Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 19:45, Pariah napisał:

Teoretycznie, jeśli to hacker który użył keyloggera, to ma wszystkie twoje hasła
jakie wpisywałeś ostatnio, jeśli jednak masz tak tylko w AC2 to poczekaj... serwy znów
atakowane, i info o incorrect password and login, wyskakuje prawie każdemu (znów)
Pozdrawiam

Tylko, że mi to wyskakuje Cały czas. Podkreślam cały czas a nie z przerwami :O
Dzięki za pomoc C:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc? Mianowicie mam problem z tzw. "pokonywaniem ściany", w miejscu, gdzie leży ostatnia pieczęć asasyna. Podejrzewam, że to bieg po ścianie a la Prince of Persia, ale jakoś kombinacja A + W + PPM + Spacja (gram na klawiaturze) nie działa prawidłowo. Spadam do wody, albo wbiegam pod górę. Jak to dokładnie trzeba wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu i ponawiam swój problem, jest ktoś w stanie pomóc mi z tym, nie mam tego problemu co wy z ogólnym po3ączeniem:
od nie dzieli mam ten problem, reinstaliki nic nie da3y, a gra3em sobie ze 2 godzinki
poni?ej screan b3edu:

20100309210912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na necie można wyczytać, to wina visty i win7, rozwiązania na razie nie ma, jedyne obejście to zrobić skrót do normalnego exe i uruchomić ( podobno działa) lub spróbować uruchomić z "safe mode"
Pozdrawiam

Edit: ew otwórz płytę w folderze support\gamelauncher masz aplikacje launcher installer > spróbuj z tego uruchomić/ zainstalować tą aplikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:16, Pariah napisał:

Z tego co na necie można wyczytać, to wina visty i win7, rozwiązania na razie nie ma,
jedyne obejście to zrobić skrót do normalnego exe i uruchomić ( podobno działa) lub spróbować
uruchomić z "safe mode"
Pozdrawiam

Edit: ew otwórz płytę w folderze support\gamelauncher masz aplikacje launcher installer
> spróbuj z tego uruchomić/ zainstalować tą aplikację

mam Xp''ka, ale warto spróbować, czyli zainstalować znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:21, Major_W napisał:

mam Xp''ka, ale warto spróbować, czyli zainstalować znowu ?


Z tego co widzę, to to instaluje tylko "launcher aplication" nawet folderu docelowego nie wybierasz... więc spróbuj, jest szansa że się uda :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:25, Pariah napisał:

> mam Xp''ka, ale warto spróbować, czyli zainstalować znowu ?

Z tego co widzę, to to instaluje tylko "launcher aplication" nawet folderu docelowego
nie wybierasz... więc spróbuj, jest szansa że się uda :)
Pozdrawiam

ok biorę to żeby zainstalował, i przy końcowym "next" jest jak by ten pasek instalacji (tak przez 1 s) i znika, nie potwierdza że się udało, albo nie ... nie wiem czy to się w ogóle zz instalowało... ;/, dalej nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:14, Pariah napisał:

hmm, może masz ten launcher uszkodzony? Upnę mój z płyty, (4,35MB) ściągnij i spróbuj
z niego... jeśli dalej będzie "znikać" to masz coś w rejestrze pokręcone chyba....
Pozdrawiam

link: http://www.megaupload.com/?d=PZJVJULN (mój upload)

przykro mi ale z twoim też jest to samo :(, co mogło by być z rejestrem (przy reinstalkach czyściłem też pliki z rejestru od AC II)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn... nie mam pojęcia jak Ci pomóc...spróbuj może przeczyścić rejestr nowym CCleaner... na pewno zostały jakieś klucze, lub spróbuj z dodaj/usuń programy usunąć samego Ubi game launcher''a (jest jako osobny wpis) i zainstalować ponownie...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:28, Pariah napisał:

damn... nie mam pojęcia jak Ci pomóc...spróbuj może przeczyścić rejestr nowym CCleaner...
na pewno zostały jakieś klucze, lub spróbuj z dodaj/usuń programy usunąć samego Ubi game
launcher''a (jest jako osobny wpis) i zainstalować ponownie...
Pozdrawiam

wpisu nie ma, był jedynie Ubi.com ..., a tak wiadomo coś o innych, bo chyba nie tylko ja mam taki problem ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na początku mówiła "Walka, walka!", ale teraz, jest o wiele fajniej - nauczyłem się kradzieży, i wtapiania w tłum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz w dodaj/usuń programy Ubisoft game launcher''a to na 100% coś się sknociło w rejestrze, pozostaje: 1) dobrym programem przeczyścić rejestr. 2) punkt przywracania systemu sprzed zainstalowania gry ( nie zawsze działa) lub reinstall windy... mi zawsze w takich wypadkach pomagało przeczyścić rejestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 23:21, Pariah napisał:

jeśli nie masz w dodaj/usuń programy Ubisoft game launcher''a to na 100% coś się sknociło
w rejestrze, pozostaje: 1) dobrym programem przeczyścić rejestr. 2) punkt przywracania
systemu sprzed zainstalowania gry ( nie zawsze działa) lub reinstall windy... mi zawsze
w takich wypadkach pomagało przeczyścić rejestr...

przywracałem już system z soboty na piątek
do lepszego usuwania mam Revo Uninstaller Pro, tak że dobrze czyści też z rejestru (a do ogólnego czyszczenia mam CClinera)
jutro pewnie postaram się przeczyścić rejestr jeszcze raz, ale jak mowie robiłem to już Revo przy reinstalkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: Jestem w Wenecji i starałem się robić wszystko w miastach. Ile powinienem mieć tych medalionów assasynów? 3 czy 4? Bo mam 3 ale zdaje mi się, że powinienem mieć 4... 4ty chyba zdobyłem w okresie, kiedy problem był z serwerami i nie wiem czy coś się nie spieprzyło w tej sprawie. :/
Leciałem fabularnie i dopiero przybyłem z Leonardo do Wenecji, także te miasto jeszcze można wykluczyć.
W takim wypadku powinny być te 4 czy 3 medaliony? ;)

http://img534.imageshack.us/img534/1249/beztytuuam.jpg

Jeżeli 4 to mam buga chyba, którego nie naprawię :/ Bo na żadnej mapie z wcześniejszych miast nie ma już zaznaczonej krypty ani nie ma opcji włożenia medalionu po przybliżeniu się do posągu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 00:04, neonek90 napisał:

Mam takie pytanie: Jestem w Wenecji i starałem się robić wszystko w miastach. Ile powinienem
mieć tych medalionów assasynów? 3 czy 4? Bo mam 3 ale zdaje mi się, że powinienem mieć
4... 4ty chyba zdobyłem w okresie, kiedy problem był z serwerami i nie wiem czy coś się
nie spieprzyło w tej sprawie. :/
Leciałem fabularnie i dopiero przybyłem z Leonardo do Wenecji, także te miasto jeszcze
można wykluczyć.
W takim wypadku powinny być te 4 czy 3 medaliony? ;)

http://img534.imageshack.us/img534/1249/beztytuuam.jpg

Jeżeli 4 to mam buga chyba, którego nie naprawię :/ Bo na żadnej mapie z wcześniejszych
miast nie ma już zaznaczonej krypty ani nie ma opcji włożenia medalionu po przybliżeniu
się do posągu...


Jeśli chcesz zbroję Altaira to musisz mieć ich 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S3uchajcie. Mam problem bo nie wiem jak i gdzie skakaa w katakumbach we Flori zaraz po tym jak przebiegłem pod tą ''bramą na czas''.

Dokładniej na zdj ten moment

20100310183955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamiętam, musisz z tego płotka co wystaje z wody wskoczyć na ścianę - jest tam pozioma szczelina, po której przesuniesz się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować