Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Mam taki problem. Dostałem zadanie od naukowców aby zbadać anomalię tym ich prototypowym wykrywaczem, ale nigdzie go nie mam w ekwipunku. Jak go mogę dostać? Gdzieś leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostarczyłeś już te 3 detektory Weles? Poza tym jeżeli dobrze pamiętam to nie odbierało się tego prototypu u tego gościa w bunkrze naukowców który nam może naprawiać sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:00, Tyler_D napisał:

A dostarczyłeś już te 3 detektory Weles? Poza tym jeżeli dobrze pamiętam to nie odbierało
się tego prototypu u tego gościa w bunkrze naukowców który nam może naprawiać sprzęt?


3 detektory jeszcze wcześniej się oddaje. Ja oczywiście wykonałem to zadanie Sowy. A gościu w kanciapie, który naprawia sprzęt nic dla mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detektor dostajesz od Brodacza gdy ten nie może dogadać się z Sową.

Pytanie za milion - gdzie mogę dostać artefakt Kulebiak prócz szczytu pokręconego drzewa i pomocy jakiemuś stalkerowi przy anomalii? Bo obydwa mi się gdzieś zapodziały.

Czy może po wykonaniu zadań ze skanerami będzie się pojawiał w jakieś anomalii (co do czego mam wątpliwości)? Jeśli nie można go zdobyć to zostaje pytanie - co dostaje się po ukończeniu questa, z dostarczeniem Kotleta i Kulebiaka, dla tego gostka ze stacji badawczej który gada o Prypeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:54, SpecShadow napisał:

Pytanie za milion - gdzie mogę dostać artefakt Kulebiak prócz szczytu pokręconego drzewa
i pomocy jakiemuś stalkerowi przy anomalii? Bo obydwa mi się gdzieś zapodziały.

Ja znam tylko dwa miejsca, jedno to właśnie anomalia Sosnodąb i na jej szczycie jest. Nie wiem o pomocy jakiemu stalkerowi mówisz, nie kojarzę. Ostatni Kulebiak jest dopiero w Prypeci i dość trudno go dostać, znowu trzeba się wspinać po anomalii, ale to już za późno, bo Kulebiaka trzeba dostarczyć przed Prypecią.

Dnia 09.06.2010 o 18:54, SpecShadow napisał:

Czy może po wykonaniu zadań ze skanerami będzie się pojawiał w jakieś anomalii (co do
czego mam wątpliwości)?

Z tego co wiem to nie, jest to unikalny artefakt i można go znaleźć tylko w wyżej wymienionych miejscach.

>Jeśli nie można go zdobyć to zostaje pytanie - co dostaje się

Dnia 09.06.2010 o 18:54, SpecShadow napisał:

po ukończeniu questa, z dostarczeniem Kotleta i Kulebiaka, dla tego gostka ze stacji
badawczej który gada o Prypeci?

Mówimy o Garrym. Cholibka co on dawał w zamian, hmm... bodajże Bąbla się dostawało, -4 do promieniowania. Bardzo rzadki artefakt, chyba tylko dwie sztuki są w całej grze, może trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:54, SpecShadow napisał:

Pytanie za milion - gdzie mogę dostać artefakt Kulebiak prócz szczytu pokręconego drzewa
i pomocy jakiemuś stalkerowi przy anomalii? Bo obydwa mi się gdzieś zapodziały.

Mam złą wiadomość ... oprócz tych dwóch sytuacji dorwanie tego artefaktu graniczy właściwie z cudem. Zresztą imo kwestia wszystkich artefaktów w tej odsłonie cyklu bardzo mocno kuleje - ile z nich jest realnie przydatnych? Dwa ... no góra trzy i do tego są one skrajnie rzadkie. Cała otoczka czyli poszukiwanie ich, łażenie z detektorami etc etc jest całkiem ciekawe ale już samo używanie znajdziek jest rozrywką dość wątpliwej jakości. Owszem ... dostajemy za nie sporo kasy ale jakoś w poprzednich odsłonach lepiej zrealizowano ten aspekt gry.
>co dostaje się

Dnia 09.06.2010 o 18:54, SpecShadow napisał:

po ukończeniu questa, z dostarczeniem Kotleta i Kulebiaka, dla tego gostka ze stacji
badawczej który gada o Prypeci?

Niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej,a ja mam takie pytanie.Bo mam takiego smiesznego i irytującego buga.Jak narazie jedyny w grze.Chodzi mi o wykonanie misji dla tego gostka z Janowa.Idę z nim do tej mini lokacji Kopaczi i na końcu misji jak mam z nim pogadać on schodzi po schodach z tego domku na dół i zaczyna wariować.w sensie,kuca i wstaje co pół sekundy,a ja nie moge z nim pogadać.Miał ktoś taki bug może? Wczytanie sejva nie pomogło hm,pewnie ta misja nie jest az taka istotna,ale potrzebuję kasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe ... powinien zejść z poddasza, potem musicie pogadać i albo idziecie razem / osobno do stacji Janów. Nie spotkałem się z takim czymś przez całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kompleksu wentylacyjnego na Jupiterze. W poradniku gry-online napisali, że znajdę tam wewnątrz artefakt potrzebny do wykonania zadania związanego z Oazą dla naukowców. Byłem tam w nocy polując na chimerę i nie znalazłem żadnego wejścia do wnętrz budynków. Czy to na pewno tam należy wykonać zadanie związane z Oazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:13, darkwind21 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc ta kopuła obok miejsca gdzie pojawia się chimera to wyjście z Oazy
ale dostać się tam musisz inną drogą.

A nie wiesz jak? Masz może jakąs mapkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 09:18, marekl1975 napisał:

A nie wiesz jak? Masz może jakąs mapkę?


Wejście jest o rzut beretem na zachód, idąc w kierunku zachodnim trafisz na torowisko na górce. Niżej jest wejście, trochę zombiaków i Chomików. Większą przeszkodą jednak jest zagadka logiczna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 10:19, SpecShadow napisał:

Wejście jest o rzut beretem na zachód, idąc w kierunku zachodnim trafisz na torowisko
na górce. Niżej jest wejście, trochę zombiaków i Chomików. Większą przeszkodą jednak
jest zagadka logiczna :]


No wejście znalazłem bez kłopotów na stacji kolejowej. Pozabijałem "chomiczki" i doszedłem do sali z kolumnami w której jest ta owa zagadka. Pojawiają się między kolumnami jakieś spadające gwiazdki? O co chodzi w tejże zagadce i jak ją rozwiązać aby wejśc do pomieszczenia z Oazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 14:04, marekl1975 napisał:

> Wejście jest o rzut beretem na zachód, idąc w kierunku zachodnim trafisz na torowisko

> na górce. Niżej jest wejście, trochę zombiaków i Chomików. Większą przeszkodą jednak

> jest zagadka logiczna :]


Już nie trzeba. Udało mi się to przejść. Całkiem fajny artefakt. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:41, marekl1975 napisał:

Gdzie w Jupiterze znajdę narzędzia precyzyjne dla Azota?


W tym budynku troszkę na zachód bezpośrednio od fabryki,tam w tym budynku są anomalie,powinieneś go znaleźć.Idź od strony anomalii betonowej wanny jak patrzysz na południe widzisz podjazd i lekko uchyloną bramę,to tam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz majora są to cztery osoby:

Spoiler

ten gość który wisiał kasę Bandytom i prosił cię o kupno kombinezonu [ stacja Janów ], Zulus, jeden z Wojskowych z bunkra Naukowców oraz przywódca byłych sił Monolitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować