Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Hm?

Spoiler

A kim się stałem, gdy usunąłem Pana H., wysadziłem bunkier Bractwa, przepędziłem Legion i zrzuciłem generała RNK z zapory?

Chyba, że masz coś innego na myśli.

btw. Będąc zaawansowanym żółtodziobem i chodząc wszędzie, natknąłem się na
Spoiler

rozbity latacz, obok którego znajdowała się eksperymentalna tesla. I teraz pytanie: da się gdzieś zdobyć drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:09, Jave napisał:

Hm?

Spoiler

A kim się stałem, gdy usunąłem Pana H., wysadziłem bunkier Bractwa, przepędziłem
Legion i zrzuciłem generała RNK z zapory?

Chyba, że masz coś innego na myśli.


Spoiler

ale z hausem to to robot "pan tak" pociągał za sznurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Folałcik jest świetny jak cholera i ubawiłem się nieźle. Chyba jakieś dwa tygodnie mi się zeszło, bo bardzo mi zależało, żeby wycisnąć jak najwięcej na maksa.

No i tutaj taki dowcip, że

Spoiler

można opowiedzieć się po którejś ze stron, co daje kilka zakończeń. Ja na pierwszy ogień wziąłem Hałsa i, hm, nie wiem, czy to był dobry wybór. Przez cały czas grałem dobrą postacią, unikałem zabijania niewinnych i kradzieży, także jakoś mi nie pasował. Jest jakaś taka w miarę jednoznaczna dobra strona?



Do Folałta tego będę wracał, już zastanawiam się nad zrobieniem drugiej postaci, tyle że unarmed/melee. Przy okazji - gdzie Folałt trzyma sejwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyklicznie wywala mnie do windowsa, gram na XP SP-3,więc ustawienie zgodności plików chyba nie potrzebne. Jakieś porady? Gra miodna, i szkoda żeby mi to psuło cały fun.Wersja PL cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:12, Prosiaq napisał:

No i tutaj taki dowcip, że

Spoiler

można opowiedzieć się po którejś ze stron, co daje kilka
zakończeń. Ja na pierwszy ogień wziąłem Hałsa i, hm, nie wiem, czy to był dobry wybór.
Przez cały czas grałem dobrą postacią, unikałem zabijania niewinnych i kradzieży, także
jakoś mi nie pasował. Jest jakaś taka w miarę jednoznaczna dobra strona?



Spoiler

Nie ma czysto dobrej strony "mocy", wszystko to odcienie szarości. Najbardziej do dobra zbliżone jest teoretycznie RNK, ale praktycznie to nie wiem jak tam jest, bo byłem z Legionem (odgrywanie dobrej postaci w Falloucie nie ma sensu moim zdaniem, zbyt wiele zakazów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:32, Maximo napisał:

Cyklicznie wywala mnie do windowsa, gram na XP SP-3,więc ustawienie zgodności plików
chyba nie potrzebne. Jakieś porady? Gra miodna, i szkoda żeby mi to psuło cały fun.Wersja
PL cenegi.

Zainstaluj update2, wyrzuć pliki spolszcające. Plik "update.esp" (dołożony prze Cenegę, nie ma takiego w innych wersjach językowych) jest skopany i jeśli ktoś ma pecha, to mu bruździ. poza tym zaistaluj poprawkę do DX9, może nawet wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2010 o 09:49, Aurelinus napisał:

nie ma takiego w innych wersjach językowych) jest skopany i jeśli ktoś ma pecha, to mu
bruździ. poza tym zaistaluj poprawkę do DX9, może nawet wystarczy.

Dzięki, odseparowałem ten plik,częściej zapisuję grę,zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:12, Prosiaq napisał:

No i tutaj taki dowcip, że

Spoiler

można opowiedzieć się po którejś ze stron, co daje kilka
zakończeń. Ja na pierwszy ogień wziąłem Hałsa i, hm, nie wiem, czy to był dobry wybór.
Przez cały czas grałem dobrą postacią, unikałem zabijania niewinnych i kradzieży, także
jakoś mi nie pasował. Jest jakaś taka w miarę jednoznaczna dobra strona?



jak dla mnie taka droga jest droga gdy

Spoiler

przejmujesz kontrole nad robotami Housa a Legion i NCR wyganiasz nie argumentem sily ale sila argumentow. Wszyscy sa szczesliwi, Legion i NCR wracaja do domow, House troszke posiedzi w lodowce a miasto bedzie dzialac dalej pod ochrona robotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na przeniesienie twarzy postaci z F3 do NV? Ew. chociaż przenieść te same fryzury? Męskie w nowym Falloucie są bardziej niż tragiczne, a do tej pory nie wyszedł żaden sensowny mod z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Wie ktoś jak się dostać do bunkra ocalałych tzn. gdzie jest klucz?


Jeeeeez. Weź spoilera używaj :/
Spoiler

Ponoć da radę dopiero po wykonaniu zadania Ganona. Nie wiem, nigdy nie udało mi się go rozpocząć, ponoć przez to, że wcześniej wysadziłem bunkier Bractwa Stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjść z krypty 22 ? I kto może mnie przeszkolić w noszeniu pancerzy wspomaganych ?

Spoiler

(I jeszcze jedno , gdzie znajdę w tej krypcie granaty , bo podpalanie gazu laserem jest zbyt szybkie i nie daje rady uciec ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:25, Net_com napisał:

Jak wyjść z krypty 22 ?

Tak samo jak się do niej weszło :) Jeśli jesteś przy zewnętrznych drzwiach krypty to nie musisz ich otwierać - ta szczelina która w nich jest działa tak jak wyjścia z jaskini, musisz do niej podejść i wcisnąć klawisz "e".

Dnia 12.11.2010 o 20:25, Net_com napisał:

I kto może mnie przeszkolić w noszeniu pancerzy wspomaganych ?

Spoiler

W Hidden Valley jest ukryta baza Bractwa Stali, jeśli wykonasz dla nich wystarczająco dużo zadań i zaakceptują Cię jako jednego z nich to otrzymasz wyszkolenie w użyciu pancerzy wspomaganych.

Dnia 12.11.2010 o 20:25, Net_com napisał:

Spoiler

(I jeszcze jedno , gdzie znajdę w tej krypcie granaty , bo podpalanie gazu laserem jest zbyt szybkie i nie daje rady uciec ...)


Dunno. Ja musiałem wyjść z krypty i je kupić :(

Spoiler

Ponoć są w tym pokoju w którym Keely wyjaśnia Ci swój plan zniszczenia zarodników ale o tym dowiedziałem się po fakcie więc tego nie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:40, Karharot napisał:

> Jak wyjść z krypty 22 ?
Tak samo jak się do niej weszło :) Jeśli jesteś przy zewnętrznych drzwiach krypty to
nie musisz ich otwierać - ta szczelina która w nich jest działa tak jak wyjścia z jaskini,
musisz do niej podejść i wcisnąć klawisz "e".
> I kto może mnie przeszkolić w noszeniu pancerzy wspomaganych ?

Spoiler

W Hidden Valley jest ukryta baza Bractwa Stali, jeśli wykonasz dla nich wystarczająco
dużo zadań i zaakceptują Cię jako jednego z nich to otrzymasz wyszkolenie w użyciu pancerzy
wspomaganych.


>
Spoiler

(I jeszcze jedno , gdzie znajdę w tej krypcie granaty , bo podpalanie gazu laserem
jest zbyt szybkie i nie daje rady uciec ...)


Dunno. Ja musiałem wyjść z krypty i je kupić :(
Spoiler

Ponoć są w tym pokoju w którym Keely
wyjaśnia Ci swój plan zniszczenia zarodników ale o tym dowiedziałem się po fakcie więc
tego nie sprawdziłem.


Doszedłem do jakiś drzwi , które są zamknięte i trzeba do nich klucza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później na pewno odpowiedni mod pojawi się na Nexusie (zwłaszcza że podstawowy zestaw fryzur faktycznie jest tragiczny), jeśli masz tam konto i wypowiadasz się na tamtejszym forum to możesz spytać się któregoś z autorów takich modów do F3 aby przerobił go do wersji działającej z NV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:41, Net_com napisał:

Doszedłem do jakiś drzwi , które są zamknięte i trzeba do nich klucza ...

Tnij cytaty. Te drzwi nie są wyjściem z krypty (jeśli o to Ci chodzi), do wyjścia dostaniesz się albo klatką schodową albo jeśli masz wystarczająco wysoką umiejętność naprawy windą (najszybsza metoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować