Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Boże, to PlayStation 3!

182 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2009 o 21:18, ckamil666 napisał:

Całkiem fajny zestaw chciałbym taki dostać ;) Swoją drogą ciekawe czy jakiś dzieciak
zauważy to Pismo Święte :)


Zapewne będzie myślał, że to jakaś dodatkowa karta pamięci do konsoli, czy coś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 22:34, MisioKGB napisał:


Bóg ma władzę nieograniczoną. Tworzysz nowe teorie spiskowe ?? O.O


No nie, nieograniczonej nie ma, a w każdym razie jeśli ma, to nie ingeruje w ludzkie życie aż tak, jak można by się tego spodziewać. Dlaczego więc te awarie sprzętu czy katastrofy zakończone śmiercią wielu osób? Oczywiście jeśli wierzysz w Boga( ja wierze) to możesz dostać... nazwijmy to - przywileje - większe niż np. heretyk czy niewierzący ;P

Jednym słowem - masz wolną wolę, a Bóg na siłę nie będzie ci się do życia wtrącał, jeśli nie chcesz...
Wiarę trzeba zrozumieć, Ale sorry, zboczyłem trochę z tematu ;P

cypers
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, czego to ludzie nie zrobią, żeby sprzedaż lepiej szła...Może zrobią wersje PS3 dla 6 latków, z rowerkiem do nauki jazdy na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strach pomyśleć co będą dodawać w czasie wyborów prezydenckich ..... :P.
Imo .... idealny zestaw dla fanów Behemot''a .... jeżeli wiecie co mam na myśli :xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie byłyby reakcje gdyby biblię ktoś sprzedawał razem z rowerem (tudzież rower razem z biblią), ewentualnie z zegarkiem? Pewnie nikogo by to tak nie wzburzało. A Empik to także księgarnia, więc nic sporo ludzi kupiło by tak PS3 jak i Biblię (albo i bez tej ostatniej) jako prezent komunijny. I wtedy nie byłoby zgorszenia? To się nazywa hipokryzja.

Akurat tak się utrwaliło w naszej tradycji, że na komunię kupuje się prezenty i może nam się to podobać lub nie, ale nic na to nie poradzimy (sieci handlowe robią na tym zbyt dobry interes, podobnie jak np. na Bożym Narodzeniu czy durnych walentynkach).

Chociaż jak się tak zastanowiłem to rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z zestawieniem sfery sacrum oraz profanum, tylko że, tak jak pisałem w pierwszym akapicie podejście: jeden rachunek źle, dwa rachunki dobrze (a pudło z konsolą i biblia potem do jednej reklamówki) trąci hipokryzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze tego tematu. To ta informacja już cały świat obiegła :-). Zachodnie serwisu też już u siebie ją podają. Z PS 2 też jest z Biblią zestaw xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze wyglądało to tak: "Kup Pismo Święte, dostaniesz PS3 gratis! :)" to byłoby ok, ale w wersji obecnej to kiepsko to wygląda.


Google >tag "PS3 with bible" - 900000 odnośników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, może to pomysł Watykanu? Pomyślcie, dzieciak dostaje PS3 i z boku książkę z dziwną nazwą... "Pismo Święte"... jakiś nowy rodzaj instrukcji, czy co? Otwiera, czyta nieco i potem szprecha wśród ludu:

Nie będziesz fragował bliźnich swoich!

Jak dla mnie to ma sens :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, wielu nie zrozumiało powodu dołączenia biblii do PS3 ...
Maj przecież już blisko, zaczynają się komunię, a w dzisiejszych czasach PS3 jest chyba najbardziej pożądanym prezentem
komunijnym .
Z tego też powodu, połączyli PS3 wraz z symbolem chrześcijaństwa, w celu zwiększenia sprzedanych nakładów konsoli.
To jest właśnie marketing .

Chyba proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na komunie dostałem rower, bez pisma świętego xD Chociaż jakby ktoś mi za sponsorował na 10 rocznice komunii PS3 to bym sie nie obraził^^


Jakby nie patrzeć zestawik na komunie idealny, tylko pewnie taniej by wyszło, ja pismo kupiłoby sie oddzielnie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:42, SimpleGamer napisał:

Widze, wielu nie zrozumiało powodu dołączenia biblii do PS3 ...
Maj przecież już blisko, zaczynają się komunię, a w dzisiejszych czasach PS3 jest chyba
najbardziej pożądanym prezentem
komunijnym .
Z tego też powodu, połączyli PS3 wraz z symbolem chrześcijaństwa, w celu zwiększenia
sprzedanych nakładów konsoli.
To jest właśnie marketing .

Chyba proste ...


Chyba tylko kretyn nie zorientowałby się dlaczego akurat teraz dołączyli Biblię do PS3... Rotfl

Woo-Cash <- kolejna teoria. Bód MA władzę nieograniczoną a wszystkie Jego czyny są zamierzone i bić się o to będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni dodać blokadę że ps3 się włączy dopiero jak dzieciaki przeczytają biblie. xD i jeszcze taki test powinien być ok. 500 pytań z biblii z dopuszczalnymi 5 błędami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować