Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 18:05, Mateusz9214 napisał:

> A ja przeszłem gothica 2 z dodatkiem w 3 dni 50 lvl łowca smoków tera musze kupić gothica
3
> ale to nie koniec na 3 podobno ma wyjść w Ameryce Gothic 4 uwieżycie??

taa a w chinach ma wyjsc gothic 2000, przeciez gothic 3 to zakoniczenie serii, wiec glupot
nie pisz


taaaaaa.....w ameryce tylko Gothic jest grą niemiecką...a poza tym miały być tylko 3 części;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:13, Adas69 napisał:

taaaaaa.....w ameryce tylko Gothic jest grą niemiecką...a poza tym miały być tylko 3 części;)


przeciez napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:02, patrol-1997 napisał:

A ja przeszłem gothica 2 z dodatkiem w 3 dni 50 lvl łowca smoków tera musze kupić gothica 3
ale to nie koniec na 3 podobno ma wyjść w Ameryce Gothic 4 uwieżycie??

Wiesz co , wsadziłabym to między bajki ... Jakoś ci nie wierzę , nie wiem dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:03, Mateusz9214 napisał:

powiem tak przejscie gothia jest mozliwe w tydzien ale nie zazna sie przyjemnosc grania, zrobi
sie tylko glowne zadania i bedzie sie miec niski level wiem bo jak ja przeszedlem gothica w
tydzien to mialem 27 czy mniejszym, a wierzyc mi sie nie chce ze mozna miec 49 lvl i to magiem
w tydzien

Owszem też tak uważam, da się przejść Gothica w tydzień(trzeba bardzo dużo grać) ale to tylko główną fabułe, no może kilka zadań pobocznych podrodze. W tak krótkim czasie napewno nie przeszuka sie całej wyspy i wten sposób będzie mało doświadczenia i nie znajdzie się ciekawych przedmoitów.
Ja w Gothica 2 grałem duzo duzo więcej... zrobiłem wszystkie dodatkowe zadania przeszukałę całe Khorinis.

-------->Do patrol-1997<-----------
Ja niesłyszałem o Gothicu 4. Podobno ma sie ukazać dodatek do trójki, a trójka ma byc zakończeniem serii Gothic.
A dlaczego ten Gothic 4 ma sie ukazać w Ameryce??
Przecierz serie Gothic robi niemiecka firma, to pierwsze ukazała by się w Niemczech a nie Ameryce:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:19, pelo94 napisał:

Czy warto przeszukać kryptę?? Jakie są tam potwory??

Tą za farmą Onara. Jest tam dużo szkieletów oraz magów ktorzy je tworzą. A przedmotów tam ciekawych nie ma. Można za to dużo doświadczenia zdobyć. Ale nie radze tam isć jak się nie jest silnym, tych szkieletów jest naprawde dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:16, mila-221 napisał:

> A ja przeszłem gothica 2 z dodatkiem w 3 dni 50 lvl łowca smoków tera musze kupić gothica
3
> ale to nie koniec na 3 podobno ma wyjść w Ameryce Gothic 4 uwieżycie??
Wiesz co , wsadziłabym to między bajki ... Jakoś ci nie wierzę , nie wiem dlaczego .

To przejdz se Gothica 2 z 10 razy i uda ci sie wiendz siedz cicho jak nie umiesz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:36, TigerXP napisał:

Cóż ja słyszałem nie tylko o gothic 4, ale także o gothic 5. I co wy na to? W CDA o tym pisali.

A, może jeszcze Gothic 6, nie? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:38, Maciejka12 napisał:

> Cóż ja słyszałem nie tylko o gothic 4, ale także o gothic 5. I co wy na to? W CDA o tym
pisali.
A, może jeszcze Gothic 6, nie? lol

http://www.gothic4.pl/
zobacz to to chyba o czymś świadczy . co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:54, Pediator napisał:

zobacz to to chyba o czymś świadczy . co nie?

To tylko świadczy o przedsiębiorczości tego gościa :) Liczy na to, że G4 wyjdzie, a wtedy ta domena będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 19:07, Abi Dalzim napisał:

To tylko świadczy o przedsiębiorczości tego gościa :) Liczy na to, że G4 wyjdzie, a wtedy ta
domena będzie jak znalazł :D

Na początku strona będzie fajnie wyglądała...czyli naprzykład jedna wiadomość kiedy ma się ukazać gra no i screeny z poprzednich części ;). Albo będzie tak , że Gothic 4 w ogóle się nie pojawi ;]. Wniosek z tego taki , że nie należy robić stron/domen o grach na których temat nic nie wiadomo. A jak wiadomo to bardzo mało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam małe pytanko odnośnie pewnego "małego klucza". Otóż dostaje się go od Hanny (właścicielki gospody), gdy odda się jej księgę rachunkową Lehmara. Co można otworzyć za pomocą tego klucza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:18, Velociraptor napisał:

Witam ! Mam małe pytanko odnośnie pewnego "małego klucza". Otóż dostaje się go od Hanny (właścicielki
gospody), gdy odda się jej księgę rachunkową Lehmara. Co można otworzyć za pomocą tego klucza
? :)


Skarb w jaskini. By ją znaleźć, musisz pójść do portu, wskoczyć do wody i płynąć przed siebie, aż do małej wysepki. Jaskinię sam znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 19:20, DDK napisał:


Skarb w jaskini. By ją znaleźć, musisz pójść do portu, wskoczyć do wody i płynąć przed siebie,
aż do małej wysepki. Jaskinię sam znajdziesz :P


Nie zrażaj się kolcami;D Kombinuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować