Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[PLOTA] System wykrywania ruchów dla Xboksa 360 prawdziwy?

32 postów w tym temacie

Cóż, dla mnie to jakoś wygląda na fake, acz prawdziwości całkowicie wykluczyć nie można. Poczekamy, zobaczymy, a że ja już posiadam PS3 i Wii, to tak czy tak zainteresowany nie będę, choć konkurencja dla konsoli Nintendo może stać się miażdżąca... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArreatPL - gratuluje szerokiej znajomości polskiego języka :) i dojrzałości.

Hmm...Ciekawe. Mam pytanie : Czy takie sensory ruchu działają na KAŻDĄ grę czy tylko na niektóre, stworzone specjalnie na potrzeby takich sprzętów?

Mam nadzieję, że ploteczka okaże się prawdziwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leos, gra raczej musi być stworzona z taką funkcją, chociaż w przypadku tego urządzenia jeszcze nic nie wiadomo. W razie czego przeciez producent zawsze moze wypuścić patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.motusgames.com/page_controllerdetail.html
Wszyscy się cieszą z tej "nowości" a Motus Games już dawno temu pokazał urządzenie dzięki któremu można będzie się bawić jak na wii. Na stronie są nawet filmiki na których to widzimy urządzenie w akcji! Wygląda świetnie.

Co do newsa - zabawki typu eye-cam nadają się tylko do mini-gierek. Gdybym miał wyginać się do kamery grając w Gears of War 3... Doh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:53, LeitoPL napisał:

sikam na tego waszego xboxa360. W PS3 już to jest od dawna, a ci dopiero zaczęli się
tym chwalić...


o jeja. nie ma to jak zacofani fanboye. po twojej wypowiedzi widac jakie masz waskie poglady. sam mam 2 konsole sony a do tego xboxa i nie uwazam zeby jakas byla gorsza, natomiast widac ze ty tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:53, LeitoPL napisał:

sikam na tego waszego xboxa360. W PS3 już to jest od dawna, a ci dopiero zaczęli się
tym chwalić...


Kolejny zacofany fanboy.
Sikasz to ty pod wiatr, wygłaszając takie bzdurne i dziecinnie opinie.
Mam xpudło360 a na PS3 też grałem i jakoś nie uważam, żeby xpudło było gorsze. Oba sprzęty są bardzo dobre. Proszę bardzo w twoim maleńkim, ciasnym PS3-owym światku może być jakimś gniotem, ale te myśli zachowaj dla siebie. A jeśli już je puszczasz wolno to w miarę ocenzurowane i napisane tak, żeby nikt nie dostał zawału czytając twoją szmirę.

Dzięki za wyjaśnienie R3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:36, KrisK91 napisał:

http://www.motusgames.com/page_controllerdetail.html
Wszyscy się cieszą z tej "nowości" a Motus Games już dawno temu pokazał urządzenie dzięki
któremu można będzie się bawić jak na wii. Na stronie są nawet filmiki na których to
widzimy urządzenie w akcji! Wygląda świetnie.

A gier go wykorzystujących tyle, że aż głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:53, LeitoPL napisał:

sikam na tego waszego xboxa360. W PS3 już to jest od dawna, a ci dopiero zaczęli się
tym chwalić...


Właśnie przez takich ludzi o bardzo małym rozumku i bardzo dużym ego (emo?) posiadacze PS3 mają taką a nie inną opinię w świecie gier - fanatycznych wyznawców Kutaragiego, nieszanujących nikogo i niczego kto ma odmienny pogląd. Mnie to osobiście, jako właściciela konsoli Sony, zasmuca, naprawdę...

Jeszcze co do tego systemu - też uważam że będzie to raczej przystawka do party games, ale niemniej będzie bardzo ciekawa - gry tego typu naprawdę dostarczają kupę frajdy, zarówno młodym jak i starym prykom. ;) Czekam z niecierpliwością na ruch Microsoftu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by był zastrzyk grywalności dla xboxa 360. Czekam na dalsze informacje. Mam nadzieję że ta plotka okaże się prawdą. Bo wygląda całkiem realistycznie. A do tego już kiedyś mieliśmy o tym plotki a więc kto wie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 15:57, Pile napisał:

To by był zastrzyk grywalności dla xboxa 360.

Takie połączenie Eye-Toy (PS2) z funkcjonalnością DSi... No nie wiem czy to wypali w przypadku konsoli takiej jak Xbox... no nie wiem. To jest konsola dla PC-towców - strzelanki, sieć. Tacy gracze nie wstaną nagle i nie zaczną uprawiać karate przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:30, Leos8 napisał:

ArreatPL - gratuluje szerokiej znajomości polskiego języka :) i dojrzałości.

Hmm...Ciekawe. Mam pytanie : Czy takie sensory ruchu działają na KAŻDĄ grę czy tylko
na niektóre, stworzone specjalnie na potrzeby takich sprzętów?

Mam nadzieję, że ploteczka okaże się prawdziwa :)

Poprawka: lakonizm i szyderczość, a nie nieznajomość polskiego i kiełbie we łbie.
Już "schodząc" na "twój" (oczywiście wysoki, no a jakże) poziom kultury, rozpiszę się co nie co.
PLOTA przy newsie wskazuje że jest to plota. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie było, i jest to złe, bo to nie jest serwis plotkarski. Chcecie plotki? To www.pudelek.pl czy inne szajsy, a nie gram.pl - to samo do newsmanów - nudzi wam się, chcecie robić newsy typu [PLOTA] to znajdźcie sobie zatrudnienie na pudelek.pl/podobne. A, i gratuluje wszystkim którzy nawet chcą czytać wiadomości typu "[PLOTA]" - naprawdę wysoki poziom, podobny do Leosa8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha może jeszcze mi powiedzą że Xbox ma teleport i wehikuł czasu. Nie wiem co miała na celu ta plota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił gdyby to była prawda. Coś słaba wygląd line-up x360 na ten rok, a zaprezentowanie tego czegoś na e3 zdecydowanie dużo dobrego by dla Ms zrobiło.
Wiedziałem, że Ms ma jakiegoś asa w rękawie na ten rok. Kto wie, może to właśnie to jest tym asem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować