Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 21:01, Azra napisał:

> bo sam do tego nie mogę dojść? :(
u need a hand? xD

Raczej nogę :P

A swoją drogą to nie fair, nigdy nie mogę się zapisać na turniej, bo jak wracam ze szkoły tak koło 15/16h to już nie można się zapisywać ... co za crap :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A przed szkołą masz net odcięty? :P
Zapisanie na turniej to minuta osiem. Ja już drugi raz oberwałem w czwartej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 08:09, Budo napisał:

A przed szkołą masz net odcięty? :P


Pff, myślisz, że jak wstaję o tej 6:20 rano, to chce mi się kompa odpalać tylko po to by zapisać się na turniej ? xD
Nvm :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja tam przeważnie zajęcia koło 10:00 to się zapiszę :p
ale jak wstaję przed siódmą to też kompa czasami odpalam ;]

ps. confident---> 2:0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:31, Budo napisał:

ps. confident---> 2:0 :P

Ale ty masz 6 lvl a ja same piąte ;PP Zresztą nie martw się... kiedyś się odegram.
Ps. Wreszcie trafiłem bat dla jednego z moich brute (szkoda tylko, że skille słabe).

Edit: Mała korekta w podpisie :)
Edit 2: Aha... w poniedziałek wyjeżdżam na dłuższy czas. Jakbym Ci wysłał hasła do jednego/dwóch charów to zaopiekowałbyś się nimi przez 2-3 tygodnie? Nie chciałbym stracić tych trzech walk dziennie... trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:39, confident napisał:

Edit 2: Aha... w poniedziałek wyjeżdżam na dłuższy czas. Jakbym Ci wysłał hasła do jednego/dwóch
charów to zaopiekowałbyś się nimi przez 2-3 tygodnie? Nie chciałbym stracić tych trzech
walk dziennie... trochę szkoda.


Eee, sorki, ale lepiej znajdź kogoś z większym zasobem czasu- ja mam obronę magisterki niedługo, a praca daleko w polu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:47, Budo napisał:

Eee, sorki, ale lepiej znajdź kogoś z większym zasobem czasu- ja mam obronę magisterki
niedługo, a praca daleko w polu ;]

Aha... nie zmienia to faktu, że w niedalekiej przyszłości dostaniesz ode mnie baty ;PP

Jest na tym forum ktoś godny zaufania, kto podjąłby się tej zaszczytnej funkcji, pełnienia roli "opiekuna" moich brute? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 17:39, confident napisał:

> ps. confident---> 2:0 :P
Ale ty masz 6 lvl a ja same piąte ;PP Zresztą nie martw się... kiedyś się odegram.
Ps. Wreszcie trafiłem bat dla jednego z moich brute (szkoda tylko, że skille słabe).

Edit: Mała korekta w podpisie :)
Edit 2: Aha... w poniedziałek wyjeżdżam na dłuższy czas. Jakbym Ci wysłał hasła do jednego/dwóch
charów to zaopiekowałbyś się nimi przez 2-3 tygodnie? Nie chciałbym stracić tych trzech
walk dziennie... trochę szkoda.


Mnie możesz dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:00, kulfonito napisał:

Mnie możesz dać :D

hmmm... albo się przeceniasz, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem... napisałem: "ktoś godny zaufania" :PP

A na poważnie, to dzięki za pomoc :) Jak będę wyjeżdżał to podeślę Ci na gg (numer na GS jest aktualny, tak? ) hasła do dwóch brute. Tylko mi ich nie zagłódź (oni są łasi na zwycięstwa xD).

Edit: khym khym... nie dać tylko powierzyć na kilka(naście) dni ;PP I jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:06, confident napisał:

> Mnie możesz dać :D
hmmm... albo się przeceniasz, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem... napisałem: "ktoś
godny zaufania" :PP

A na poważnie, to dzięki za pomoc :) Jak będę wyjeżdżał to podeślę Ci na gg (numer na
GS jest aktualny, tak? ) hasła do dwóch brute. Tylko mi ich nie zagłódź (oni są łasi
na zwycięstwa xD).

Edit: khym khym... nie dać tylko powierzyć na kilka(naście) dni ;PP I jeszcze raz dzięki.


Aktualny numer, zawsze niewidoczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:18, rob006 napisał:

Statystyki (siła itp) zwiększają się wraz z poziomem, czy czy można je podbić tylko umiejętnościami?


Albo umiejętność, albo poziom (czasem jedno i drugie). Ale wraz z poziomem nie zawsze rosną z tego co zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:19, Budo napisał:

Albo umiejętność, albo poziom (czasem jedno i drugie). Ale wraz z poziomem nie zawsze
rosną z tego co zauważyłem.


A umiejętności trafiają się całkowicie losowo od każdego levelu, czy tylko od któregoś wzwyż? Kilku gości na 2 lvl ma wymaksowaną siłę lub prędkość - cziterzy czy farciarze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja na początku jakoś miałem już 12 zręczności. Umiejętności dobierane są losowo, ale niektóre są rzadsze (imby), a inne bardziej popularne.

ps. tu się nie maksuje umiejętności, możesz jechac w górę długo i długo, zobacz sobie staty tych na górze w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 18:26, Budo napisał:

ps. tu się nie maksuje umiejętności, możesz jechac w górę długo i długo, zobacz sobie
staty tych na górze w rankingu.


Aaa, myślałem że do 10 i koniec. :D Swoją drogą przejrzałem tych topowców - po 10k pupils, boty muszą nieźle pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 00:46, Zauri napisał:

a te pupile to cos tam daja, czy tylko mahaja tymi lapskami ? :P


Uczniowie dodani z różnych ip dają nam 1 expa jak do nas dołączą i potem 1 expa przy każdym awansie. niby niewiele, ale jak masz setkę to już się liczy, a niektórzy mają tysiące uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że za pokonanie w turnieju postaci z wyższym levelem nie ma dodatkowych punktów. Ja właśnie dotarłem do kolejnej rundy miażdżąc swym Last Mudrą (lev 5) kolesia z niedźwiedziem (lev 8), bez użycia siatki. Co jak co ale to kurde jest chyba jakis tam wyczyn! Choć przyznaję, że miałem po prostu szczęście - seria z cepa załatwiła całą sprawę :-)

http://last-mudra.mybrute.com/tf/5664252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować