Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 13:42, Zegarmistrz111 napisał:

> Grałem w gothic 2 i byłem paladynem trudno jest gothic 2 przejść bez kodów ale jakoś
mi się
> udało i radzę grać we wszystkie gothic
No wiadomo wtedyzna się członków i przedewszystkim historię Gothica a na kodach grałem i z
kodami nie mogłem ale sie wkoncu udało.


Mi tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 14:01, Zegarmistrz111 napisał:

>
Wogóle myśle że kto chce żacząć grać w Gothica to powinien zacząć od I czesci a nie od II albo
III

Dokładnie, wtedy wszystkich sie kojarzy i łatwiej się gra. Jak się zacznie od II lub III to właściwie nic sie nie wie. Ja właśnie zacząłem kolejny raz grać w Gothica i zacząłem właśnie od "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 14:15, 143872 napisał:

Gothic 2 wcale nie jest trudny i nie wiem po co Ci kody. Zagraj sobie w dodatek to zobaczysz
jaki tam jest poziom :]


Nie wiem co wszyscy widzą takiego trudnego w NK, ja w nim poziomu trudności za bardzo wyższego niż w podstawce nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 14:26, knopfler napisał:

> >
> Wogóle myśle że kto chce żacząć grać w Gothica to powinien zacząć od I czesci a nie od
II albo
> III
Dokładnie, wtedy wszystkich sie kojarzy i łatwiej się gra. Jak się zacznie od II lub III to
właściwie nic sie nie wie. Ja właśnie zacząłem kolejny raz grać w Gothica i zacząłem właśnie
od "jedynki".

No w tedy odrazu wiesz że ten kolo ma to a ten ma to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:35, 143872 napisał:

Ale wyższego poziomu niż 50 na 100% nie nabijesz. Uwierz mi ja wybiłem prawie wszystko i miałem
43 :]


Gdyby screen mógłby być dowodem to udowodniłbym ci że idzie dobić do 50. Tyle że screen można obrobić na photoshop''ie albo pobawić się po prostu w "edit abilities". Co prawda nie dobiłem jeszcze nigdy do 50 (mój rekord to bodaj 44, o ile dobrze pamiętam), bo tylko kilka razy grałem w G2 bez NK, ale wydaje mi się że przy odpowiedniej desperacji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jestem pewny na 100% że 50 nie da się nabić. Z każdym levelem trzeba coraz więcej doświadczenia zbierać żeby mieć wyższy poziom a na samym końcu nie jest już tak różowo. Moim zdaniem do 46-47 to jest góra. Zawsze można zrobić film frapsem to wtedy mogę uwierzyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, idioci myślą że są fajni i że inni myślą że taki naprawdę nabili :D Jak już mówiłem, sądzę że najlepszy level w podstawce to góra 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde już chyba setny dzień się nad tym zastanawiacie, a może tak sprawdzicie i się przekonacie, a nie 40 postów o tym samym, że 47 lvl można i inne takie. Moim zdaniem mozna do 50 bo niby dlaczego akurat 47??? Raczej zrobili, że można wbić 50 jest taka mozliwość ale czy się komus uda to tylko zalezy od tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu 50 a nie 47 ? Bo to liczba okrągła, ładniej wygląda bo się zaokrągliło ? Baaardzo wielka jest różnica między 47 a 50 levelem. Chyba sam powinieneś się domyślić że z każdym pozionem coraz więcej trzeba expa mieć a na 44 level trzeba mieć 495000 doświadcznia a na następne coraz więcej, a nie ma tyle stworzeń żeby nabić jeszcze kilkanaście tysięcy expa, to jest niemożliwe, dlatego mówię że więcej niż 47 nie nabijesz. A jak jesteś taki pewny siebie że da się taki wbić to sam zrób 50 i wyslij mi screena, tak na wszelki wypadek nie polecam uzywać kodów bo to nie tylko ludzi z forum się oszukuje ale także i siebie. A ja grać w Gothica grać w najbliższym czasie nie zamierzam więc nie będę sprawdzać czy da się wbić 47 czy tam jak wolisz (nierealny) 50 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:36, Net.com napisał:

widziałem jak sie kiedys koles na innym foru chcwalil ze nabił 90 :]


Pewnie wykorzystał buga przy rogach cieniostwora co się je dawało Busterowi ;) W ten sposób to można sobie znacznie wyższy poziom nabić w stosunkowo krótkim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szkoda czasu. Jedynie na kodach na nieśmiertelność poejechać i nie po to by sobie ułatwic ale po to by było szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się że Piransi wiedzieli ile można nabić najwięcej doświadczenia i że jak się osiągnie maxa to stanie się coś niezwykłego. Albo po prostu w ekranie statystyk pojawią się jakieś easter eggs. Ale nie chce mi się sprawdzać. W sumie myślę że umiałbym wycisnąć z g2 ostatnie soki i robiąc wszystkie możliwe zadania jakie można załapać + regularnie oczyszczając całą mapę z wszelakiego plugastwa dobiłbym do maxa możliwości. Bo taki max musi istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:22, CR7 napisał:

Założę się że Piransi wiedzieli ile można nabić najwięcej doświadczenia i że jak się osiągnie
maxa to stanie się coś niezwykłego. Albo po prostu w ekranie statystyk pojawią się jakieś easter
eggs. Ale nie chce mi się sprawdzać. W sumie myślę że umiałbym wycisnąć z g2 ostatnie soki
i robiąc wszystkie możliwe zadania jakie można załapać + regularnie oczyszczając całą mapę
z wszelakiego plugastwa dobiłbym do maxa możliwości. Bo taki max musi istnieć.

Trzeba by nie tylko zrobic wszystkie questy, ale i w kazdym rozdziale obejść całą mapę i sprzątnąć wszystkie stworki. Bo przecież moga się respawnować. No i sa tez poszukiwacze, którzy moga sie poruszać ale to chyba tylko w okreslonych miejscach. Gdyby piranie umiescili jakies easter egg''i za maks doświadczenia to ktos po tylu latach od premiery juz by to na pewno odkrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz w czwartek GII będzie w Wyborczej za 6,99 zł, dobra gra w dobrej cenie;) Pomyśleć, że nie tak dawno czekało się na "dwójeczkę" z wypiekami na twarzy... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować