Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 19:49, kindziukxxx napisał:

znam to, szkoda tylko że to jest fake :/


W dzisiejszych czasach wszystko co dobre to fake. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 12:10, Kakarotto napisał:

> /.../> W dzisiejszych czasach wszystko co dobre to fake. :P

Niezupełnie. Wszystko, co dobre, to albo szkodliwe, albo nieprzyzwoicie drogie ;-P
Niestety, cena też nie jest pełnym odzwierciedleniem jakości produktu. Bywa, ze zwykły szajs jest nieprzyzwoicie drogi.
Za Gomułki, schab miał działanie rakotwórcze ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza w eterze oznaczać może tylko jedno ... Albo ktoś tu poszedł do szkoły już ALBO TYHE otworzyła puszkę pandory i wielkie szczurzyska dorwały Lożowiczów. Więc oświedzcie mnie, co sie z wami dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 10:38, mlynar911 napisał:

Cisza w eterze oznaczać może tylko jedno ... Albo ktoś tu poszedł do szkoły już ALBO
TYHE otworzyła puszkę pandory i wielkie szczurzyska dorwały Lożowiczów. Więc oświedzcie
mnie, co sie z wami dzieje? :(


Piję herbatę, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 12:35, Kakarotto napisał:

Nic.

To jakieś odniesienie, metafora do tego iż zostałęś pochłonięty przez nicość? Czarną dziurę ?

Orion
Herbatkę mówisz... A zdałeś sobie sprawę ,że gdy Ty sobie pijesz herbatkę to jakaś biedna kolumbijska niewiasta stoi sobie na polu herbacianym, z wielkim bulem pleców tylko po to żebyś mógł se wypić tą HERBATKĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 10:38, mlynar911 napisał:

Cisza w eterze oznaczać może tylko jedno ... Albo ktoś tu poszedł do szkoły już ALBO
TYHE otworzyła puszkę pandory i wielkie szczurzyska dorwały Lożowiczów. Więc oświedzcie
mnie, co sie z wami dzieje? :(

loża umarła, a nie mogę znaleźć nigdzie kontaktu do MNP czy 3 lata na wygnaniu wystarczą aby nas przyjąć znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 22:14, kindziukxxx napisał:

loża umarła, a nie mogę znaleźć nigdzie kontaktu do MNP czy 3 lata na wygnaniu wystarczą
aby nas przyjąć znowu :)

Chcę szczeże uwieżyć iż wystarczą. Wygnanie, banicja, nieobecność cóż znaczą te słowa wobec tęskony za Miłosiernie Nam Panującą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2012 o 20:12, mlynar911 napisał:


Orion
Herbatkę mówisz... A zdałeś sobie sprawę ,że gdy Ty sobie pijesz herbatkę to jakaś biedna
kolumbijska niewiasta stoi sobie na polu herbacianym, z wielkim bulem pleców tylko po
to żebyś mógł se wypić tą HERBATKĘ ?


Hmm, masz rację. Przerzucę się na Nestea. Nie uświadczysz w niej ani grama herbaty, a jedynie rakotwórcze chemikalia prosto ze śmierdzącej fabryki :D Przynajmniej będę miał sumienie czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 20:12, mlynar911 napisał:

> Nic.
To jakieś odniesienie, metafora do tego iż zostałęś pochłonięty przez nicość? Czarną
dziurę ?


Nic to nic. Bez żadnej głębi i ukrytych znaczeń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata lecą, a lożowe zabudowania zaczynają się powoli sypać. Bez remontów i bez zadbania wszystko się niedługo zawali.

Może czas powrócić do lożingu? Właściwi ludzie jeszcze żyją, może czas się wreszcie skrzyknąć i z pomocą piwniczki zadbać o Lożę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 18:22, Kakarotto napisał:

Lata lecą, a lożowe zabudowania zaczynają się powoli sypać. Bez remontów i bez zadbania
wszystko się niedługo zawali.

Może czas powrócić do lożingu? Właściwi ludzie jeszcze żyją, może czas się wreszcie skrzyknąć
i z pomocą piwniczki zadbać o Lożę? ;)

Mmmmmmmm namówiłeś mnie Waść :) polej ,że no troszku tego specjału ;)

A tak na powiażnie, trochę ostatnio mało czasu mam, praca, studia, powroty do domu itp itd ;D ale w wolnych chwlach jakąś teorię spiskową na Miłościwie Nam Panującą mogę obalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 20:45, mlynar911 napisał:

Mmmmmmmm namówiłeś mnie Waść :) polej ,że no troszku tego specjału ;)


Samoobsługa. ;)

Dnia 16.11.2012 o 20:45, mlynar911 napisał:

A tak na powiażnie, trochę ostatnio mało czasu mam, praca, studia, powroty do domu itp
itd ;D ale w wolnych chwlach jakąś teorię spiskową na Miłościwie Nam Panującą mogę obalić
:)


Masz jak każdy Lożowicz. Pracować trzeba, obowiązki przede wszystkim.

Wolne chwile mam na granie, a ostatnio pracuję nad opowiadaniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 20:50, Kakarotto napisał:

Samoobsługa. ;)

Eee no namawiasz do skosztowania specjału a później z takim tekstem :D bądź gospodarzem na wieczerzy odnowienia przysięgi ;)

Dnia 16.11.2012 o 20:50, Kakarotto napisał:

Masz jak każdy Lożowicz. Pracować trzeba, obowiązki przede wszystkim.
Wolne chwile mam na granie, a ostatnio pracuję nad opowiadaniem. :D

Taaaaa granie, oglądanie, picie, odmóżdżanie ;D to po całym dniu wrażeń w szkole-->pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 18:22, Kakarotto napisał:

Lata lecą, a lożowe zabudowania zaczynają się powoli sypać. Bez remontów i bez zadbania
wszystko się niedługo zawali.

Może czas powrócić do lożingu? Właściwi ludzie jeszcze żyją, może czas się wreszcie skrzyknąć
i z pomocą piwniczki zadbać o Lożę? ;)

mi po głowie chodziły ostatnimi czasy myśli czy by nie napisać do czerwonych coby starej loży nie otworzyć w końcu to 3 lata a i tak tamten temat trzymał swój poziom, no ale na myśleniu się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:45, mlynar911 napisał:

> Samoobsługa. ;)
Eee no namawiasz do skosztowania specjału a później z takim tekstem :D bądź gospodarzem
na wieczerzy odnowienia przysięgi ;)


Gdyby ktoś mnie gdzieś zaprosił i powiedział, że samoobsługa barku jest, to bym wiele nie marudził tylko się obsłużył. :P

Dnia 16.11.2012 o 22:45, mlynar911 napisał:

> Masz jak każdy Lożowicz. Pracować trzeba, obowiązki przede wszystkim.
> Wolne chwile mam na granie, a ostatnio pracuję nad opowiadaniem. :D
Taaaaa granie, oglądanie, picie, odmóżdżanie ;D to po całym dniu wrażeń w szkole-->pracy
;)


Co by się nie działo, trzeba iść naprzód. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować