Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy weekend w Team Fortress 2

31 postów w tym temacie

team fortresa mam to w niego zawsze gram znow nie bedzie sie mozna dostac na ulubione serwy, ale czym wiecej ludu tym lepiej, a sloik z uryną to nowa bron dla snipera XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 13:39, Kur0 napisał:

Hmm to za pewne taki chwyt reklamowy - wiecie ponoc to wlasnie w nocy z piatku na sobote
ma sie ukazac ten wielki update

Udostepnienie swojego produktu za free na wekeend... Gdzie tu "tani" chwyt? Zgaduje, ze lepszym chwytem byloby gadanie o tym jakie to TF2 jest next-genowe i ma swietny bloom/hdr? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, zawsze chciałem w to sobie zagrać! Nie ma bata, oczywiście skorzystam z okazji. A jak mnie przekona do siebie, to będę w końcu musiał poważnie rozważyć zakup Orange Boxa, którego od dawna chciałem dokonać, ale zawsze jakoś kasy brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, tani chwyt to moze troszke zle okreslenie - ale ten darmowy weekend na pewno niesie sie z checia zachecenia do kupna TF''a. Tak samo jak bylo z L4D tez byl dormowy weekend a potem dodatkowo -50% i zapewne troche kasy na tym zbili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:11, SoundWave napisał:

...
Brak mi slow.


To otworz slownik i jakis poszukaj. Jesli tylko to chciales napisac to sie na prawde postarales cale 3 slowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logiczne iż to ma nas zachęcić i zapewne zachęci wielu, ale może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić? Mam konto na "parze" i chcę uruchomić TF2 po tym jak ją ściągnąłem tylko, że każe mi kupić produkt, a ponoć jest darmowy weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 18:18, alexiej napisał:

Logiczne iż to ma nas zachęcić i zapewne zachęci wielu, ale może mi ktoś powiedzieć co
mam zrobić? Mam konto na "parze" i chcę uruchomić TF2 po tym jak ją ściągnąłem tylko,
że każe mi kupić produkt, a ponoć jest darmowy weekend:P


Może jeszcze weekend się nie zaczął, jak na razie u mnie się pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować