Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

My Brute

535 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 01:12, kulfonito napisał:

Jesteś hardcorem :D


Raczej farciarzem :D

Swoją drogą kij ma jakiś specjalny bonus do wytrącania broni z ręki przeciwnika? Jakoś tak wydaje mi się, że dość często udaje się to przy użyciu tej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 01:15, rob006 napisał:

> Jesteś hardcorem :D

Raczej farciarzem :D

Swoją drogą kij ma jakiś specjalny bonus do wytrącania broni z ręki przeciwnika? Jakoś
tak wydaje mi się, że dość często udaje się to przy użyciu tej broni.


Kijem raczej się trzyma przeciwnika na odległość. On podchodzi a Ty go dźgasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 07:25, AssaxoN napisał:

Radziłbym żebyś założył sobie hasło do tego konta ;P .

Moja najszybsza wygrana ;p
http://assax1995.mybrute.com/fight/162966920


Oj wygrywało się szybciej, znacznie szybciej ;-). Nie mam już linków do walk, ale zdarzyło mi się wielokrotnie np. rzucić siatkę na przeciwnika (i to z konkretnym levelem - 7, 8), zapodać Fierce Brute, wyciagnąć cep, jedno/dwa uderzenia i koniec. Poza tym na jednej postaci mam młotek. Tu już bez udziwniania, zaczynasz walkę, trafiasz i finito (choć oczywiście zależy to od ilości punktów hp przeciwnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym na jednej

Dnia 10.05.2009 o 10:01, Mudra napisał:

postaci mam młotek. Tu już bez udziwniania, zaczynasz walkę, trafiasz i finito (choć
oczywiście zależy to od ilości punktów hp przeciwnika).


Dokładnie, mój kumpel pojechał młotkiem gościa "na hita", mnie też tak raz ktoś "zownił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 08:35, AssaxoN napisał:

zagrajcie ktoś ze mną ;p


Jak masz wolne walki na dziś to zapraszam - Eskeles ;) Chętnie zobaczę co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 00:46, kulfonito napisał:

Dobra, znawcy :P Powiedzcie mi czemu nie dostaje expa za pupila, skoro kumpel założył
go z innego IP? ;/

Podejrzewam, że "teoria" Budo głosząca, że jeżeli chcesz dostać ecxxp za pupila to musi to być pierwszy brute z danego ip jest prawdziwa. Jeżeli twój kumpel założył już wcześniej brute z tego IP a dopiero potem zarejestrował się przez twój link to exp nie dostaniesz.

@ AssaxoN
Szkoda tylko, że Isao2 nie wyjął broni ;PP Dzisiaj wygrasz jeszcze co najmniej jedną walkę z kimś z forum ;) Czekaj na mnie xD Masz mocny atak, ale może przyfarce i mnie nie trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze, wygląda na wyzwanie ;] Jak nie zapomnę to od razu się zrewanżuję.

Już prawie miałem tytuł, paradoksalnie rozwalałem ''silniejszych'' a położył mnie koleś z moim levelem, życie jest niesprawiedliwe. Losowość czasami naprawdę wkurza xD
A co do najszybszej walki to u mnie był to jeden atak taką pałką tyle że ze stalową kulą, chyba wiecie o co chodzi? Taka mina morska na patyku ;D

Dzięki Budo że pamiętałeś o rewanżu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tylko czym ja grałem nożykiem i piąchami xD . Jak bym moją najlepszą broń wziął to by było veni, vidi, vici dla mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 08:47, AssaxoN napisał:

No i jednak wygrałeś, ale tylko dzięki tym pupilom bo tak naprawdę 80 % to oni mnie zabili
xD .


Właśnie dlatego ta postać mi się najbardziej z moich podoba :D Nie ma jakiejś głupiej broni a pupile ładnie odciągają ataki i same też ładnie sieczą :] Od razu obiecany rewanżyk:
http://eskeles.mybrute.com/fight/173975268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować