Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2007 o 17:44, Karharot napisał:

Łatwiej jest księgę odkupić - pojawia się ona na liście jego towarów po tym jak mu ją oddajesz.
Takie rozwiązanie jest co prawda trochę droższe ale zwoje z zaklęciem amnezji lepiej jest sobie
zostawić na trudniejsze sytuacje.
Tą księgę najlepiej jest oddać najpierw Thorbenowi, odkupić ją od niego (pytając się czy może
nam sprzedać wytrychy), potem Coragornowi, ponownie ją odkupić a na końcu wręczyć ją Hannie.


Ja zawsze najpierw daje ją hanie i pokonuje ją, później coragornowi i też go pokonuje i w końcu daje ją thorbenowi. Robie to tak że nikt tego nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Jeśli chcesz zdobyć expa za obicie postaci to nie lepiej jest wybrać kogoś twardszego?
Zapewniam Cię że metoda z odkupieniem książki jest prostsza i szybsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 05:34, Kuba003 napisał:

Jak się daje tą książke Hanie i daje ci worek z kluczem i czymś tam jeszcze. To do których
drzwi jest ten klucz??


Chyba do tych koło niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 05:34, Kuba003 napisał:

Jak się daje tą książke Hanie i daje ci worek z kluczem i czymś tam jeszcze. To do których
drzwi jest ten klucz??

Ten klucz z tego co pamiętam jest do użycia tam gdzie złodzieje trzymają swe łupy. Idź do portu w Khorinis wskocz do wody i płyń aż będziesz na wysepce. Tam już sobie sam poradź, żeby nie zdradzać za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:35, matix00 napisał:

A wiecie co wam powiem? Nie zgadniecie! Mój kumpel zabił smoka bagiennego mając 7 czy tam 8
poziom! Nie wiem jak on to zrobił omijał potwory czy co? Przecież nawet zabijając tylko to
co jest na naszej drodze mamy do tej pory więcej doświadczenia niż on...


po 1 powiedz czym zabil
bezproblemowo... np lodowego smoka moge zabic na 1 poziome tylko dajmi byle jak luk i zapas strzal;];] podobnie jest z bagiennym z pozostalymi raczej nie ma szans choc z fartem da sie ognistego

a robi sie to tak ... w kazdej czesci gothica wystepuje glupota ze swobodnie mozesz sie schowac za byle jaki filarem tak ze ty swobodnie strzelasz a ciosy przciwnikow rowniez strzelajacych zatrzymuja sie nascianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 21:08, Karharot napisał:

Tylko po co? Jeśli chcesz zdobyć expa za obicie postaci to nie lepiej jest wybrać kogoś twardszego?
Zapewniam Cię że metoda z odkupieniem książki jest prostsza i szybsza.



Tak ten klucz jest do skarbca gildii złodziei. W środku chcąc uniknąć pułapki przeciągasz pochodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:54, studnia6 napisał:

> A wiecie co wam powiem? Nie zgadniecie! Mój kumpel zabił smoka bagiennego mając 7 czy
tam 8
> poziom! Nie wiem jak on to zrobił omijał potwory czy co? Przecież nawet zabijając tylko
to
> co jest na naszej drodze mamy do tej pory więcej doświadczenia niż on...

po 1 powiedz czym zabil
bezproblemowo... np lodowego smoka moge zabic na 1 poziome tylko dajmi byle jak luk i zapas
strzal;];] podobnie jest z bagiennym z pozostalymi raczej nie ma szans choc z fartem da sie
ognistego

a robi sie to tak ... w kazdej czesci gothica wystepuje glupota ze swobodnie mozesz sie schowac
za byle jaki filarem tak ze ty swobodnie strzelasz a ciosy przciwnikow rowniez strzelajacych
zatrzymuja sie nascianie


No właśnie on wszystko kosił łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:27, lukasz11111 napisał:

Jak znaleść tą kapliczkę? Na jej miejscu jest posąg.

Kawałek dalej (w krzakach) masz kapliczke :)). Chyba na lewo od mostu od klasztoru :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:44, lukasz11111 napisał:

Dzięki bo to jest ostatnia możliwa z zarażonych kaplic. Dzięki.

Jeśli to nie będzie tam. To idź do w kierunku klasztoru (od gospody) ;] wygląda na to że to tamta :P ale zawsze lepiej być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:18, Karharot napisał:

Poniżej jest dołączona mapa z zaznaczonymi zbeszczeszczonymi kapliczkami. Może Ci się przyda:)


Dzięki. Wydawało mi się, że wszystkie obskoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:43, radyjko1 napisał:

Śmiesznie by było jakby zbeszczeszczona kapliczka była w klasztorze.


SPOILER


Nie zapominaj, że w klasztorze był co najmniej jeden zdrajca. Choć pewnie magowie szybko by to naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować