Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

To raczej nie trudne, nawet na niskim poziomie, wystarczy trochę zaprawieniu w klikaniu, spostrzegawczość i tyle. Atakować, nie dać mu szansy na zionięcie. I mikstura szybkości przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jest zamrozić smoka i potem go zabić... W ogóle nie zdąży sie ruszyć, a żeby go zamrozić nie trzeba być magiem, wystarczy odpowiedni zwój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:18, Luke Shadow napisał:

Najprościej jest zamrozić smoka i potem go zabić... W ogóle nie zdąży sie ruszyć, a żeby go
zamrozić nie trzeba być magiem, wystarczy odpowiedni zwój. :)

A jest może czar przywołanie lodowego golema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:18, Gorn7 napisał:

> Najprościej jest zamrozić smoka i potem go zabić... W ogóle nie zdąży sie ruszyć, a żeby
go
> zamrozić nie trzeba być magiem, wystarczy odpowiedni zwój. :)
A jest może czar przywołanie lodowego golema?

Chyba nie ale jest obudzenie golema to przywołuje chyba kamiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:21, Xardas 14 napisał:

> > Najprościej jest zamrozić smoka i potem go zabić... W ogóle nie zdąży sie ruszyć,
a żeby
> go
> > zamrozić nie trzeba być magiem, wystarczy odpowiedni zwój. :)
> A jest może czar przywołanie lodowego golema?
Chyba nie ale jest obudzenie golema to przywołuje chyba kamiennego

Ale lodowy był by niezły bo by zamroził smoka i by nawalać szybko można było
a kamienny tego nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:27, Gorn7 napisał:

> > > Najprościej jest zamrozić smoka i potem go zabić... W ogóle nie zdąży sie ruszyć,

> a żeby
> > go
> > > zamrozić nie trzeba być magiem, wystarczy odpowiedni zwój. :)
> > A jest może czar przywołanie lodowego golema?
> Chyba nie ale jest obudzenie golema to przywołuje chyba kamiennego
Ale lodowy był by niezły bo by zamroził smoka i by nawalać szybko można było
a kamienny tego nie może.

Fajni by było a tak wogóle można zamrażać smoki czreem lodowa bryła czy czymś innym bo nigdy ni próbowałem ich zamrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 19:30, Xardas 14 napisał:

Fajni by było a tak wogóle można zamrażać smoki czreem lodowa bryła czy czymś innym bo nigdy
ni próbowałem ich zamrażać

Nie było by fajne smok 10 razy większy od ciebie i jeszcze go zamroźić mi sę ten pomysł nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:32, Gracz 23 napisał:


> Fajni by było a tak wogóle można zamrażać smoki czreem lodowa bryła czy czymś innym bo
nigdy
> ni próbowałem ich zamrażać
Nie było by fajne smok 10 razy większy od ciebie i jeszcze go zamroźić mi sę ten pomysł nie
podoba

zresztą prawda troche bezsensu zamrażać np. Lodowego smoka skoro jest z lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:34, Xardas 14 napisał:

>
> > Fajni by było a tak wogóle można zamrażać smoki czreem lodowa bryła czy czymś innym
bo
> nigdy
> > ni próbowałem ich zamrażać
> Nie było by fajne smok 10 razy większy od ciebie i jeszcze go zamroźić mi sę ten pomysł
nie
> podoba
zresztą prawda troche bezsensu zamrażać np. Lodowego smoka skoro jest z lodu

Ale gdy go się zamrozi się nie rusza i można w niego walić aż się rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:08, Gorn7 napisał:

> >
> > > Fajni by było a tak wogóle można zamrażać smoki czreem lodowa bryła czy czymś
innym
> bo
> > nigdy
> > > ni próbowałem ich zamrażać
> > Nie było by fajne smok 10 razy większy od ciebie i jeszcze go zamroźić mi sę ten
pomysł
> nie
> > podoba
> zresztą prawda troche bezsensu zamrażać np. Lodowego smoka skoro jest z lodu
Ale gdy go się zamrozi się nie rusza i można w niego walić aż się rozwali.


No wiem nawet dobra technika ale naprawde jest bezsensu zamrażać coś co jest już zamrożone nie uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:11, Xardas 14 napisał:

No wiem nawet dobra technika ale naprawde jest bezsensu zamrażać coś co jest już zamrożone
nie uważasz

Gdyby twórcy trzymali się logiki było by za prosto - gada można by po prostu stopic ognistą kulą i po ptokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:19, kamiln napisał:

> No wiem nawet dobra technika ale naprawde jest bezsensu zamrażać coś co jest już zamrożone

> nie uważasz
Gdyby twórcy trzymali się logiki było by za prosto - gada można by po prostu stopic ognistą
kulą i po ptokach ;)

Jak by miało tak być to sam by się zabił przy 1 zionięciu ogniem.
Ale w pewnym stopniu tak jest naprzykład ogniste jaszczury prawie nie dotyka np. ognista strzała a już lodowa lanca zabiera 2X więcej tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:22, Xardas 14 napisał:

> > No wiem nawet dobra technika ale naprawde jest bezsensu zamrażać coś co jest już
zamrożone
>
> > nie uważasz
> Gdyby twórcy trzymali się logiki było by za prosto - gada można by po prostu stopic ognistą

> kulą i po ptokach ;)
Jak by miało tak być to sam by się zabił przy 1 zionięciu ogniem.
Ale w pewnym stopniu tak jest naprzykład ogniste jaszczury prawie nie dotyka np. ognista strzała
a już lodowa lanca zabiera 2X więcej tak mi się zdaje

Twórcy mogli pomyśleć że jak coś jest lodowe to się nie da tego zamrozić ale niestety
nie pomysleli i można zamrozić lodowego smoka i dzięki temu można łatwo rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 20:19, kamiln napisał:

Gdyby twórcy trzymali się logiki było by za prosto - gada można by po prostu stopic ognistą
kulą i po ptokach ;)


E tam to aż tak. Smok to potężna bestia i niepowinno go i tak być zabić tak łatwo :) Może poprostu mógłby mieć jakieś słabości na ogień itp. Ja na smoki miałem świetny pomysł, zdarzało się że prawie nawet mnie nie drasnęły. Wbiegałem, starałem się podejść jaknajbliżej i unikać jego ciosów, a kiedy on zmieniał miejsce, poruszał się to wtedy szybko podbiegałem i ciach ciach ciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:25, Grizzly. napisał:


> Gdyby twórcy trzymali się logiki było by za prosto - gada można by po prostu stopic ognistą

> kulą i po ptokach ;)

E tam to aż tak. Smok to potężna bestia i niepowinno go i tak być zabić tak łatwo :) Może poprostu
mógłby mieć jakieś słabości na ogień itp. Ja na smoki miałem świetny pomysł, zdarzało się że
prawie nawet mnie nie drasnęły. Wbiegałem, starałem się podejść jaknajbliżej i unikać jego
ciosów, a kiedy on zmieniał miejsce, poruszał się to wtedy szybko podbiegałem i ciach ciach
ciach :P

Ja zabiłem 4 smoki bez draśnięcia i zajmowało mi to z jakieś 20 sekund naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób sprawdzony i dobry - ale ja najbardziej się męczyłem ze smokiem na [w?] wulkanie. A co mnie najbardziej zdziwiło - tylko teoretycznie najtrudniejszego, lodowego smoka pokonałem bez draśnięcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:04, Piciambeer napisał:

Sposób sprawdzony i dobry - ale ja najbardziej się męczyłem ze smokiem na [w?] wulkanie. A
co mnie najbardziej zdziwiło - tylko teoretycznie najtrudniejszego, lodowego smoka pokonałem
bez draśnięcia:D


Ja najbardziej męczyłem się właśnie z lodowym smokiem. Długo trwała moja walka...a tego ostatniego smoka Ożywieńca zabiłem chyba czterema ciosami. Nawet nie zdążył się poruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:06, Game Over napisał:

nie moge znaleźć runu z czarem Zniszczenie zła. Pomoże mi ktoś?

Nigdzie jej nie znajdziesz - możesz ją kupić (za punkty nauki i złoto) jedynie jeśli wybrałeś droge paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować