Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 23:20, Vormulac napisał:

Bulko to jest w 2 części. :) My tak se wspomnialiśmy o 1 części.

o kurde zaczynaja mi sie juz mieszac czesci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz banalne pytanie jak sie używ czarów bo nie wiem naciskam w ekwipunku na zwój robi sie czerwony i jakas liczba pod tym. No dobra ale co potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:44, barteg napisał:

A teraz banalne pytanie jak sie używ czarów bo nie wiem naciskam w ekwipunku na zwój robi sie
czerwony i jakas liczba pod tym. No dobra ale co potem ?


ta liczba pokazuje którym klawiszem należy czar ten uaktywnić, np jeśli do kuli ognia przyporządkowana jest 4, to po wyjściu z ekwipunku, wcisksz 4 na klawiaturze i w ręku powinna ci się pojawić ognista kula, aby rzucić ten car wciszkasz lewy przycisk myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:49, cinus` napisał:

> A teraz banalne pytanie jak sie używ czarów bo nie wiem naciskam w ekwipunku na zwój robi
sie
> czerwony i jakas liczba pod tym. No dobra ale co potem ?

ta liczba pokazuje którym klawiszem należy czar ten uaktywnić, np jeśli do kuli ognia przyporządkowana
jest 4, to po wyjściu z ekwipunku, wcisksz 4 na klawiaturze i w ręku powinna ci się pojawić
ognista kula, aby rzucić ten car wciszkasz lewy przycisk myszy.

dzieki , ale nie dziw sie , ze tego nie umiem gram w gothica od kilku dni :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !Jak wyłanczam Gothic 2 i chcę go złączyć ponownie to muszę jeszcze raz go zainstalowywać a wcześniej działał prawidłowo
Ostatnio zmieniano i grafikę MB 32 na 64
Mój PC:WIN98,256MB RAMU,64MB GRAFIKI,KARTA GRAFICZNA KLASY GEFORCE 2MX
pomoc z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:55, Slawek 22 napisał:

Pomocy !Jak wyłanczam Gothic 2 i chcę go złączyć ponownie to muszę jeszcze raz go zainstalowywać

Masz podstawkę, czy grasz z zainstalowaną Nocą Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:48, Gregorio190 napisał:

Ludzie jak macie problemy to se poszukajcie w google na temat gothic
gothic to najprostsza gra na swiecie =p

Jeżeli nie ma nic do powiedzenia na dany to temat, to proszę nie wypowiadaj się wcale. To nie jest czat. Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to był offtop to ja nie wiem, ale ten obrazek mnie dobił.... takie coś w temacie o gothicu :|
Jaki jest najpotężniejszy miecz w podstawce G2 ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś wybitnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:01, WorldWar3PL napisał:

Jaki jest najpotężniejszy miecz w podstawce G2 ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś
wybitnego :)


dostępne dla wszystkich gildii to będzie ''smocza zguba'', zdecydowanie najpotężniejszy miecz jest przeznaczony tylko dla łowcy smoków i jest to ''duże magiczne ostrze na smoki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:01, WorldWar3PL napisał:

Jaki jest najpotężniejszy miecz w podstawce G2 ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś
wybitnego :)


Chyba Smocza Zguba (jest strzeżony przez szkielety, w jaskini przy Słonecznym Kręgu - gdy do niego idzie, uważnie patrz na prawo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:01, WorldWar3PL napisał:

Czy to był offtop to ja nie wiem, ale ten obrazek mnie dobił.... takie coś w temacie o gothicu
:|
Jaki jest najpotężniejszy miecz w podstawce G2 ? Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś
wybitnego :)

albo można go kupić w 4 lub 5 rozdziale na zamku w dolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Gothika 2 drugi raz, jako mag ognia. Znalazłem Almanach Opętanych, ''uleczyłem'' już trzech opętanych (Fernando, Vino, Bromor), został mi tylko Malak. Wiecie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:41, Assasin93 napisał:

Gram w Gothika 2 drugi raz, jako mag ognia. Znalazłem Almanach Opętanych, ''uleczyłem'' już
trzech opętanych (Fernando, Vino, Bromor), został mi tylko Malak. Wiecie gdzie on jest?


powinien być na farmie Bengara, która jest nieopodal przejścia do górniczej doliny ewentualnie może on być koło baszty tam gdzie kryjówkę swoją mają bandyci, to jest niedaleko legowiska polnych bestii znajdującego się koło farmy Onara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:41, Assasin93 napisał:

Gram w Gothika 2 drugi raz, jako mag ognia. Znalazłem Almanach Opętanych, ''uleczyłem'' już trzech opętanych (Fernando, Vino, Bromor), został mi tylko Malak. Wiecie gdzie on jest?

Malak jest pomocnikiem na farmie Bengara (tej najbliżej wejścia do górniczej doliny). Jednak kiedy pojawiają się zwięrzęta zza przełęczy ucieka z farmy i chroni się w takim wąwozie w pobliżu farmy Onara. Idź do niej i skręć do gniazda pełzaczy (jaskinia na polu). Za tą jaskinią jest wejście do wspomnianego wąwozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować