Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - zapowiedź

49 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 22:27, Bracio napisał:

> Graficznie źle to wygląda. Kijowe mało dokładne otoczenie. cienie zasysają co widać
w
> niektórych miejscach a do tego niska rozdzielczość tekstur, przeciwnicy też bez
szaleństw...
> tylko kratos trochę się wyróżnia. Do bani.

Tak oceniamy grafikę w połowie prac nad grą. Najlepiej dzięki screenom już wystawiać
ocenę grze która ma premierę za pół roku.


My jej nie oceniamy, tylko mówimy jak wygląda na stan obecny :)

BTW. Spojrzyj na screeny bety albo alphy Crysisa. Już wtedy wyglądał on lepiej niż teraz God of War III ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War to najlepsza seria na PS2, zresztą na PSP też rządzi. W najnowszą część nie zagram chyba, że po wakacjach jak będzie kasa to zakupi się PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie screeny są z pierwszego trailera z tego co widze więc czego wy wymagacie... Gra tak czy inaczej wgniecie w fotel i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej czekam na Dante''s Inferno. I nie dlatego, że będzie na Xie tylko po prostu może być wielkim, nieoczekiwanym hitem i pobić samego Kratosa :] Co do gry to nie należę do wielbicieli gatunku, ale gra zapowiada się naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW to jedna z najgorszych gier na PSP. Dałem się naciąć an jej zakup pod wpływem ogólnego "hype''u" i co otrzymałem? Ciasne pomieszczenia, wszechobecne niewidzialne ściany, idiotyczną fabułę, testosteronowego mięśniaka bez polotu jako bohatera i koszmarne time eventy. Poza tym rozpierdówa, rozpierdówa i nic więcej. Jedynie graficznie gra coś sobą prezentowała ale to za mało. Dlatego po GoW III niczego dobrego się nie spodziewam.
Zastanawiam się tylko dlaczego takie gry zdobywają popularność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 07:52, Squork napisał:

Ciasne pomieszczenia, wszechobecne niewidzialne ściany, idiotyczną
fabułę, testosteronowego mięśniaka bez polotu jako bohatera i koszmarne time eventy.
Poza tym rozpierdówa, rozpierdówa i nic więcej.


Wiadomo, wszystkim nie można dogodzić ;]

Dnia 22.04.2009 o 07:52, Squork napisał:

ale to za mało. Dlatego po GoW III niczego dobrego się nie spodziewam.
Zastanawiam się tylko dlaczego takie gry zdobywają popularność?


Może dlatego, że jest ich mało? (mało dobrych gwoli ścisłości)

Ogólnie rzec biorąc jako fan serii z niecierpliwością czekam na III. Nadal nie wiem czy zakupię PS3. Z tym bynajmniej warto poczekać do jesieni. Bodajże w wakacje Sony ma zamiar wypuścić odświeżoną wersję tejże konsoli, więc może i cenowo coś drgnie.
W kwestii GoW vs. Crysis, to szczerze wątpię w takowe snucie teorii. Obecne gry (te sprzed roku, czy dwóch również) na pieca w wyższych detalach są już znacznie posunięte do przodu pod względem grafiki. Choć sam GoW III z pewnością będzie miał bardzo dobrą graficzkę - 1080p / 60 klatek - jak wynika z zapewnień Sony, to zapewne tła czy inne obiekty z otoczenia nie będą zbyt mocno oteksturowane.

Pamiętam, że część 1, a Tym bardziej 2 były sporym szokiem na PS2. Nie dość, że gra powalała graficznie (wyciśnięcie ostatnich potów ze starej czarnuli), to jeszcze oferowała ciekawą fabułę i świetny gameplay. Wielu (w tym ja) na to poszło i tak już pozostało do dziś. Myślę, że przy III nie będzie już tego szoku. Gra nas zachwyci i oczaruje, ale pewnie nie na tak długo jak poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 19:45, Koski napisał:

Ja bym to opisał tak: Wszechobecny Bloom Effect i niskiej jakości tekstury. Chłopaki
albo za wysoko mierzą albo te screeny są o zaniżonej jakości ;/


Meh, nie chodzi już nawet o to. God of War był grą, która wyglądała kapitalnie (i, na jajca Odyna, nadal wygląda) nawet po premierze next-genów - po zobaczeniu go w akcji myślałem, że moja stareńka "czarnulka" wyzionie ducha. Trzeci GoW nie tyle nie wywołuje orgazmu, co wygląda po prostu brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie screeny nie powalają, ale każda z części GOW miała doskonałą grafikę.

Nie wiem też, dlaczego wszyscy tak usilnie porównują to do Crysisa. Lepszą grafikę ( i bardziej prawdziwą ) ma już Killzone 2. Śmiało może też z nią konkurować Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:27, Gvynbleidd napisał:

CZEEEEEMUU???!!! CZEEEEMUU TYLKO NA PS3???!!! Ja chce na X-pudełko. Co do gry... zapowiada
się świetnie.


Nie jęcz.
I tak wszystkich was zownuje komp. Za 5-10 lat to wszystko będzie latać na emulatorku... hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2009 o 14:17, Filip41 napisał:

Nie jęcz.
I tak wszystkich was zownuje komp. Za 5-10 lat to wszystko będzie latać na emulatorku...
hyhyhy


Minęło 9 lat od premiery PS2 a i tak większość komputerów ma problemy z emulacją gier na tą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 14:22, Bracio napisał:


> Nie jęcz.
> I tak wszystkich was zownuje komp. Za 5-10 lat to wszystko będzie latać na emulatorku...

> hyhyhy

Minęło 9 lat od premiery PS2 a i tak większość komputerów ma problemy z emulacją gier
na tą platformę.


Nie komputery. Komputery nie mają żadnego problemu z emulacją PS2. Tylko nie ma jak napisać dobrego emulatora do tak popapranej konsolki. :D Tak naprawdę to kwestia architektury PS2... i nawet PS3 miało sporo problemów z programową emulacją. A Sony już nie produkuje wersji 60Gb z wbudowanym sprzętowym emulatorem... Dlatego nie mam PS3.

Mnie się wydaje, że im więcej czasu minie tym większa jest szansa na taki emulator. A to dlatego, że każdy by chciał pograć sobie w stare opuszczone gierki. Vide SNES i tak dalej. Spoko - na PS2 znajdzie się haka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2009 o 18:21, Filip41 napisał:

Mnie się wydaje, że im więcej czasu minie tym większa jest szansa na taki emulator. A
to dlatego, że każdy by chciał pograć sobie w stare opuszczone gierki. Vide SNES i tak
dalej. Spoko - na PS2 znajdzie się haka. :)



Powinno być łatwiej z PS3, bo to zwykły powerPC na sterydach, a emulator powera już był w mac osx jak przenieśli się na x86. Oczywiście procesor to nie wszystko, ale z resztą powinno być łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie ciekawie a ci co oceniaja juz ta gre mowa o grafie itp weźcie sie puknijcie w czółko bo to będzie hicior ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam ta gra wogole nie jara. Wole klasyczne rpgi. Z niecierpliwoscia wygladam Dargons Age. Mam nadzieje, że nie bedzie tak konsolowy jak ME. Jak chce grac rpgi konsolowe, to kupie ma moja konsole. Marzy mi sie rpg z prawdziwego zdarzenia, jak BG czy Fallouty 1/2.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować