Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Kojima nie jest reżyserm MGS:Rising

19 postów w tym temacie

Tak właśnie myślałem ... a po prezentacji "peace walkera" miałem już w zasadzie pewność ...Z drugiej strony to oznacza, że Kojima będzie być może pracował na czymś innym jeszcze.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Kojima maczał paluszki przy nowej Castlevanii, która prezentuje się z trailerów niesamowicie, mam nadzieje, że pójdą śladem Risinga i rzucą LoS na PC ;) O i żeby nie było, że FanBoy na PS3 i X360 niech też dadzą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima ma swoje zasady i niczego poza konsolami Sony nie tknie. Przecież nie będzie robił jakiejś kiczowatej masówki dla spasionych amerykańców rżnących kiedy się tylko da na X360. On będzie robił gry tylko i wyłącznie na PS3, na które nie każdy może sobie pozwolić, bo jest droższe od X360, pachnie luksusem i w ogóle fura, skóra i komóra, a X360? Głupia zabaweczka dla dzieci, przecież to by mu wizerunek zniszczyło doszczętnie.

To co napisałem wyżej to nie jest moje zdanie jakby co. Ja tylko uważam, że w taki sposób Kojima myśli o grach i konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale monco dałeś , McNitrox''ie ... PAre osub moze sie czuc się obrażonych , a mogłeś ująć to w jakies grzeczniejszej formie . Niech sie zacznie juz tysięczna wojna : KLOC vs PIES

SPOILER :

Spoiler

Choc w duzej czesci to prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wygląda na to, że X360 dostał Metala "na odczep się", Hideo nie miał nawet nic do powiedzenia na konferencji MS oprócz krótkiej zapowiedzi tytułu - to wiele mówi. Nie szedł bym w takim kierunku, że Hideo gardzi wszystkim, co nie jest Sony. Z pewnością decyzja o daniu metala MS wypłynęła z góry i wcale mu się nie spodobała.

Biznes biznesem, ale Japończycy to bardzo honorowy naród, co zresztą widać po przemyśle gier. X360 dostał FF13 (biznes), jednak na terenie Japonii to PS3 ma wyłączność + FF13 Versus +FF14 Online ;). MGS jest tylko kolejnym przykładem.

Trzeba też pamiętać, że Hideo jest bardzo wymagającym twórcą. Pamiętam, jak narzekał nawet na samo PS3 i krążki BR, że wszystko to za słabe, za mało miejsca i ogólnie musi iść na straszne kompromisy, żeby móc pokazać chociaż część tego, co zamierza. Więc jak miałby tworzyć coś na Xsa ? Z pewnością więc odmówił, ale też i nie był zmuszany na siłę.

Czy jednak MGS bez Hideo to na prawdę MGS ? Jako posiadacz X360 czułbym się bardzo zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne obawy co do Rising. W sumie dobrze, że przynajmniej na PS 3 wyjdzie więc go zobaczę. Nie mniej MGS 4 uważam za arcydzieło, i nie podoba mi się fakt że niejako "kontynuacja" a dokładniej to "Prequel" MGS''a wychodzi na PSP... Cóż więcej platform niż PC i PS3 nie potrzebuje, ale mimo to zobaczyłbym nowego MGS: Peace Walker... Mam nadzieje, że wyjdzie jeszcze kiedyś jakiś MGS od Kojimy na PS 3... A może wersja HD Peace Walker? Sam nie wiem. Trochę szkoda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie szczęście, że nie będę musiał kupować małej lodóweczki, żeby pograć w MGS:R Kojima nie będzie go robił.

Ramonek Chyba coś Cię boli? Może portfel, że tyle wydałeś (jeżeli kupiłeś PS3)? Gdzie Xbox 360 miałby być zabawką? Czym różni się od PS3 oprócz ceny, napędem i kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 13:17, Xjumpaytech napisał:

Ramonek Chyba coś Cię boli? Może portfel, że tyle wydałeś (jeżeli kupiłeś PS3)? Gdzie
Xbox 360 miałby być zabawką? Czym różni się od PS3 oprócz ceny, napędem i kolorem?


Xboxy też bywają czarne a PS 3 białe :D :D :D

Tak na serio niczym. Po za grami na te platformy. Wybór to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się o tą grę boję. Żeby jakieś gry akcji z tego nie zrobili. IMO bez Kojimy to już nie MGS tylko inna gra oparta na MGS. Ale wątpię żeby tam była jakaś historia kogoś z MGS itp.

Jednakże MGS4 czyli pełnoprawna kontynuacja, zakończeniem(prawdopodobnie) historii Solid Snake''a pozostanie na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 09:55, palpatine napisał:

Trzeba też pamiętać, że Hideo jest bardzo wymagającym twórcą. Pamiętam, jak narzekał
nawet na samo PS3 i krążki BR, że wszystko to za słabe, za mało miejsca i ogólnie musi
iść na straszne kompromisy, żeby móc pokazać chociaż część tego, co zamierza. Więc jak
miałby tworzyć coś na Xsa ? Z pewnością więc odmówił, ale też i nie był zmuszany na siłę.

Sam pisałeś, że jest honorowym Japończykiem. Oni mają taki feler, że nic nie mówią wprost i to, że nie mówi "big sucess" to właśnie jego japońskość. On przy każdej premierze będzie mówił, że mogło być lepiej, że trochę nie wyszło, że nośnik za mały etc.
A to, że na Xa nie chce tworzyć, no to już inna kwestia ma pewnie swoje motywy, ale raczej nie jest to moc konsoli, skoro nad PSP się pochylił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować