Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - uaktualniona karta katalogowa

44 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 18:20, Slave napisał:

w takim razie osoby, ktore maja dodatek moga poruszac sie po starym i nowym kontynencie oraz
korzystac ze starych postaci i nowych, czy tylko z nowych?


w podstawce jest 6 profesji, w dodatku jest 8 (6 starych i 2 nowe) i tak ma byc w kazdym kolejnym dodatku (zawsze 6 z podstawki i 2 zupelnie nowe nie wystepujace wczesniej profesje)

po dodaniu do konta podstawowego kolejnego numeru seryjnego bedziesz mogl plywac statkiem miedzy starym a nowym kontynentem oraz podczas tworzenia postaci bedziesz mial 8 profesji do wyboru

po dodaniu numeru seryjnego powiekszy sie tez liczba postaci ktore mozesz jednoczesnie miec na koncie z 4 do ?? (6? 8? tego jeszcze nie wiadomo; wersja kolekcjonerska ma miec dodatkowo +1 slot)


wazne jest zeby nie zakladac nowego konta, tylko po zalogowaniu sie na obecne konto rozszezyc jego funkcjonalnosc poprzez wpisanie w odpowiednie miejsce seriala z dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:20, Arkadiusz napisał:

a czy planujecie sprzedarz samego tylko numeru seryjnego (bez plytek, ksiazeczek i innych dodatkow;
bo to tylko zbedne dodatki niepotrzebnie podrazajace cene gry [moje prywatne zdanie])


Akurat te dodatki jak płytka czy pudełko przy masowej produkcji kosztują grosze. Nie bez powodu klucze do guild-wars kosztowały 45 dolarów, podczas gdy pełna gra z pudełkiem, instrukcją, płytkami 49 dolców (a w sklepach dużo taniej, często taniej niż ten klucz).

Kluczyk to zapewne będziesz mógł kupić w sklepie plaync po zachodniej cenie, czyli za owe 45 dolców. Taniej wychodzi już wersja boxowa PL, szczególnie że będą wplny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:29, D2T napisał:

Kluczyk to zapewne będziesz mógł kupić w sklepie plaync po zachodniej cenie, czyli za owe 45
dolców. Taniej wychodzi już wersja boxowa PL, szczególnie że będą wplny :).


jezeli w polsce bedzie mozna kupic taka sama wersje jak w preorderach w plaync to kupie polska

ale jezeli w plaync bedzie wiecej dodatkow to zaplace wiecej i kupie za $/euro; juz kupilem obie dodatkowe muzyki wiec wiem co i jak:P

ps. wpln mam ponad 300 wiec wystarczy na wiele kolejnych dodatkow do GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:29, Arkadiusz napisał:

> w takim razie osoby, ktore maja dodatek moga poruszac sie po starym i nowym kontynencie
oraz
> korzystac ze starych postaci i nowych, czy tylko z nowych?

w podstawce jest 6 profesji, w dodatku jest 8 (6 starych i 2 nowe) i tak ma byc w kazdym kolejnym
dodatku (zawsze 6 z podstawki i 2 zupelnie nowe nie wystepujace wczesniej profesje)

po dodaniu do konta podstawowego kolejnego numeru seryjnego bedziesz mogl plywac statkiem miedzy
starym a nowym kontynentem oraz podczas tworzenia postaci bedziesz mial 8 profesji do wyboru

po dodaniu numeru seryjnego powiekszy sie tez liczba postaci ktore mozesz jednoczesnie miec
na koncie z 4 do ?? (6? 8? tego jeszcze nie wiadomo; wersja kolekcjonerska ma miec dodatkowo
+1 slot)


wazne jest zeby nie zakladac nowego konta, tylko po zalogowaniu sie na obecne konto rozszezyc
jego funkcjonalnosc poprzez wpisanie w odpowiednie miejsce seriala z dodatku


ale ja nie mam podstawowej wersji guild wars ani zalozonego konta. czy jezeli w takim razie kupie dodatek to bede mial dostep do "starych" obszarow gry, misji itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:46, Slave napisał:

ale ja nie mam podstawowej wersji guild wars ani zalozonego konta. czy jezeli w takim razie
kupie dodatek to bede mial dostep do "starych" obszarow gry, misji itp. ?


nie bedziesz mial dostepu do ''starych'' obszarow (ale mozesz w pozniejszym czasie kupic ''podstawke'' i dodac jej numer seryjny do konta zalozonego w ''dodatku'')

jedyne co najprawdopodobniej bedzie wspolne z ''podstawka'' to battle isles (wiec mozliwa bedzie migracja przedmiotow:P)

na 99% bedzie tak ze
- jezeli masz podstawke to statkiem bedziesz mogl plynac do "Lion''s Arch"(Tyria) i "Temple of Balthazar"(Battle Isles)
- jezeli masz dodatek to statkiem bedziesz mogl plynac do "Seitung Harbor"(Cantha) i "Temple of Balthazar"(Battle Isles)
- jezeli masz obie czesci to do : "Seitung Harbor"(Cantha), "Lion''s Arch"(Tyria) i "Temple of Balthazar"(Battle Isles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 16:16, Tomislav napisał:

Ja czekam na beta testy, jak gra będzie się podobać to kupie GW i dodatek.


drobna uwaga - może to czepialstwo, ale Factions nie jest dodatkiem do GW. Nie chodzi mi już o toi że jest to produkt stand alone. Factions jest nową grą w świecie GW, ma nową kampanię i jest tak samo zależny od GW jak GW od Factions. Dwa produkty w świecie GW, tak jak książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:43, D2T napisał:

> Ja czekam na beta testy, jak gra będzie się podobać to kupie GW i dodatek.

drobna uwaga - może to czepialstwo, ale Factions nie jest dodatkiem do GW. Nie chodzi mi już
o toi że jest to produkt stand alone. Factions jest nową grą w świecie GW, ma nową kampanię
i jest tak samo zależny od GW jak GW od Factions. Dwa produkty w świecie GW, tak jak książki
:)


fakt, powinno sie mowic GW:Prophecies i GW: Factions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przewidywane jest coś na style starego upGRAde''u? Jakieś zniżki dla posiadaczy pierwszej części? Nie ukrywam, że byłoby bardzo miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 23:00, Daerdin napisał:

A czy przewidywane jest coś na style starego upGRAde''u? Jakieś zniżki dla posiadaczy pierwszej
części? Nie ukrywam, że byłoby bardzo miło ;)


upGRAdu juz chyba nie ma, teraz sa WPLN''y (jak kupiles GW i zarejestrowales to masz tyle wpln''ow ze powinno wystarczyc na obnizke ceny z 129 na 99; teoretycznie speaking... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no dodatek zapowiada sie ciekawie, ciekawe czy bedzie sie rownal z dodatkiem do WoW''a hehe poczekamy do premiery i porownamy. Jednak dla fanow GW to jest zajebista nowina i dzieki CDP, bedzie mozna kupic dodatek do ulubionej gry w ladnym wydaniu i w przystepnej cenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 01:18, Arkadiusz napisał:

upGRAdu juz chyba nie ma, teraz sa WPLN''y (jak kupiles GW i zarejestrowales to masz tyle wpln''ow ze powinno wystarczyc na obnizke ceny z 129 na 99; teoretycznie speaking... :P)

No tak, tylko że z takiej zniżki może korzystać każdy. A mnie chodzi o to, czy będą jakiekolwiek korzyści tylko dla tych graczy, którzy mają pierwsze GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wPLNach juz powiedzieli ;). Ja tam jeszcze dodam, ze czasami w pre-orderach mozna zakupic taniej dana gre, jesli ma sie zarejestrowana poprzedniczke lub podstawke. Ja np. moge zakupic sobie SWAT 4: Syndykat za 25 wPLNow w porownaniu do wykorzystania 15wPLN bez posiadania SWAT 4 ;). ALe czy bedzie tak z GW: Factions trudno powiedziec :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:52, Piotrek K. napisał:

Ja np. moge zakupic sobie SWAT 4: Syndykat za 25 wPLNow w porownaniu do wykorzystania 15wPLN bez posiadania SWAT 4 ;).

O widzisz. To o tym nie wiedziałem ;) Całkiem przyjemna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do CDP ,

Wiadoma rzecza jest ze europejskie/koreanskie/amerykanskie pre-ordery maja roznego rodzaju dodatki do kont , w postaci iteamow itp. takie cos bylo , a teraz pytanie czy gdy kupie pre-ordera od was , jakies takie gadzety rowniez beda dodawane ??

Jeszcze pozostaje pytanie o edycje kolekcjonerska ? bedzie wydawana w polsce ? jakies szczegoly zwiazane z nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:51, Kalinus napisał:

pytanie do CDP ,

Wiadoma rzecza jest ze europejskie/koreanskie/amerykanskie pre-ordery maja roznego rodzaju
dodatki do kont , w postaci iteamow itp. takie cos bylo , a teraz pytanie czy gdy kupie pre-ordera
od was , jakies takie gadzety rowniez beda dodawane ??

Jeszcze pozostaje pytanie o edycje kolekcjonerska ? bedzie wydawana w polsce ? jakies szczegoly
zwiazane z nia ?


Odpowiedzi na oba pytania pojawią się, jak dostaniemy oficjalną odpowiedź od NCsoftu. Półoficjalnie mogę Ci powiedzieć, że owszem, tzw. in-game items są dostępne w europejskich pre-orderach, więc jeśli pojawią się one w naszym sklepie, to dlaczego miałoby ich nie być także u nas? ;) Co do Edycji Kolekcjonerskiej, NCsoft na razie skąpi informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czy mając GW 1 i grając w nią to czy po kupieniu GWF będę zaczynał grę od nowa? (takie plotki też chodzą). 2 pytanie to właśnie odnośnie jakiejś edycji. Nie mam jeszcze GW więc warto by było kupić 2 części za jednym zamachem :). Grałem u kumpla i gra bardzo mi się spodobała. Na szczęścię zamówiłem Fable więc w marcu raczej nie będę się nudził :), a że premiera GWF w kwietniu więc fajnie by była jakaś edycja z 1 i 2 częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena całkiem przystepna, galeria tez niezła, wydanie bardzo fajne. Teraz tylko czekam na widok pudełka i na udostępnienie Pre-Order w sklepie. Na pewno kupie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować