Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

No właśnie na tej na statku się zatrzymałem po kilku próbach, choć już doszedłem do tego, jak. Najwięcej próbowałem tej z kapłanem na szczycie bazyliki - minął dzień, noc, dzień (w grze) aż wreszcie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:14, Siriondel napisał:

> Też miałem niezły hardkor z tą 9 gości. Najbardziej frustrująca misja z tym delikwentem

> na statku.
Powtarzałem to chyba 20 razy. Nakombinowałem się za całą grę, ale dałem radę. Faktycznie,
zadanie wkurzające, jak żadne inne ;)


nad tym na statku spedzilem dobra godzine zanim doszedlem jak to zrobic. jest jeden wg. idealny sposob ktory wchodzi za kazdym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:06, Mefisto napisał:

jak się dostać do tych skrzyń?


ktora to jest lokacja? Willa czy Toskania? zazwyczaj po zewnetrznej czesci wierzy jest najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:06, Mefisto napisał:

jak się dostać do tych skrzyń?

Zakładam, że jest to jedna z wież obronnych Monteriggioni. Z tego co sobie przypominam gdzieś na zewnątrz tej wieży muszą być jakieś uchwyty po których mógłbyś wspiąć się wyżej.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami przeszedłem AC2. Od premiery tej gry na konsole starałem się jak najmniej czytać o tej grze aby mieć jak najwięcej niespodzianek gdy już wyjdzie na PC. Grę kupiłem w sobotę 06.03.10 i do dzisiaj grałem każdego dnia po kilka godzin. Dawno już tyle czasu nie spędziłem nad trybem SP w jakiejkolwiek grze. Od początku starałem się robić wszystkie misje poboczne, kupowałem wszystkie mapy skarbów i zbierałem skarby i dopiero jak już to wszystko zrobiłem brałem się za główny wątek w grze. Pierwsza część mi się podobała i teraz mogę śmiało powiedzieć że druga część nie zawiodła. Nie podobały mi się problemy z serwerami a co za tym idzie to że nie mogłem grać kiedy akurat miałem czas i ochotę. Oprócz tego jeszcze trochę mało zróżnicowane były zadania poboczne... zwłaszcza "pobicia" chyba wszystkie dotyczyły

Spoiler

niewiernych mężczyzn

... Ale za to nagroda w postaci
Spoiler

"lekcji ujeżdżania"

za jeden z wyścigów była ciekawa :)
Ogólnie gra super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:06, Mefisto napisał:

jak się dostać do tych skrzyń?

Jeżeli to faktycznie wieża w Monteriggioni, to najpierw zainwestuj w remont. Dodawane są wtedy flagi na nowo powieszonych belkach, których możesz się chwycić, by wejść na górę. Dopóki nie wyremontujesz, nie wejdziesz (oczywiście nie wiem, czy to akurat ta, ale pamiętam, że była tam wieża, co trzeba było odnowić, by wejść na górę po skarby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie paczka. Bez żadnych problemów zainstalowałem i już zacząłem trochę grać. Jak na razie gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jedna z rzeczy które mi się rzuciły w oczy to płynniejsza wspinaczka, a ten dźwięk chodzenia po dachu też naprawdę fajnie wyszedł. Wieczorem zacznę od początku, bo na razie omijałem dialogi by móc swobodnie pobiegać.

Jest możliwość, by tak jak w jedynce móc zrobić, by nie trzeba było trzymać PPM by zmienił się tryb, tylko żeby wystarczyło kliknięcie by na stałe się zmienił.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w uplay zamieniłem punkty na strój Altaira (chyba to. nie znam angielskiego za dobrze) i nie wiem jak go założyć. Myślałem że tylko wystarczy przemalować strój na Biel Asasyna. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:59, Kirabaxior napisał:

Miałem spytać. Jak w ogółe wejsć do tego uplay?


w głównym menu na dole strony masz do klikniecia uplay. Trzeba przycisk od wzroku orla nacisnac, chyba. Ja gram na padzie wiec nie wiem jak to na klawie jest. Jeszcze jak wejdziesz na strone glowna uplay to dostaniesz dodatkowe 10u za to ze zalogowales sie przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:45, giertych1234 napisał:

Przed chwilą w uplay zamieniłem punkty na strój Altaira (chyba to. nie znam angielskiego
za dobrze) i nie wiem jak go założyć. Myślałem że tylko wystarczy przemalować strój na
Biel Asasyna. Proszę o pomoc.


sproboj w willi w zrbrojowni zobaczyc czy sie nie pojawil, albo do kupienia u kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czoraj zaczęłem AC2 ale się mi pomieszało. Ta babka co ci pomaga uciec to Assassyn tak? to czemu ten dziadek templariusz w 1 nic jej nie zrobił? wogóle wiedział o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. Jak gracie jako Ezio wsiskacie Esc. Klikacie na wyposażenie. Wchodzicie w opcję ubrania i na dole jest Altair. Aby wejść do uplay klikacie na E w menu głównym.

Spoiler

Jeśli zakończyliście Trening poza animusem i sen z udziałem Altaira to na strój wam na pewno starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:01, necron1501 napisał:

Pytanie: co daje zebranie wszystkich piórek ?

Jeśli chodzi o czysto materialne sprawy to

Spoiler

po 50 piórkach nowa broń do kupienia u kowala
po 100 płaszczy który chyba sprawia że zawsze jesteś poszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:27, plada napisał:

Rozwiąza3 ktoś zagadke "Bunkier"

Spoiler

znajdującą sie w Wenecj, Torre dell ''Orologio? Jakby
ktoś jeszcze nie kojarzy3, to zamieszczam zdjecie. Myśla3em, ?e chodzi o kąty, ale, nie
wiem czemu, to sie nie zgadza.
Zdjecie:
http://screenshot.xfire.com/s/93638034-4.jpg



Tu masz rozwiązanie.

20100311182943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:29, qrex napisał:

Tu masz rozwiązanie.

Dziękuję bardzo :)
Nawet nie wiecie, ile nad tym ślęczałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować