Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Ile razy można skończyć grę nie nudząc się nią?

237 postów w tym temacie

SpellForce można grać przez wieczność ja ją przeszłem 8 razy i szczeże powiem niezrobiłem sobie przerwy ani razu to znaczy skończyłem grać i zaczynałem odnowa i niezapowiada mi się bym przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desperados przeszedłem 4 razy (niektóre misje więcej) Evil Island 3 razy ,PoP WW 8 razy (niektóre momenty kiladziesiąt razy!) PoP T2T (3 razy ... krótki strasznie :/ ) Warcraft III ... 3 razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne - z 10 razy.:) Świetna gra, można do niej wracać i wracać... Podobnie kiedyś jarał mnie MoH:AA, ale wysyp jemu podobnych sprawił że już nie gram w żaden z tytułów drugowojennych - ileż można?! Poza tym Op. Flashpoint wciąż kręci, Trespassera mogę na okrągło męczyć, no i Breed ostatnio mnie podobnie wciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qix - gram w nią ponad 10 lat i nigdy jej nie przeszedłem. :) A z innych to Betrayal at Krondor przeszedłem ponad 5 razy i chyba niedługo znowu zacznę bo nic ciekawego (dla mnie) na rynku gier nie ma. No może jak wyjdzie Gothic 3 ale to chyba dopiero w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:32, DevilQ napisał:

SpellForce można grać przez wieczność ja ją przeszłem 8 razy i szczeże powiem niezrobiłem sobie
przerwy ani razu to znaczy skończyłem grać i zaczynałem odnowa i niezapowiada mi się bym przestał

Masz rację ... ja spellforca żadnej części jeszcze nie przeszedłem... nie dość że dórzo walk to i myślenia :D jak chcesz sobie połamać głowe to polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre mozna przechodzic 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x i ci sie nie znudzi albo 0,5 raza i ci sie znudzi :D Osobiscie niektore gry przechodze po 2-3 razy a potem juz nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothica(obydwie częsci grałem po kilka razy i mi sie nie znudziły), w fallouta2(nie wiem ile razy grałem, ale duzo), tak smao w BG2(z 10, za każdym razem inną postacią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy w co sie gra
ja mam to do tego ze mam b. dobra pamiec wzrokowa i wystarczy ze przejde jakas gre (szczegolnie akcji)
to po prostu zaapietuje wrogow gdzie sa i lokacje
i po 2 czy 3 razach to juz po prostu gre znam na pamiec i nie mam juz radosci z grania

a tak w ogole kilka razy mozna przechodzic rozne rts`y np age of empires

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować