Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 22:10, Citkowsky napisał:

Jakieś masz pokraczne rozumowanie. Skoro u nich gra kosztuje 125zł a u nas 120zł to gdzie
ty tu widzisz cenę mniejszą o 35%?

Wejdź sobie na amazon.de i zobacz ile normalnie kosztują u nich PCtowe gry, może cię oświeci.

Dnia 11.11.2009 o 22:10, Citkowsky napisał:

To, że u nich więcej się zarabia to całkiem inna kwestia.

Ja nie wiem czy fakt, że gra kosztuje 1% zamiast 3% twojej pensji to jest "całkiem inna kwestia".

Dnia 11.11.2009 o 22:10, Citkowsky napisał:

Na chwilę obecną najważniejszy jest kurs walut.

Kursy walut mają się nijak do gier wydawanych lokalnie. Borderlands za 80zł? A w Niemczech 50 Euro.
Inny przykład, lato 2008. Ceny gier spadły na łeb? Nie. W przeciwieństwie do cen sprzętu. I ludzie sprowadzali co się dało skąd się dało, bo i tak wychodziło taniej z kosztami przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy fakt, że gra kosztuje 1% zamiast 3% twojej pensji to jest "całkiem inna kwestia".

Zakładasz więc, że zarabiają 3000 euro ? W jakim ty świecie żyjesz :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:42, Kapas napisał:

Zakładasz więc, że zarabiają 3000 euro ? W jakim ty świecie żyjesz :E


Rzeczywistym. Myślisz że jak Polak zarabia za granicą 1000-1300 Euro, to swoim też tak płacą?
Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 13:59, Mafioso_PL napisał:

> Zakładasz więc, że zarabiają 3000 euro ? W jakim ty świecie żyjesz :E

Rzeczywistym. Myślisz że jak Polak zarabia za granicą 1000-1300 Euro, to swoim też tak
płacą?
Hmmm....


Nie wydaje mi się, żeby nawet swoim płacili te 3000 Euro, tym bardziej w dobie kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:55, Crew_900 napisał:

A oczywiście .
Teraz to trzepią taką kasę że szok , a zwalniają teraz bo mogą zrzucić to na "kryzys"


Znacie jakieś realne płace kto ile zarabia czy tylko macie o tym wyobrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam, bo byłem - widziałem - a nawet pracowałem. Co prawda nie za taką stawkę, ale jednak.
Znam Polaka który średnio zarabia 2500 Euro miesięcznie. I to Polak! Więc ...

Ale nie o tym powinna toczyć się tutaj dyskusja, zboczyliśmy całkowicie z tematu. Powróćmy do niego zanim wpadnie moderator i zrobi z nami porządek :P

EOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaAaAaA Ja chce 27 listopada nareszcie!!!!

TO jest apropo tematu... Ciekawe czy fabuła będzie chociaż warta tego oczekiwania... Bo o to właściwie chodzi mi najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do zakupu Call of Pripyat, ale boję się dwóch rzeczy.
1. Nie ukończyłem dwóch pierwszych części i raczej nie przymierzam się aby się za to zabrać. Stwarza to jakiś problem? Fabuła będzie jakoś powiązana?
2. Bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Chciałbym ukończyć grę bez konieczności instalacji patha, który pozwoli na dalsze posunięcia w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:20, Damianuss1 napisał:

1. Nie ukończyłem dwóch pierwszych części i raczej nie przymierzam się aby się za to
zabrać. Stwarza to jakiś problem? Fabuła będzie jakoś powiązana?


Zew Prypeci dzieje się zaraz po wydarzeniach z pierwszej części (Cień Czarnbyla). W sumie jak nie grałeś w jedynkę, to się nic takiego nie stanie, ale lepiej ją ukończyć dla pełnej jasności fabuły :)

Dnia 19.11.2009 o 18:20, Damianuss1 napisał:

2. Bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Chciałbym ukończyć grę bez konieczności instalacji
patha, który pozwoli na dalsze posunięcia w fabule.


Z tego co wyczytałem, gra jest zaskakująco (jak na tę ukraińców) dopracowana. Chyba wersja PL będzie miała jakiegoś patcha już wgranego, ale nie jestem pewien.

I bardzo Cię proszę, pisze się PATCH, a nie path :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:00, KannX napisał:

> 1. Nie ukończyłem dwóch pierwszych części i raczej nie przymierzam się aby się za
to
> zabrać. Stwarza to jakiś problem? Fabuła będzie jakoś powiązana?

Zew Prypeci dzieje się zaraz po wydarzeniach z pierwszej części (Cień Czarnbyla). W sumie
jak nie grałeś w jedynkę, to się nic takiego nie stanie, ale lepiej ją ukończyć dla pełnej
jasności fabuły :)

> 2. Bugi, bugi i jeszcze raz bugi. Chciałbym ukończyć grę bez konieczności instalacji

> patha, który pozwoli na dalsze posunięcia w fabule.

Z tego co wyczytałem, gra jest zaskakująco (jak na tę ukraińców) dopracowana. Chyba wersja
PL będzie miała jakiegoś patcha już wgranego, ale nie jestem pewien.

I bardzo Cię proszę, pisze się PATCH, a nie path :)


Wydana była na 1.0003 ale lepiej zrobić Update do najnowszej łatki 1.0006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba się zdecyduję :P. Dzięki za odpowiedź, a z tym "path" to ze starego przyzwyczajenia xD, dobrze, że mnie poprawiłeś. W sumie to nawet przeglądarka podkreśla na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CS nie było aż tak źle tylko bardziej brakowało jakiegoś szlifu... Bo wszystko ostatecznie się kończyło na Wojnach Frakcji które mimo iż nawet przyjemne to jednak na dłuższą mete nahalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano odebrałem paczkę ze stalkerem i już zona mnie wciągnęła. Szkoda że trzeba iść do pracy... Tej gry chyba nigdy nie będę miał dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karolek- w twoim pytaniu widac odrazu odpowiedz. czekaj az cena spadnie ,stalkerzy ktorzy kochaja ta gre nawet takich pytan nie zadaja,cena nie istotna,najwyzej chleb ze smalcem i cebula zjem ..chociaz i tak jem bo uwielbiam hehe,wrescie gra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale 100 to za wysoka cena , a jak sie okaze ze bedzie gra któtka , jestem fanem tej gry ale trzeba zostawic rozsadek , takze sie obawiam niedopracowania jak w przypadku czystego nieba gdzie dosc długo czekało sie na pierwsza poprawke
chyba uzyłem dosc dobrych argumentów ?
ale mam nadzieje ze producenci wyciagneli wnioski , nadzieja to za mało zobacze jak gracze ja ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować