Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2010 o 11:21, karolekx23x napisał:

A gra sam jak oceniasz ?
ja grałem w F3 ale nie grałem w dodatki , bo nie wspieram dcl.I czy dla mnie warto kupić
tą czesc , nie zawiode się ? F3 mi się podobała nie powiem tylko jest dylemat czy new
Vegas jest lepszą czescią ?


Ja to powiem tak. Grałem pierwszy raz w trybie hardcore i było świetnie dla gry daje 9/10 bo jest kilka małych błędów i animacji koślawych :P. Teraz też gram na hardcore i jest jeszcze więcej zabawy, ponieważ robię wszystkie questy poboczne i muszę powiedzieć, że ta gra jest o niebo lepsza od F3, którego nawet nie przeszedłem bo mnie znudził.

A ze swego doświadczenia wiem, że.. abym zagrał w jakąś grę RPG to musi mieć ona coś superfajnego w sobie bo inaczej sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 11:21, karolekx23x napisał:

A gra sam jak oceniasz ?
ja grałem w F3 ale nie grałem w dodatki , bo nie wspieram dcl.I czy dla mnie warto kupić
tą czesc , nie zawiode się ? F3 mi się podobała nie powiem tylko jest dylemat czy new
Vegas jest lepszą czescią ?


Ja to powiem tak. Grałem pierwszy raz w trybie hardcore i było świetnie dla gry daje 9/10 bo jest kilka małych błędów i animacji koślawych :P. Teraz też gram na hardcore i jest jeszcze więcej zabawy, ponieważ robię wszystkie questy poboczne i muszę powiedzieć, że ta gra jest o niebo lepsza od F3, którego nawet nie przeszedłem bo mnie znudził.

A ze swego doświadczenia wiem, że.. abym zagrał w jakąś grę RPG to musi mieć ona coś superfajnego w sobie bo inaczej sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 11:12, B1SH0P napisał:

wywalam całą masę amunicji w jednego chłopa a ten stoi i dopiero z 5 kresek życia mu spadło :/ I to zarówno jest tak jak mam dużooo dodane do np. broni palnej. (Tak, tak broń ma bardzo dobry stan techniczny)

Jeśli dobrze kojarzę to rozwijanie skilla danej broni wpływa na jej celność a nie damage, czyli fakt że masz dużo punktów w broni palnej nie pomoże Ci przebić pancerza. Jeśli napotykasz przeciwnika o wysokim DT to po pierwsze stosuj broń która ma wysoki DAM (nie DPS, nic Ci nie da skąpanie przeciwnika w kulach jeśli każda z osobna nie jest w stanie przebić jego obrony), po drugie stosuj amunicję przeciwpancerną a po trzecie wykupuj perki zwiększające obrażenia (i obniżające DT przeciwnika jeśli korzystasz z broni do której takowe są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam quest by uratować towarzysza pieska mianowicie mam zdobyć mózg .Mogę to zrobić u legionistów,mrocznych bestii i u babci ,I takie pytanie jak zdobyć mózg psa legionów(gdzie jest) .I czy te mózgi czymś się różnią od siebie(efektami dla psa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:43, hammerfall87 napisał:

I czy te mózgi czymś się różnią od siebie(efektami dla psa)

Owszem różnią się, mózg psa właścicielki złomowiska zwiększy atak Rexa, mózg psa Violet zwiększa jego prędkość poruszania się zaś mózg psa Legionu daje bonus do jego punktów życia. Ponoć można również zdobyć mózg psa strażniczego NCR ale nie daje on żadnych bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:43, hammerfall87 napisał:

takie pytanie jak zdobyć mózg psa legionów (gdzie jest)

Jeśli wciąż Cię to interesuje to w tej wiosce w południowo-wschodniej części mapy musisz użyć tratwy aby dostać się do fortu, reszta jest prosta jak drut - wystarczy podążać za wskaźnikiem na mapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz tego pieska?

Mam pytanie jeszcze. Dlaczego nie mogę majorowi w Camp Forlone Hope oddac q z odbiciem Nelson? Gdzieś na poprzednich stronach tematu widziałem jakieś posty o tym, ale nie chce mi się szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 15:09, RamiroPL napisał:

A skąd masz tego pieska?

Od Kinga z Freeside :)

Dnia 30.10.2010 o 15:09, RamiroPL napisał:

Mam pytanie jeszcze. Dlaczego nie mogę majorowi w Camp Forlone Hope oddac q z odbiciem Nelson?

Yo jest bug, najnowszy patch powinien to poprawiać (przynajmniej tak było u mnie i jeszcze jednej osoby w tym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 15:19, Karharot napisał:

Yo jest bug, najnowszy patch powinien to poprawiać (przynajmniej tak było u mnie
i jeszcze jednej osoby w tym temacie).


Mam najnowszego patcha ;/ Nie ma może jakiegoś moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z płynnością gry mam win 7 64 bit , 4gb ramu ddr2 (ocz reaper dual) radeona 4870 512 mb ddr5 i phenoma x4 940 3ghz. Gra potrafi przyciąć niezależnie od otoczenia , podobnie jest w zamkniętych pomieszczeniach jak i w otwartych strefach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 16:16, Net_com napisał:

Mam problemy z płynnością gry mam win 7 64 bit , 4gb ramu ddr2 (ocz reaper dual) radeona
4870 512 mb ddr5 i phenoma x4 940 3ghz. Gra potrafi przyciąć niezależnie od otoczenia
, podobnie jest w zamkniętych pomieszczeniach jak i w otwartych strefach ...

Tu masz fixa, chyba najlepszy jaki jest:

http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=35819

Tylko nie baw się w instalację tego badziewia, ale wejdź w plik, wyciągnij samo DLL dla nVidii i wsadź do głównego katalkogu gry. Będziesz musiał ponownie ustawić opcje grafiki w grze, a twoja karta zostanie wykryta jako 7900GS i nic poza tym złego się nie dzieje. Z tym fixem pójdzie ci na ultra high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 17:34, Net_com napisał:

A i jeszcze jedno nie zdążyłem edytować posta , czy jak wgram ten twój mod , poprawiający
różne rzeczy to czy savy mi się nie posypią ?

Nie. sejwy się nie posypią, a ten patch, który wskazałem zawiera dll dla nVidii i dla ATi, więc wybierz ten, który potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może skuszę się na New Vegas, ale na razie mam pewne obawy czy nie powtórzy się historia z F3. Ja lubię grać kompleksowo - wykonywać wszystkie poboczne questy, zwiedzać wszystkie lokacje itp. Dlatego nie chciałbym w połowie wątku głównego (tak jak w F3) dobić do maksymalnego levelu i nie mieć przyjemności z gry. Chciałbym, tak jak F1 i F2, do samego końca mieć możliwość rozwijania i doskonalenia mojej postaci. Czy w Vegas tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować