Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 10:33, Gorn111 napisał:

> Bez problemu mi uwierzysz, że grałem najpierw w piracką wersję. Mam przesłać zdjęcie

> kupionego SoC i i CS? Dlaczego tym razem miałbym nie kupować oryginału?
Czy przed kupnem samochodu też najpierw "pożyczasz" żeby sprawdzić ?


Do tego są próbne jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 16:32, Crew_900 napisał:

> > Bez problemu mi uwierzysz, że grałem najpierw w piracką wersję. Mam przesłać
zdjęcie
>
> > kupionego SoC i i CS? Dlaczego tym razem miałbym nie kupować oryginału?
> Czy przed kupnem samochodu też najpierw "pożyczasz" żeby sprawdzić ?

Do tego są próbne jazdy :)


kolega ma troche racji bo to tak jakbym zabral na chwile z salonu samochód a potem zwrócił.
Jazdą próbną byłoby poniekąd granie w demo ale przepraszam bardzo, porównywalnie własności pół materialnej jaką jest wirtualny plik do materialnego samochodu jest lekko nie na miejscu. Jakbym się włamał do empiku, zabrał pudełko z grą a potem zaniósł kasę to co innego.

Ja rozumiem, że ściąganie to zło, torrenty to zło itd. ale jako student pracujący wartość pieniądza i wypłaty doceniam - na byle co nie wydam, tym bardziej wolałbym wiedzieć, czy gra na moim Win7 nie będzie się sypać, czy będzie chociaż grywalna (CS momentami nie był). Doceniam pracę twórców - kupuję, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:18, Bart_GT napisał:

Wiecie co, testuję Zew Prypeci z torrentów, chyba jakaś nie upatchowana wersja i tylko
dwa razy mnie wywaliło :P


Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:19, sylwasss napisał:

coś czuje że dosntaniesz BANA :P


Cos czuje, ze nie masz nic do powiedzenia. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:57, Crew_900 napisał:

Tylko bany i bany, tutaj naprawdę kilka osób jest nawiedzonych


Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega Poland ujawniła skład polskiego wydania Zewu Prypeci.
Polska edycja gry zawierać będzie:
- Zestaw 5 stylizowanych zdjęć z ZONY. Ten ekskluzywny, kolekcjonerski dodatek dostępny jest tylko na polski rynek.
- Wyjątkową mapę ZONY.
- Pełną, polską instrukcję gry.
- Płytę z grą.

http://stalker.pl/2009/11/10/stalker-pl-w-cenega-poland-video/

20091110132450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszył również pre-order Zewu Prypeci. W tym trybie Cenega puszcza grę za 99,99 zł, zaś cena detaliczna wynosi 119,99 zł. Trochę szkoda, że będzie tylko jedno wydanie, z drugiej strony w Niemczech mają samo pudełko z grą za 30 Euro oraz edycję specjalną za 40 Euro, ale ta jest już dosyć wypasiona: http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/10/29/stalker-zew-prypeci-edycja-zachodnia/
Nie ma za bardzo co narzekać, nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:45, Piotr_Osiak napisał:

Ruszył również pre-order Zewu Prypeci. W tym trybie Cenega puszcza grę za 99,99 zł, zaś
cena detaliczna wynosi 119,99 zł. Trochę szkoda, że będzie tylko jedno wydanie, z drugiej
strony w Niemczech mają samo pudełko z grą za 30 Euro oraz edycję specjalną za 40 Euro,
ale ta jest już dosyć wypasiona: http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/10/29/stalker-zew-prypeci-edycja-zachodnia/
Nie ma za bardzo co narzekać, nie jest źle.

Zaraz zaraz ZAAAARAZ, 120zł? Czy 30 Euro to nie jest przypadkiem jakieś 20 Euro mniej niż normalna cena? Co tu się wyrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:07, Grey_Wolf napisał:

> Ruszył również pre-order Zewu Prypeci. W tym trybie Cenega puszcza grę za 99,99
zł, zaś
> cena detaliczna wynosi 119,99 zł. Trochę szkoda, że będzie tylko jedno wydanie,
z drugiej
> strony w Niemczech mają samo pudełko z grą za 30 Euro oraz edycję specjalną za 40
Euro,
> ale ta jest już dosyć wypasiona: http://postapokalipsa.wordpress.com/2009/10/29/stalker-zew-prypeci-edycja-zachodnia/

> Nie ma za bardzo co narzekać, nie jest źle.
Zaraz zaraz ZAAAARAZ, 120zł? Czy 30 Euro to nie jest przypadkiem jakieś 20 Euro mniej
niż normalna cena? Co tu się wyrabia?



30 Euro to jakieś 125 zeta. Za Odrą tyle kosztuje edycja podstawowa - czyli sama gra w pudle. Natomiast ta specjalna edycja to jakieś 165 ziko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:26, Piotr_Osiak napisał:

30 Euro to jakieś 125 zeta. Za Odrą tyle kosztuje edycja podstawowa - czyli sama gra
w pudle. Natomiast ta specjalna edycja to jakieś 165 ziko.

Nie wlepiaj mi tu kursów wymiany walut, bo jak chcesz tak się bawić, to sobie jeszcze porównaj zarobki.
Faktem jest, że w Niemczech gra kosztuje 35% mniej niż standardowo nowa gra. Na wschodzie sytuacja jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym "Zaraz zaraz ZAAAARAZ, 120zł? Czy 30 Euro to nie jest przypadkiem jakieś 20 Euro mniej niż normalna cena? Co tu się wyrabia?"
I zluzuj z tonu chłopaku, rozmawiamy tylko grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:42, Grey_Wolf napisał:

>>...............


Jakieś masz pokraczne rozumowanie. Skoro u nich gra kosztuje 125zł a u nas 120zł to gdzie ty tu widzisz cenę mniejszą o 35%? To, że u nich więcej się zarabia to całkiem inna kwestia.
Na chwilę obecną najważniejszy jest kurs walut. Nikt ci nie broni zakupu tej gry u helmutów za 30,,ojro" plus koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować