Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

"Traci na realizmie"?? O_o'' Ludzie, ja bym się w życiu nie męczył zdejmować 20 kilogramową zbroję z jakiegoś trupa :O Heh, dla mnie to pełen realizm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:06, Piciambeer napisał:

"Traci na realizmie"?? O_o'' Ludzie, ja bym się w życiu nie męczył zdejmować 20 kilogramową
zbroję z jakiegoś trupa :O Heh, dla mnie to pełen realizm:D


Traci, bo nie ma nawet możliwości zdjęcia zbroi. Druga rzecz, że Bezimienny i tak nie miałby gdzie "zapakować" tę zbroję (właściwie to by miał, w grze jest nieskończona ''kieszeń'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:12, legenda27 napisał:

Mam pytanko. Jak zainstaluje się Noc Kruka to trzeba jakoś Gothica2 od nowa przechodzić? Powiedźcie
o co chodzi.

Tak, jeśli zainstalujesz Noc Kruka musisz zacząć grę od początku. Save z podstawki nie będą działały w grze zainstalowanej razem z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:14, Bajuj napisał:

> Mam pytanko. Jak zainstaluje się Noc Kruka to trzeba jakoś Gothica2 od nowa przechodzić?
Powiedźcie
> o co chodzi.
Tak, jeśli zainstalujesz Noc Kruka musisz zacząć grę od początku. Save z podstawki nie będą
działały w grze zainstalowanej razem z dodatkiem.


Ja jeszcze nie zacząłem grać w 2 bo teraz kończę Jade Empire ES. później chcę G1 a dopiero później G2. Ale przechodzenie od nowa nie jest nużące prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przechodzę od nowa, nie nudzi mnie, ale miałem rok przerwy... Na początku jak przeszedłem GII i od razu zagrałem w NK to mnie odrzuciło gdzieś w mieście (nawet obywatelem nie byłem). Zalecam od razu z dodatkiem lub z przerwą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:21, Mateusz ryba napisał:

Mnie mocno wnerwia to że w Gothicu wogóle nie można zdejmować zbroi po zabitych.gdybyśmy mogli
ją zdejmować to już na początku gry moglibyśmy być nekromantą!

A gdzie znajdziesz nekromantę na początku gry?? Przecież Ksardi jest nieśmiertelny chyba... a jak nie to i tak na początku byłby trudny do pokonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:21, Mateusz ryba napisał:

Mnie mocno wnerwia to że w Gothicu wogóle nie można zdejmować zbroi po zabitych.gdybyśmy mogli
ją zdejmować to już na początku gry moglibyśmy być nekromantą!


No właśnie, już na początku gry mielibyśmy herosa. To po co dalej grać, rozwijać go? Równie dobrze można sobie wpisać kody na przywołanie danej zbroi - w jednym jak i w drugim przypadku przyjemność z gry jest zerowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroje można zdjąć ale na kodach wpisujesz B Marvin B wskazujesz bezimiennym na jakas postac wciskasz O jestes nim i altem rzucasz zbroje na ziemie zamieniasz sie w siebie bierzesz zbroje i wuala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Noc Kruka,zagrałem może trzy razy i nie mogę go ponownie uruchomić!Kto wie gdzie znajdę patch,o ile taki istnieje.wchodziłem na pomoc techniczną ale nic to mi nie dało.KURCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:43, Crab napisał:

Zainstalowałem Noc Kruka,zagrałem może trzy razy i nie mogę go ponownie uruchomić!Kto wie gdzie
znajdę patch,o ile taki istnieje.wchodziłem na pomoc techniczną ale nic to mi nie dało.KURCZE!!!


Niestety, od czasu premiery żaden patch na tę dolegliwość się nie ukazał. Jedyne co Ci pozostaje, to przeinstalować NK i nie uruchamiać jej ze skrótu ani autostartu, tylko przez Start-->Programy... Stare save''y możesz śmiało przekopiować do nowego katalogu z grą - będą działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:31, Jakub Wędrowycz napisał:

> Zainstalowałem Noc Kruka,zagrałem może trzy razy i nie mogę go ponownie uruchomić!Kto
wie gdzie
> znajdę patch,o ile taki istnieje.wchodziłem na pomoc techniczną ale nic to mi nie dało.KURCZE!!!


Niestety, od czasu premiery żaden patch na tę dolegliwość się nie ukazał. Jedyne co Ci pozostaje,
to przeinstalować NK i nie uruchamiać jej ze skrótu ani autostartu, tylko przez Start-->Programy...
Stare save''y możesz śmiało przekopiować do nowego katalogu z grą - będą działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:31, Jakub Wędrowycz napisał:

tylko przez Start-->Programy...
Stare save''y możesz śmiało przekopiować do nowego katalogu z grą - będą działały.


Nie tylko. :P Można też spokojnie uruchamiać przez ikonę na pulpicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakubie Wędrowyczu sorki za poprzednią odpowiedż na twego posta ale jestem zielony i takie babole pewnie nie raz jeszcze mi wyskoczą.Dzięki za rady dotyczące NK,zobaczę co z tego wyjdzie.powodzenia na dziennikarstwie we Wrocku...w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:12, Luke Shadow napisał:

Nie tylko. :P Można też spokojnie uruchamiać przez ikonę na pulpicie. :)


Możliwe, ale ja asekuracyjnie wolałem tylko Startu używać :-)

BTW, gratuluję awansu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 15:23, Jakub Wędrowycz napisał:

Możliwe, ale ja asekuracyjnie wolałem tylko Startu używać :-)

Ważne żeby nie odpalało się z autostartu.

Dnia 21.04.2007 o 15:23, Jakub Wędrowycz napisał:

BTW, gratuluję awansu :-)

Dzięki. Poprzednim razem awansowałem na delegata w podobny sposób - odpowiadając na posta innego delegata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:43, Crab napisał:

Zainstalowałem Noc Kruka,zagrałem może trzy razy i nie mogę go ponownie uruchomić!Kto wie gdzie
znajdę patch,o ile taki istnieje.wchodziłem na pomoc techniczną ale nic to mi nie dało.KURCZE!!!

A masz originała??przecież jak masz to masz gwarancje czysz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z gra Gothic 2. Podczas gry bardzo czesto zdarzają się dziwne sytuacje np. pojawia sie niewidzialan "ściana" i nie mogę dalej isć...Gram na laptopie z:
intel celeron 1,5GHz
1gb ram
mobil intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family
Prosze pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować