Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 15:25, kr0t0s napisał:

Wątpię czy dawanie apteczek rannym liudziom z Wolności coś da, będziesz miał przychylność
poszczegolnych członków Wolnośći, ale Lokiego raczej nie. Możliwe,zę trzeba było mu oddać
PDA założyciela Powinności. W moim przypadku też nie oddałem PDA założyciela Powinności
Lokiemu i od razu wszyscy z Wolności nie śweicili na zielono tylko na żółto. Myślę,ze
z trójką dasz sobie radę, ja grałem na Weteranie i jakoś dałem radę. Jak już będziesz
w drodze do Prypeci to uważaj na członków swojej. Oczywiście będziesz mógł kontynuować
grę bez nich, ale z nimi wydaje mi się, że lepiej. przydadza sie.


Przeczytaj no moje posty jeszcze raz, napisałem wyraźnie: ja się trzymałem Wolności od samiutkiego początku: im sprzedałem oba PDA zaopatrzeniowca i twórcy Powinności oraz szeregowi członkowie Wolności mnie uwielbiają.

Ja WSZYSTKO oddałem Lokiemu ,a on nadal mi nie ufa! To jest mój problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, klucz mam już odblokowany i w końcu można pograć. Miło zaskoczył mnie fakt, że wystarczył dołożyć do 2gb ramu następne dwa abym mógł grać na maksymalnych ustawieniach pod dx10. Na razie jestem na Zatonie więc zobaczę jak będzie w Jupiterze z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 18:29, Duddits napisał:

No i fajnie, klucz mam już odblokowany i w końcu można pograć. Miło zaskoczył mnie fakt,
że wystarczył dołożyć do 2gb ramu następne dwa abym mógł grać na maksymalnych ustawieniach
pod dx10. Na razie jestem na Zatonie więc zobaczę jak będzie w Jupiterze z wydajnością.


Jakie masz bebechy w kompie?chodzi mi o procek i grafikę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 03:15, Morte napisał:

Jakie masz bebechy w kompie?chodzi mi o procek i grafikę .

Core2Duo E6420 2.13, Asus GF 8600 GTS, Asus P5Q Deluxe, DDR2 4 GB 1066MHZ Dual G.SkillL NQ CL6
Ogólnie sam jestem zaskoczony. Procek i karta graficzna już lekko stare. Grę mam ustawioną na dx10 na maksymalnych detalach przy rozdzielczości 1280x1024. W ustawieniach zaawansowanych zmniejszyłem troszkę szczegółowość cieni i gęstość trawy i wziąłem na maksa szczegółowość obiektów i tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2010 o 11:34, Duddits napisał:

Core2Duo E6420 2.13, Asus GF 8600 GTS, Asus P5Q Deluxe, DDR2 4 GB 1066MHZ Dual G.SkillL
NQ CL6
Ogólnie sam jestem zaskoczony. Procek i karta graficzna już lekko stare. Grę mam ustawioną
na dx10 na maksymalnych detalach przy rozdzielczości 1280x1024. W ustawieniach zaawansowanych
zmniejszyłem troszkę szczegółowość cieni i gęstość trawy i wziąłem na maksa szczegółowość
obiektów i tekstur.


Kurcze to dziwne , bo mam z tego wynika lepsze parametry komputera a mi tnie na dx 9 na rozszerzonych dynamicznych i tak samo jak TY, trawa na połowę cienie na połowę , wygładzanie na zero oraz anizotropowe na 1/3, reszta max i mało klatek, musiałem na dx 8.1 czyli statyczne ale juz na max wszystko, przy takich mam od 30 do 50 kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 16:41, Morte napisał:

...

Taka mała ciekawostka. Na dx10 gra chodzi o wiele lepiej niż na dx9. Jak uruchomiłem CoP po raz pierwszy na dx9 to za głowę się złapałem jakie gówno kupiłem. Sytuacja zmieniła się diametralnie po przejściu na W7 i dx10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:45, Duddits napisał:

> ...
Taka mała ciekawostka. Na dx10 gra chodzi o wiele lepiej niż na dx9. Jak uruchomiłem
CoP po raz pierwszy na dx9 to za głowę się złapałem jakie gówno kupiłem. Sytuacja zmieniła
się diametralnie po przejściu na W7 i dx10.

posprawdzałem wszystko i faktycznie na dx 10 mam 3 do 5 klatek więcej aniżeli na dx 9 , ale i tak momentami do 15 zwalnia a to wkur..a, więc jednak pozostane na statycznym i wszystkie suwaki na max. podejrzewam że pomimo mój athlon ma na zegarze 2.2 to twój procek jest wydajniejszy i to sporo, moja pamięc podręczna L2 ma 1 mega, u Ciebie sporo więcej, a poza tym gram na 1440 X 900.jeszcze zmienię na 1280 x 800 i zobaczę co to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, skończyłem. Próba zaskarbienia sobie przychylności Lokiego mi nie wyszła, ale za to nazbierałem różności. Ewakuacja mi wyszła w nocy, co było bardzo widowiskowe i lekko chaotyczne...

20100325211559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:17, MarcusBrutus napisał:

No, skończyłem. Próba zaskarbienia sobie przychylności Lokiego mi nie wyszła, ale za
to nazbierałem różności. Ewakuacja mi wyszła w nocy, co było bardzo widowiskowe i lekko
chaotyczne...

a ja 2 dni wcześniej wyjechałem :P :)

20100326123301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien (nigdy w to jakoś specjalnie nie wnikałem), ale kiedyś podczas usuwania i tym samym dezaktywowania CoP przywitał mnie radosny komunikat o 9998 pozostałych aktywacjach. Sama Cenega też zapewniała, że w razie jakichkolwiek problemów w związku z "zabezpieczeniem" należy się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 10:43, karolekx23x napisał:

> Poprawili to prawie natychmiast, nie trzeba się już przejmować limitem.

Ale w jaki sposób został poprawiony ?


Po prostu zwiększyli limity aktywacji do 9999
Ale trza pamiętać o dezaktywacji jak się usuwa bo potem problemy mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś spierniczyłem z dezaktywacja i miałem już nieaktualny klucz ale miły pan z Cenegi mi go natychmiast po mailu odblokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:18, Outlander-pro napisał:

Słuchajcie, zdobyłem moduł pamięci z samolotu bezzałogowego...

Spoiler

Spacerując po Zonie w okolicach popieliska i tunelu na północnym zachodzie, natrafimy na samolot bezzałogowy skąd wyjmujemy moduł pamięci. Idziemy z tym do Azota lub Nowikowa, a ten za opłatą rozkoduje nam urządzenie. Po kilku godzinach Azot lub Nowikow poinformuje nas o wykonaniu zadania, po czym udajemy się po przedmiot. Zostaną nam zaznaczone 3 schowki, które należy przejrzeć. Dostaniemy też informacje, że moduł miał nam dostarczyć Senka, który – jak się później okaże – chciał sam ograbić schowki, lecz niestety zginał w anomalii w południowo-wschodniej części fabryki Jupiter. Przeszukując jego zwłoki możemy zabrać moduł za który możemy dostać trochę pieniędzy.
Dodatkowo jeżeli odwiedzimy wszystkie 3 schowki, to przy ostatnim z kolei, otrzymamy SGI Striełoka.
stalker.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować