekaw jak będzie wyglądała informacja o zabezpieczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... FaQ po co jest napisane ?
"Podobno w Polskiej wersji gry coś jest wycięte:
W polskiej wersji gry usługa Uplay została w 100% wycięta. Na szczęście wszystko co zdobywa się w Uplay jest dostępne w grze od początku."


Dodam, że dodatki z polską wersją nie działają. (to będzie trzeba dopisać do FaQ)

Edit:

Na ps3 działa Uplay ? Jak tak to trzeba będzie poprawić, bo napisane, że na obydwu konsolkach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 12:25, Bartex69 napisał:

> Chyba jednak zamawiam pre-order normalnej wersji. White Edition 159,90 za figurkę,
dodatkowe
> misje to trochę za dużo kosztuje.
Taaa...A Ja muszę jakoś mamę bardzo poprosić o kasę ,żebym mógł AC II kupić ;p świeżo
kupiłem konsolę ,więc wiesz...


Mogłeś kupić konsolę z AC II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xboxów nie sprzedają w zestawie z AC2, chyba, że na wyspach, czy w USA. Tak wiem, Ty pewnie myślałeś, że kolega kupił sobie PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym Uplay na PC? Do tej pory byłem przekonany, że ta usługa nie działała jedynie na Xboxie z wiadomych przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było związane chyba tylko z polskimi wersjami AC2 na xboxa. na PC powinno być wszystko ok. No, ale nawet jakby nie działało to co z tego ? Wtedy wszystkie rzeczy od razu będą odblokowane, a tak to trzeba by było tylko chwilkę pograć i kliknąć.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 18:09, Artii17 napisał:

To było związane chyba tylko z polskimi wersjami AC2 na xboxa.

To było związane z polskimi wersjami gry, nie tylko na Xboxie, bo na PS3 takoż...
Ale tak jak już pisałeś - rzeczy do odblokowania są dostępne od razu. Niewielka strata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:47, Artii17 napisał:

Xboxów nie sprzedają w zestawie z AC2, chyba, że na wyspach, czy w USA. Tak wiem, Ty
pewnie myślałeś, że kolega kupił sobie PS3.


Niee.. ja wiedziałem na X360 kupuje, ale myślałem, że też jest w zestawie z AC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, któe zamówiły preorder AC2 na PC w sklepie gram.pl: czy dostaliście już maile z prośbą o potwierdzenie zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować