Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction: Guerrilla na PC oficjalnie opóźnione

15 postów w tym temacie

Przecież to oczywiste, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $. Bo to mało gier na wiele platform zalicza "techniczny" poślizg na PC''ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PCtowcy są traktowani jak złodzieje i dostają wszystko na końcu...eh, co za żywot. Pora się przestawić na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moge się założyć że chodzi tutaj o kwestie techniczna ^^ Pewnie nie wyszla im opytmalizacja i ludzie by marudzili . Przy tak odwaznych technologiach jakie tam zastosowali na 100% gra bedzie pelna bugow i staraj sie je wyeliminowac ale cos czuje ze to bedzie jak ze stalkerem . Bez patch nei pograsz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że twórcy chcą najpierw zarobić na konsolach, a dopiero potem wypuścić grę na PC na którym połowa ludzi i tak tą grę ściągnie... Niestety, ale jedynym powodem tych obsów w premierach na PC jest piractwo. Póki piractwo nie zniknie, nie zmieni się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, bo PCty do grania sie przecież nie nadają. Tak musi głosić każdy producent, bo tak chce MS. Panowie z małegomiękkiego przyznali się przecież, że nie mogą promować PC jako platformy do gier (jak to wcześniej obiecywali), bo po premierze X360 byłby to świadomy strzał w stopę. I nie ważne, że wszystkie najbardziej rozbudowane produkcje, to domena PC. Żadna multiplatformowa gra nie może wyjść na komputery osobiste wcześniej niż na konsole. Dragon Age w wersji PC jest już dawno gotowy, ale musi czekać aż przygotowane zostaną wersje konsolowe. Wcale bym się z resztą nie zdziwił, gdyby ten ostatni nie wyszedł na wszystkie platformy w tym samym czasie, bo wersja PC zaliczy "tajemniczą" obsówę spowodowaną wpływami okresu godowego antylopy Gnu na rynek gier.
Piractwo? Konsolowcy to niby święci. Wszyscy (tak wszyscy) moi znajomi, którzy grają na konsolach jadą tylko i wyłącznie na piratach, "nie będę przecież płacił 200zeta za gre!". Sam jestem zatwardziałym PCtowcem, od kilku ładnych lat nie ściągnąłem żadnej gry z torrenta, kupuje tylko oryginalne produkcje, tak ciężko? Bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 14:40, jeremim napisał:

Tja, bo PCty do grania sie przecież nie nadają. Tak musi głosić każdy producent, bo tak
chce MS. Panowie z małegomiękkiego przyznali się przecież, że nie mogą promować PC jako
platformy do gier (jak to wcześniej obiecywali), bo po premierze X360 byłby to świadomy
strzał w stopę. I nie ważne, że wszystkie najbardziej rozbudowane produkcje, to domena
PC. Żadna multiplatformowa gra nie może wyjść na komputery osobiste wcześniej niż na
konsole. Dragon Age w wersji PC jest już dawno gotowy, ale musi czekać aż przygotowane
zostaną wersje konsolowe. Wcale bym się z resztą nie zdziwił, gdyby ten ostatni nie wyszedł
na wszystkie platformy w tym samym czasie, bo wersja PC zaliczy "tajemniczą" obsówę spowodowaną
wpływami okresu godowego antylopy Gnu na rynek gier.
Piractwo? Konsolowcy to niby święci. Wszyscy (tak wszyscy) moi znajomi, którzy grają
na konsolach jadą tylko i wyłącznie na piratach, "nie będę przecież płacił 200zeta za
gre!". Sam jestem zatwardziałym PCtowcem, od kilku ładnych lat nie ściągnąłem żadnej
gry z torrenta, kupuje tylko oryginalne produkcje, tak ciężko? Bullshit.


U ciebie może tak jest ale u mnie znam dużo osób co nie piraci na xboxach bo boją się bana dostać, ja osobiscie jade na kopiach, ale ich nieda sie za nic namówić. Tak czy siak xbox przyduje w sprzedaży gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jeremi

Czy nie możesz zrozumieć tego, że to nie ilość piratów bezpośrednio wpływa na opłacalność produkcji tylko liczba osób która kupi grę ? W tym wypadku PC jest daleko w tyle... mimo, że jest w prawie każdym domu.

Co z tego, że "Twoi znajomi" piraca - oni to nie cały świat.

Albo krócej: Popatrz na statystyki sprzedaży.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 14:40, jeremim napisał:

Piractwo? Konsolowcy to niby święci. Wszyscy (tak wszyscy) moi znajomi, którzy grają
na konsolach jadą tylko i wyłącznie na piratach, "nie będę przecież płacił 200zeta za
gre!". Sam jestem zatwardziałym PCtowcem, od kilku ładnych lat nie ściągnąłem żadnej
gry z torrenta, kupuje tylko oryginalne produkcje, tak ciężko? Bullshit.


Poszukaj sobie na torrencie gier na PS 3... :P A nawet jakby ci się udało jakimś cudem znaleźć to i tak jej nie odpalisz. Więc to piractwo to nie jest całkowicie Bullshit... Zresztą co się tak bulwersujesz? Nowy Red Faction jest słaby... Grałem w demo i uważam, że straciłem czas przy nim... Pudełka z pełną wersją nawet nie dotknę... -___-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Factor nie zalicza poślizgów.
Aliganckie damy, bywają modnie spóźnione.

@Piractwo
Pójdź na rynek i porównaj ilość znalezionych tam nowości na PC, z ilością gier na Xpudło Trzysta sześćdziesiąte. Gry na Xboxa, kosztują nawet ponad +130 zł ( co w Polsce, jest najwyższą ceną gier na PC ), więc z punktu nieco zepsutego moralnie gracza, jest to całkiem normalne, że zamiast grzecznie zbierać długie lata na 1 grę, pójdzie do pana Zdzisia na rynek, gdzie dostanie ją prawie dosłownie po kosztach kopiowania...... I jak ty chcesz ściągać grę na XKloca z torrentów o.0?
Piractwo, w zasadzie nie istnieje tylko na PS 3, głównie dlatego, że cena nagrywarek\płyt Blu-ray, jest naprawdę spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować