Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #26

15 postów w tym temacie

Fajne zdjęcia, a na zdjęcia z Dantego będze czekać aż już wszystko porobią bo coś mi się wydaje że z takom grafą tej gry nie wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne screeny. AC2 prezentuje się bardzo zachęcająco, za to Dante''s Inferno... no, chyba będziemy musieli poczekać na odpowiednie screeny ;) (BTW: nie zapowiedziano przypadkiem również wersji PC?)
PS: Patapon 2 jest "nadchodzącą produkcją"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simon the Sorcerer: Who''''d Even Want This Game - jak w tutule:P

Dante''s Inferno - całe 2 (dwa) [!] screeny, ale fajny klimacik

Asassin''s Creed 2 - to samo co w jedynce, zmienili kostiumy i dodali wodę miedzy budynkami - i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, gra wygląda na pewno o wiele lepiej niż na screenach. One z reguły mają kiepską jakość i zaniżoną rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''''s Creed 2 - ładnie, ciekawe co będzie w 3 odsłonie. The Saboteur - nie podchodzi mi. Uncharted 2: Among Thieves - przydaloby się na PC. Section 8 - wygląda jak budżetówka. Rogue Warrior - zaciekawił mnie, będę zwrał l uwagę na gierkę. Resident Evil Archives - fajne te stworki i na Wii. MAG- oświetlenie przypomina to ze Stalkera. Dead to Rights: Retribution - ładnie wygląda. Dead Space: Extraction - nie tykam by sobie nie spojlerować. Dante''''s Inferno - nie "przemawia" do mnie. Borderlands - zniechęciłem się po tych obrazkach. IL 2 Sturmovik: Birds of Prey - czy przypadkiem nie wygląda lepiej niż H.A.W.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobiony filmik z portalowym Still Alive.

Borderlands - screeny znałem - uważam, że są świetne. Poprzednia wersja grafiki była taka... typowa i niczym niewyróżniająca się.

Miło widzieć kontynuację Simon the Sorceror - szykuje się naprawdę sympatyczna przygodówka.

Brutal Legend jak zwykle intryguje stylistyką.

I to by było na tyle. No, może jeszcze Assassin''s Creed 2 wygląda dość ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 08:42, dudek17 napisał:

Fajne zdjęcia, a na zdjęcia z Dantego będze czekać aż już wszystko porobią bo coś mi
się wydaje że z takom grafą tej gry nie wypuszczą.

to sa zapewne screeny z wersji na PSP wiec sie ludzie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer Batman''a wymiata! Absolutny majstersztyk. Nie ma to jak Joker w grze ;)
ArmA II też dobrze się zapowiada, chociaż jest już tylko pospolitą strzelaniną wojenną. Nic nadzwyczajnego.
Ale jest jedna rzecz, która przykuła moją uwagę, otóż IŁ 2. Grałem w podstawkę i spodobał mi się klimacik pilota ^^ A tutaj jeszcze grafika na tak wysokim poziomie, miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1943... hmmm, na PC trzeba by było się zastanowić. Zwiększamy limit osób na serwerze do 64, kasujemy nielimitowaną amunicję oraz inne casualstwa i mamy świetną grę. Tak sądzę, bo screeny wyglądają bardzo apetycznie. Assassin''s Creed wygląda fajnie ale... no nie wiem. Myślę, że może być jeszcze ładniej. Chociaż sam nie wiem. Już teraz wygląda świetnie. Borderlands teraz w cel shadingu nie wygląda źle... ale lepiej wyglądał bez niego. Dark Void wygląda przyzwoicie. Ciekawa Eksplozja multimediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować