Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 12:03, karolekx23x napisał:

no tak ale 100 to za wysoka cena , a jak sie okaze ze bedzie gra któtka , jestem fanem
tej gry ale trzeba zostawic rozsadek , takze sie obawiam niedopracowania jak w przypadku
czystego nieba gdzie dosc długo czekało sie na pierwsza poprawke
chyba uzyłem dosc dobrych argumentów ?
ale mam nadzieje ze producenci wyciagneli wnioski , nadzieja to za mało zobacze jak
gracze ja ocenia


Pierwsze poprawki w Czystym Niebie były , chyba tydzień po premierze, więc to raczej nie jest długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 12:03, karolekx23x napisał:

no tak ale 100 to za wysoka cena , a jak sie okaze ze bedzie gra któtka , jestem fanem
tej gry ale trzeba zostawic rozsadek , takze sie obawiam niedopracowania jak w przypadku
czystego nieba gdzie dosc długo czekało sie na pierwsza poprawke
chyba uzyłem dosc dobrych argumentów ?
ale mam nadzieje ze producenci wyciagneli wnioski , nadzieja to za mało zobacze jak
gracze ja ocenia


nie,nie użyłeś dość dobrych argumentów :) 100 zł za nową grę to nie wygórowana cena,niedopracowanie? wolę stalkera co ma bugów w uj ( Path to poprawia) aniżeli grę dopracowaną tylko że.. po godzinie żałuje się wydania np 50 zł za nią (np: far cry 2 ) // a co ma rozsądek do gry którą się lubi? co ile wydawany jest stalker ? co miesiąc? nie, więc wydac 100 zeta co 2 lata to zrównoważony jest rozsądek jak cholera ,a co do wyciągnięcia wniosków przez producenta to sie zgadzam , jeszcze gry nie kupiłem i nie wiem jak jest, ale chciałbym hard core strachu klimatu razy 10 niż w cieniu czarnobyla :) ,,ale zapewne tego nie będzie, trudno ,ale to stalker i nie wazne jaki jest czy ma bugi czy kosztuje 100 zł ,trzeba to mieć .dziekuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moze narzekam na cene ale znajac siebie kupie ja , a moze ktos w nia juz troche grał co mozecie o niej powiedziec ?Boje sie troche ze kom mój jest zasłaby
Ciekawe czy bedzie lepsza od 2 poprzedników ? czy zakoczy nas czyms ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem grę od kolegi i to samo, pierwsze 5-10 minut grania i potem tragedia jest, jak na mój sprzęt gra nie grywalna jest po tym czasie, fps spadają do 10 i się tak utrzymują bez znaczenia czy w grze coś się dzieje czy nie .
Gta IV chodzi lepiej od tego
LOOOOL FAIL roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:15, Crew_900 napisał:

Pożyczyłem grę od kolegi i to samo, pierwsze 5-10 minut grania i potem tragedia jest,
jak na mój sprzęt gra nie grywalna jest po tym czasie, fps spadają do 10 i się tak utrzymują
bez znaczenia czy w grze coś się dzieje czy nie .
Gta IV chodzi lepiej od tego
LOOOOL FAIL roku !

No i widzisz po co Ci taki sprzet, ja mam gorszy i jakos nie mam takich problemow, lol. A gra jest dopracowana bo pod wzgledem bogow bije poprzednikow bo poprostu ich braktycznie nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:15, Crew_900 napisał:

Pożyczyłem grę od kolegi i to samo, pierwsze 5-10 minut grania i potem tragedia jest,
jak na mój sprzęt gra nie grywalna jest po tym czasie, fps spadają do 10 i się tak utrzymują
bez znaczenia czy w grze coś się dzieje czy nie .
Gta IV chodzi lepiej od tego
LOOOOL FAIL roku !


Crew idź do sklepu po oryginał :), poliszliczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:35, Crew_900 napisał:

Może i błędów nie ma ale optymalizacja gry boli

Mnie nie boli :P xD Chociaz moze i troche nie jest zopymalizowana ale w tej grze nie o to chodzi, tu sie liczyc tylko klimat gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic ale obawiam sie o mój sprzet czy da rade ? a jaki Macie sprzet ?
bo ja mam core 2 duo 2.20 , 2 gb ram ,gt 8600 jak myslicie gra pójdzie na moim kompie ?
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:53, karolekx23x napisał:

mam zamiar kupic ale obawiam sie o mój sprzet czy da rade ? a jaki Macie sprzet ?
bo ja mam core 2 duo 2.20 , 2 gb ram ,gt 8600 jak myslicie gra pójdzie na moim kompie
?
Prosze o pomoc

Mam gorszy procek i jest spoko, wiec bez obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, może to te nowe stery do grafiki dla GeForce ?
Też mam takie coś, że gra się przytnie i znika mi obraz, jakby monitor się wyłączył, a gra działa dalej ::|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:54, Szataklona napisał:

> mam zamiar kupic ale obawiam sie o mój sprzet czy da rade ? a jaki Macie sprzet
?
> bo ja mam core 2 duo 2.20 , 2 gb ram ,gt 8600 jak myslicie gra pójdzie na moim kompie

> ?
> Prosze o pomoc
Mam gorszy procek i jest spoko, wiec bez obawy.


wielkie dzieki wiec ide i kupuje .

ta gra jest swietna nawet jak by stala za 150 to i tak bym chyba kupił , a jak by mi nie poszła to bym w sprzet włozył kasy.
Ale sadze ze z takim sprzetem co ja mam to ciezko aby nowe tytuły które teraz wychodza i wyjda w 2010 roku poszły mi trzeba myslec o ulepszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:15, Crew_900 napisał:

Pożyczyłem grę od kolegi i to samo, pierwsze 5-10 minut grania i potem tragedia jest,
jak na mój sprzęt gra nie grywalna jest po tym czasie, fps spadają do 10 i się tak utrzymują
bez znaczenia czy w grze coś się dzieje czy nie .

coś się z Twoim sprzetem dzieje ,nie może byc tak że masz 10 kl/s na takim kompie,weż porób porządki ,3 programy do czyszczenia rejestru i dysku ,np AML free registry cleaner , Ccleaner ,oraz glary utilities setup - zrób defragmentację gruntową jakimś programem zewnetrznym ,ten program glary utilities set up ma także defragmentację rejestru ,zobacz w sterowniku karty graficznej czy masz włączony przyśpieszenie efektów PhysX -standardowo jest wyłączone a to daje kopa bo obliczeń w tym momencie nie robi procek a geforce ,ten plik wymiany ustaw jak napisałem na forum windows seven bo bez pliku wymiany nie pograsz ,chyba ze w sapera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie mam porządek cały czas. Używam TuneUp 2010 , wszystko z defragmentowane , PhysX standardowo jest włączone, ale Stalker raczej nie korzysta z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:20, Crew_900 napisał:

Na kompie mam porządek cały czas. Używam TuneUp 2010 , wszystko z defragmentowane , PhysX
standardowo jest włączone, ale Stalker raczej nie korzysta z tego


Mówiłem już, Kup oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 15:20, Crew_900 napisał:

Na kompie mam porządek cały czas. Używam TuneUp 2010 , wszystko z defragmentowane , PhysX
standardowo jest włączone, ale Stalker raczej nie korzysta z tego

u mnie było wyłączone hmm ,a ten plik wymiany już ustawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem już wczoraj.
To wina gry jest, inne gry chodzą bardzo dobrze , tylko ten Stalker, poprzednie części Stalkera dobrze chodziły .

Yoruaaw

Pożyczona gry to już nie oryginał ? :)
Poza tym , fajnie gra działa fatalnie i mam wydać 120 zł na grę ? Usuwam to i już nigdy nie instaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować