Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Czterominutowy film z rozgrywki w Modern Warfare 2

80 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 13:10, Hansin napisał:

Zero grywalności, myślenia, ot poprostu konsolowa sieczka. Liniowość do bólu, kładący
się setkami przeciwnicy podbiegający pod celownik (z filmiku widać, że nie trzeba nawet
za bardzo celować). Gra w porównaniu, chociażby do Medal of Honor, wypada fatalnie.


I jeszcze dochodzi do tego, że gra przerodziła się w jakąś hybrydę sci-fi (radar na broni sic !!!) a filmem sensacyjnym. Efekciarskie do bólu, i jestem przerażony tym, że większości tu osobom takie podejście się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 23:25, Arachnos napisał:

> @krzysiek-xxx
> widać, że na padzie nie grałeś, jasne to nie to samo co mysz, ale gra się bardzo
dopbrze,
> nie przeszkadza zaliczać mi w każdym CoD weterana :)
>
> Na filmiku był poziom trudności recruit, w końcu, to pokaz, bylibyście zadowoleni
jeśli
> na 5 minut gameplay prowadzący zginałby 50 razy i byłoby widać tylko jeden mały
kawałek?
> :P
Używając pada to może i giniesz 50 razy w 3 minuty na poziomie wyższym niż recruit, ale
na myszy już nie. Ja osobiście wolę jak przeciwnik się porusza i strzela do mnie.


Nie, nie ginę 50 razy, jak nie grałeś, to nie gadaj bzdur, Hardened można spokojnie przejść z max 1 śmiercią w misji, a na PC w weterana gra się tam samo jak na konsoli, nie chowasz się, to giniesz, nie ma znaczenia czy mysz, czy pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że okaże się równie dobre, jak ten filmik. Tylko jedno mnie ciekawi... jakim cudem wybuchy rakiet nie roztrzaskały w drobny mak lodu (przynajmniej wygląda to jak lód) po którym jechali nasi śmiałkowie ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 13:15, Bracio napisał:

> Zero grywalności, myślenia, ot poprostu konsolowa sieczka. Liniowość do bólu, kładący

> się setkami przeciwnicy podbiegający pod celownik (z filmiku widać, że nie trzeba
nawet
> za bardzo celować). Gra w porównaniu, chociażby do Medal of Honor, wypada fatalnie.


I jeszcze dochodzi do tego, że gra przerodziła się w jakąś hybrydę sci-fi (radar na broni
sic !!!) a filmem sensacyjnym. Efekciarskie do bólu, i jestem przerażony tym, że większości
tu osobom takie podejście się podoba.

No i wlasnie o to mi chodzi... Dawniej CoD byl wojennym shooterem, za co go wielbilem (choc i tak MoH zawsze byl na pierwszym miejscu) a tera, skoro to nie rambo to terminator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 13:15, Bracio napisał:

I jeszcze dochodzi do tego, że gra przerodziła się w jakąś hybrydę sci-fi (radar na broni
sic !!!) a filmem sensacyjnym. Efekciarskie do bólu, i jestem przerażony tym, że większości
tu osobom takie podejście się podoba.


Radar na broni? Słyszałeś kiedyś o kolimatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 13:09, CyberTapir napisał:

> I jeszcze dochodzi do tego, że gra przerodziła się w jakąś hybrydę sci-fi (radar
na broni
> sic !!!) a filmem sensacyjnym. Efekciarskie do bólu, i jestem przerażony tym, że
większości
> tu osobom takie podejście się podoba.

Radar na broni? Słyszałeś kiedyś o kolimatorze?


Nevermind, widziałem drugi gameplay z owym radarem, faktycznie głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jeden z bohaterów, którym będziemy sterować będzie sie nazywał "Karaluch"? Tak mówi MacTavish "Roach! Come on! Let''s Go"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no cudo... generalnie to podajcie mi tylko wymagania i cenę xD... a tak na serio: mam nadzieje że singiel będzie na tyle długi by przynajmniej te 2 tygodnie móc nad gra posiedzieć a nie jak w MW dwa dni na singlu... to chyba najważniejszy z moich postulatów... o resztę jestem spokojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować