Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dzisiaj grałem sobie w Gothic''a 2 i ide sobie na cmętarz za kapliczką na Farmie Onara a tu patrze kto jest w grobie a tu imiona Teamu Piranha Bytes :D
A albo z kodem skoczyłem z wierzy i zatrzymałem go w powietrzu i zobaczyłem to :D

20071223184435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:45, Kichu93 napisał:

Dzisiaj grałem sobie w Gothic''a 2 i ide sobie na cmętarz za kapliczką na Farmie Onara a tu
patrze kto jest w grobie a tu imiona Teamu Piranha Bytes :D
A albo z kodem skoczyłem z wierzy i zatrzymałem go w powietrzu i zobaczyłem to :D

Hehe fajne. W tej grze jeśli są błędy to tylko śmieszą, a już np w Gothic 3 błędy denerwuja i odbierają chęci do gry, ale tez jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:45, Kichu93 napisał:

Dzisiaj grałem sobie w Gothic''a 2 i ide sobie na cmętarz za kapliczką na Farmie Onara a tu
patrze kto jest w grobie a tu imiona Teamu Piranha Bytes :D


Nie wiedziałeś o tych nagrobkach? Nawet jeden nagrobek jest w jaskini w tej dolince jak idziesz z wieży Xardasa i idziesz do Lestera to na samym dole jest taka jaskinia tam jest nagrobek z imieniem Lotar kogo on Ci przypomina? Tak to ten Paladyn z miasta tyle, że ten nagrobek jest od początku gry nawet jak paladyn żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:52, wdowiakm napisał:

Nie wiedziałeś o tych nagrobkach? Nawet jeden nagrobek jest w jaskini w tej dolince jak idziesz
z wieży Xardasa i idziesz do Lestera to na samym dole jest taka jaskinia tam jest nagrobek
z imieniem Lotar kogo on Ci przypomina? Tak to ten Paladyn z miasta tyle, że ten nagrobek jest
od początku gry nawet jak paladyn żyje ;)

A nie sądzisz może że Lotar to inne imię niż Lothar? Moim zdaniem to całkiem o kogo innego chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:56, knopfler napisał:

A nie sądzisz może że Lotar to inne imię niż Lothar? Moim zdaniem to całkiem o kogo innego
chodzi :).


No tak zapomniałem, że brakuje na nagrobku literki Lothar, ale i tak w tym jest coś podejrzanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:02, Lord Andre 1 napisał:

A ja myślałem, że poprostu napisałeś tak jak się czyta

Może właśnie chodzi o Lothara ale ktoś zapomniał dodać tę literkę H no ale tego się raczej nie dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eliksirami siły lub eliksirem ze smoczych jaj możesz bez problemu podnieść sobie ten parametr do 100 lub więcej punktów. Pamiętaj jednak że jeśli poczekasz z tym do VI Rozdziału to będziesz mógł osiągnąć w sumie o 10 pkt większą siłę (najpierw się podszkolisz a dopiero potem dodasz do tego eliksiry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:06, Samurajs napisał:

Chyba że zapytać się twórców gry a konkretnie tego co robił ten nagrobek.


Myślisz, że odpowiedzą?
Ja myślę, że nie do gry już nie maja praw autorskich więc wątpię by odpowiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 10:07, wdowiakm napisał:

> Chyba że zapytać się twórców gry a konkretnie tego co robił ten nagrobek.

Myślisz, że odpowiedzą?
Ja myślę, że nie do gry już nie maja praw autorskich więc wątpię by odpowiedzieli...

To, że nie maja praw autorskich to nie znaczy, że nie mogą nic o grze mówić. My tutaj na forum też nie mamy praw autorskich, ale zupełnie legalnie rozmawiamy o Gothicu. I taki właśnie były twórca beż żadnego problemu może włączyć się do tematu i mówić to co wie na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:12, maciek.mucha napisał:

To, że nie maja praw autorskich to nie znaczy, że nie mogą nic o grze mówić. My tutaj na forum
też nie mamy praw autorskich, ale zupełnie legalnie rozmawiamy o Gothicu. I taki właśnie były
twórca beż żadnego problemu może włączyć się do tematu i mówić to co wie na temat tej gry.


Bardzo możliwe, że masz racje ale wątpię by Piranha Bytes coś powiedziała jeśli chcecie i znacie język niemiecki to zapytajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:56, knopfler napisał:

A nie sądzisz może że Lotar to inne imię niż Lothar? Moim zdaniem to całkiem o kogo innego
chodzi :).


W dodatku Lotar z małej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 12:07, matix00 napisał:

W dodatku Lotar z małej litery...


No to chyba jest błąd gdyż jak wiemy imiona piszemy wielką literą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować