Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Dlatego wpadłem na inicjatywę tworzenia pupilków przez każdego dla każdego. Ale nie odniosła ona zbyt wielkiego sukcesu. A jak już ktoś zrobi pupilka, to daje zboczone nazwy. żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:50, Karanthir666 napisał:

Dlatego wpadłem na inicjatywę tworzenia pupilków przez każdego dla każdego. Ale nie odniosła
ona zbyt wielkiego sukcesu.


Trudno żeby odniosła - z jednego IP można stworzyć tylko jednego pupila dającego expa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:31, rob006 napisał:

Trudno żeby odniosła - z jednego IP można stworzyć tylko jednego pupila dającego expa...

Kilku tysięcy pupilków nie będzie, ale te kilkanaście by było. No i jeszcze gdyby je prowadzić, to też by się nabiło trochę expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze ktokolwiek bawi sie w My Brute, ale mi sie już kompletnie znudziło. Gierka straciła - jak dla mnie - urok już jakiś czas temu. System awansów jest bardzo daleki od doskonałości, a nasz brute nawet pomimo posiadania znacznie wyzszego levelu od przciwnika i tak moze być skazany na porażkę. Logiki w niektórych przypadkach dopatrzyć się nie można. Widziałem walkę, w której brute na lvlu 13 pokonał brute''a na lvl 32. Losowośc? Niech będzie, ale w pewnych rozsądnych granicach. Tymczasem owy brute na 32 levelu miał wszystkie skille, które posiadał wspomniany 13-levelowiec, oraz dodatkowo 5 innych! Atrybuty miał wrecz kosmicznie lepsze, nie wspominając o arsenale broni (zamykały sie w nim wszystkie, które do dyspozycji miał 13-lvlowiec, plus kilka dodatkowych). Podsumowujac: brute na 13 levelu był nędzną i wychudzoną wersją tego na 32 :). I lvl 32 niestety przegrał. To niesamowicie rażąca niesprawiedliwość. W pewnym sensie także drwina z czasu, który w rozwój bruta włożył właściciel. Na marginesie dodam, że 32-lvlowy brut nie nalezał do kategorii tych z tysiącami pupili. Owszem, miał z parę setek, ale to raczej nic w porównaniu z innymi.

Ok, już nie przynudzam, i szybko deklaruję chęć oddania swych brute''ów w czyjeś ręce. Kto chce niech bierze.

Need More lvl 11 - Desert Batterer
Niedźwiadek i psina.
Całkiem rozsądne hp (90) zważywszy na liczbę zwierzaków.
Przydatne skille i 5 broni.
Hasło: needmore

By My Side lvl 11
Skille całkiem ok i 5 broni.
Na lvl 12-stym otrzyma skill Hammer (bardzo przydatny).
Na 13-stym wilka.
Hasło: bymyside

I to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 10:55, Mudra napisał:

By My Side lvl 11
Skille całkiem ok i 5 broni.
Na lvl 12-stym otrzyma skill Hammer (bardzo przydatny).
Na 13-stym wilka.
Hasło: bymyside

I to by było na tyle.


Skąd wiesz co będzie miał w następnych lvl''ach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce ktoś powalczyć ze mną to ja jestem
jacek2003 - 16 lvl
bialy2003 - 15 lvl (Uwaga! ma Niedźwiedzia!)
tuikr - 16 lvl ten ma dużo Aglity I Strentgh (nie wiem czy dobrze napisałem)

Jest też mybrute.muxxu.com. To jest nowsza wersja i w niej sami wybieramy jak ma się rozwijać np: mamy do wyboru 3+ siły lub 2+ siły i 1+ żywotności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować