Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marvel vs. Capcom 2 powraca w grafice HD!

13 postów w tym temacie

Nie powinno byc blinear filtering i trinear filtering ?? ;] Co do samej gry to zablurowane postacie w 1080p nie beda wygladac za atrakcyjnie ;] . Powinni jednak posiedziec dluzej i je od poczatku nabryzgolic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 11:19, dulak napisał:

Jezu, co za idiotyczna jest ta gra. Zero polotu, fabuły tylko prostacka nawalanka...

I to właśnie jest w niej najlepsze XD Nie wiem czemu po bijatykach oczekujesz głębi fabularnej niczym w RPG, one mają własnie zapewnić troche nieskrępowanej myśleniem rozrywki(ech ile się na tym klawiatur zakatowało jak bylo się młodszym na różnych mugenach i kasy straciło na automatach z MK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:46, dulak napisał:

no, może ale to i tak nie to samo co tekken :)

Taaa, Tekken ma kosmicznie fajową fabułę. Nikt nie oczekuje po bijatyce głębi i wciągającej historii, tylko fajnych walk. Jakie znaczenie ma fabuła w MK, czy we wspomnianym Tekkenie? Może i jest, ale i tak nikogo to naprawdę nie obchodzi ;)
Co do newsa- jako fan Marvela, w grę bym chętnie zagrał, ale że nie posiadam konsoli, to mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego, że nie ma fabuły?
Koledzy wyżej wspomnieli, że chodzi o nieskrępowaną rozrywkę... o dobry luźny szpil i gimnastykę palców na padzie;) Co jak co, ale Capcom wie jak zrobić dobrą bitkę. Cieszy mnie fakt, że tego typu gry jeszcze wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować