Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

eee.. możecie się połączyć z serverami ubi by grać?
(wyskakuje mi cos a propo niemozliwosci polaczenia z nimi lub niedzialaniem mojej sieci.. a jak widac.. dziala )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 21:52, Tangizz napisał:

eee.. możecie się połączyć z serverami ubi by grać?
(wyskakuje mi cos a propo niemozliwosci polaczenia z nimi lub niedzialaniem mojej sieci..
a jak widac.. dziala )


Ubi widać cały czas ma problemy z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś?

Ehhh....

W sumie martwiłem się, że coś porąbało mi się, po przywracaniu systemu, ale z daty wczorajszej + savey sa niby przechowywane na sieci, a oprócz tego okienko mówi o połączeniu z serwerem ;P

Wiec innym też leży?

Kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszła myśl

Spoiler

. Czy w AC2 jest wyjaśnione coś o tym obiekcie 16? O tym filmiku? Bo ja bylem mega i nie odblokowywałem tych znaków : C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sytuacja z problemami podpięcia się do serwerów Ubi pokazuje ułomność ich nowego zabezpieczenia (chyba że tu chodzi o zabezpieczenie wzroku graczy).
Swoją drogą zastanawiam się czy jest jakiś sposób kontaktu z polskim oddziałem Ubi, bo może pan Szabla by się wypowiedział co Ubi zamierza w tej sprawie zrobić (o ile coś w ogóle, bo znając Ubi, oni swoich klientów mają głęboko w...sami-wiecie-gdzie i nie zrobią pewnie nic). Smutne, ale prawdziwe.

EDIT: I chodziłoby mi raczej o odpowiedź w stylu - "Tak, damy możliwość gry offline" albo "Nie, nie przewidujemy takiej opcji, musicie zacisnąć zęby i pocierpieć. Mamy was gdzieś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie mnie. Nie chodzi mi o to, że chcieli kasę wyłudzić, bo chcieli, ale od konsolowców. Te epizody to po prostu części gry, które powinny trzymać poziom, nawet mimo tego, że zostały z wersji konsolowych wycięte. Na pececie są od razu w grze i po prostu jak dla mnie 13 sekwencja ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra powiedzcie mi jak to jest... mam wszystkie wspomnienia ukonczone, wszystkie zabojstwa ukonczone, wyscigi, misje poslanca, pobicia, piorka, grobowce, znaki, wsio po kolei jest zrobione. nawet te skrzyneczki ze skarbami, wykupiony z uplay grobowiec Auditore... i mam w grze 97.88% synchronizacji... jak ja to mam zrobic zeby bylo 100%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC też masz wymasterowane, czy na PC grasz ? Chyba do 100% liczą się dodatkowe lokacje, czyli te z EK, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 23:38, Albii napisał:

DLC też masz wymasterowane, czy na PC grasz ? Chyba do 100% liczą się dodatkowe lokacje,
czyli te z EK, ale głowy nie dam.


wlasnie tez do tego dotarlem. na PC skatowalem. potrzebne sa te trzy brakujace tajne miejsca, tzn. Templar Lairs... ktore tylko w edycjach kolekcjonerskich sa... :/ jak narazie do podstawki nie mozna ich dostac


po prostu nie bedzie 100% w ACII. W jedynce mi sie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 22:03, Maciej2194 napisał:

Tak mnie naszła myśl

Spoiler

. Czy w AC2 jest wyjaśnione coś o tym obiekcie 16? O tym filmiku?
Bo ja bylem mega i nie odblokowywałem tych znaków : C


Jest wyjaśnione po części, pozostała cześć pozostawiono graczowi do własnej interpretacji. Generalnie skumasz o co chodzi, jeżeli ukończysz grę, uważnie obejrzysz zakończenie i sam odblokujesz film Obiektu 16 (nie na YT sobie obetniesz), bo nie chodzi tyle o sam film, co o zagadki poszczególnych fragmentów, które sporo tłumaczą. Trzeba było je odszukać, zrobienie ich w polskiej wersji to niemal dziecinada, a ich lokalizację masz wyłożoną jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się szczęśliwie ukończyć przed chwilą drugą odsłonę Assassins Creed II. Naprawdę świetna gra. Do samego końca byłem podjarany. Mistrzostwo. Miło, że po skończonej grze można sobie nadal biegać po świecie :). Pozostaje już tylko czekać na III część i ostatnią mam nadzieję. Końcówka zrobiła mi takiego smaka, że przez najbliższy tydzień nie będę myślał o niczym innym jak ACII hehe. Historia w tej części wciągnęła mnie jak nic wcześniej z czym miałem do czynienia. Myślicie, że można liczyć na trzecią odsłonę pod koniec 2011r?

I jeszcze dodatkowe pytanko odnośnie fabuły do tych, którzy również już ukończyli.

Spoiler

W Forli (tam gdzie poznajemy Kasię) jest pewne specjalne wspomnienie, w którym latamy sobie na tej lotni od Leo. Oprócz latania jest do zrobienia coś jeszcze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 01:48, Siriondel napisał:

> Tak mnie naszła myśl

Spoiler

. Czy w AC2 jest wyjaśnione coś o tym obiekcie 16? O tym
filmiku?
> Bo ja bylem mega i nie odblokowywałem tych znaków : C


Jest wyjaśnione po części, pozostała cześć pozostawiono graczowi do własnej interpretacji.
Generalnie skumasz o co chodzi, jeżeli ukończysz grę, uważnie obejrzysz zakończenie i
sam odblokujesz film Obiektu 16 (nie na YT sobie obetniesz), bo nie chodzi tyle o sam
film, co o zagadki poszczególnych fragmentów, które sporo tłumaczą. Trzeba było je odszukać,
zrobienie ich w polskiej wersji to niemal dziecinada, a ich lokalizację masz wyłożoną
jak na dłoni.


Czyli jeszcze będę musiał sobie troszkę pochodzić po Włoszech aby te zagadki odgadnąć. Wiem tyle, że każda z nich ma coś związane z jabłkiem(?)
Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 08:25, Maciej2194 napisał:

Czyli jeszcze będę musiał sobie troszkę pochodzić po Włoszech aby te zagadki odgadnąć.
Wiem tyle, że każda z nich ma coś związane z jabłkiem(?)

Nom, będziesz musiał. Spojrzyj do leksykonu, na których budynkach są znaki, odszukaj właściwe budynki i zaczynasz. To wymaga wysilenia mózgownicy nieco, ale dla takich wymiataczy, jak my to nie problem. Każda zagadka przybliży Cię nieco do zrozumienia sytuacji związanej z Obiektem 16 i pozwoli Ci na końcu poprawnie zinterpretować pełny filmik.

Dnia 11.03.2010 o 08:25, Maciej2194 napisał:

Wielkie dzięki!

Żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaś od rana
"Do uruchomienia gry wymagane jest połączenie internetowe. Nie udało się połączyć z głównymi serwerami Ubisoft. Proszę upewnić się, że połączenie jest aktywne i spróbować ponownie."

Byłbym wdzięczny za informację, czy inni też maja ten problem od wczorajszego wieczoru.

Sieć śmiga bez zarzutów, więc w ramach ostateczności i jakiegoś zaradzenia (o ile okaże się, że problem nie leży po stronie serwerów Ubi) myślałem o reinstalce gry.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 10:45, Tangizz napisał:

Byłbym wdzięczny za informację, czy inni też maja ten problem od wczorajszego wieczoru.

Ten problem mają ludzie na całym świecie. Wystarczy zajrzeć na forum Ubi(j)softu

Dnia 11.03.2010 o 10:45, Tangizz napisał:

Sieć śmiga bez zarzutów, więc w ramach ostateczności i jakiegoś zaradzenia (o ile okaże
się, że problem nie leży po stronie serwerów Ubi) myślałem o reinstalce gry.

Wina na pewno leży po stronie Ubisoftu. Reinstalkę możesz zrobić, ale pewnie wiele to nie pomoże skoro wcześniej gra ci działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzielę się moimi wrażeniami z gry: Gra jest fenomenalna warta każdej wydanej złotówki (lub innej waluty w moim wypadku) dawno się tak wyśmienicie nie bawiłem. AC2 jest superior względem AC1 pod każdym względem... Misje są w końcu zróżnicowane, do każdego zabójstwa wiedzie inna droga, misja : nie tak jak w AC1 cały czas to samo... tutaj wielki plus... Zarządzanie własną warownią- miodzio pomysł, można się wczuć w rolę zarządcy poczuć się kimś ważniejszym niż tylko pachołkiem wysyłanym przez szalonego mistrza od miasta do miasta by kogoś "uciupać". Reszta pomysłów też spoko : zmiany pancerza ( chociaż nie zauważyłem by się zużywał, pomimo, że naprawiać mogę po każdym większym upadku... Nowe bronie i techniki fenomenalne ( pistolet, bomby dymne, trucizna!)
A teraz koniec tych ahów - ochów bo są też robaki w tym jabłku... :P
1. Stanowczo za łatwa i źle wyważona Ekonomia... gdy pierwszy raz zacząłem grę, kupiłem mapę skarbów i zacząłem zbieractwo... przed 3 zabójstwem miałem miasto wymaksowane i prawie 50 k co 20 minut... gra zrobiła się nudna... zacząłem od nowa.... omijałem skarby, złodziei, czasem złapałem jakiegoś kuriera tylko, zyski czerpałem tylko z miasta, i zleceń zabójstw itp... już lepiej, ALE... przed Wenecją znów 150 k na koncie i nie ma czego kupować.... damn.... zaraz zaczynam 3 raz od nowa.... tym razem sobie utrudnię na maxa, wtedy każdy kupiony budynek cieszy a więc:

- walka tylko za pomocą pięści ( może ktoś nie zauważył, ale to najskuteczniejsza technika na wszystkich przeciwników, wyprowadzając kontrę bez broni, wyrywamy broń przeciwnikowi co czyni go całkowicie bezbronnym i jednym atakiem niszczymy każdego)
- zabójstwa tylko za pomocą ukrytego ostrza, nie na huzia , tylko wynajmując co się da dla distractu: kurtyzany, najemników złodziei
- rozsypywać pieniądze by umknąć strażnikom, bomby dymne, trucizna ( moja ulubiona) to wszystko kosztuje więc jest szansa na to że nie będę milionerem przed Wenecją....
- no i najważniejsze: nie tykać plakatów, tylko próbować dojść i przekupić herolda
to tyle z moich pomysłów na urozmaicenie rozgrywki... i nie jestem hardcorem, po prostu gra jest za łatwa i o ile mi sprawia radość liczenie się z wydatkami i cieszenie się każdym zakupem, to w okolicy 8 - 9 sekwencji przyłapałem się na tym, że z uber pancerzem, latam po mieście i zabijam strażników z nudów... mam na wszystko co się tylko pojawi w każdej chwili..
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż gram (już 30tą godzinę chyba) i nadal jest świetnie. Choć walki są faktycznie proste, to już niektóre bardziej zręcznościowe fragmenty - nie (dla mnie). Np. teraz zabijam te 9 celów przed Fra Savoranolą i do niektórych misji muszę podchodzić po kilka razy.
Hm.. Walka byłaby idealna, jakby była taka jak w Batmanie...
Ale AC2 - świetne! Na pewno za jakis czas przejdę jeszcze raz, choćby dla przyjemności obcowania z architekturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:10, Damianuss1 napisał:

Też miałem niezły hardkor z tą 9 gości. Najbardziej frustrująca misja z tym delikwentem
na statku.

Powtarzałem to chyba 20 razy. Nakombinowałem się za całą grę, ale dałem radę. Faktycznie, zadanie wkurzające, jak żadne inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować