Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 16:58, erwinl15 napisał:

wie ktoś gdzie jest reszta opętanych NPC-ów? Bo znalazłem na razie 5 : wszystkich z listy którą
dał mi Pyrokar i Engroma w Górniczej Dolinie.


To oddaj Almanachy Pyrokarowi to on da ci resztę listy. I uwaznie czytaj to, co mówi Pyrokar, bo w pewnym momencie powie, że już więcej Almanachów już pewnie nie znajdziesz :D, więc żebyś ich nie szukał potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 16:58, erwinl15 napisał:

wie ktoś gdzie jest reszta opętanych NPC-ów? Bo znalazłem na razie 5 : wszystkich z listy którą
dał mi Pyrokar i Engroma w Górniczej Dolinie.

A jakich nie zalazles? Lista sama sie powieksza jak jest nastepny rozdzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytanka po pierwsze : wstąpiłem do gildii złodziejii i ta kolesiuwa kazała mi przynieść 6 krwawych kielich lecz znalazłem tylko 2 (zamku dzie jest hagen i u kolesia który daje kredyty) a gdzie reszta ??
po drugie: drugi koleś kazał mi coś przynieść lecz niewiem co to jest i gdzie to jest ??
prosze o pomoic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:31, wojtósio napisał:

po drugie: drugi koleś kazał mi coś przynieść lecz niewiem co to jest i gdzie to jest ??
prosze o pomoic :(

Masz mu przyniesc Sekstans : znajdziesz go w chacie Grega lub w skarbie Feomathara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazał ci przynieść sekstans. a kielichów jest najwięcej na górze mósisz skradać się do domów i dziwne szukać żeczy np tarcze klikając na nią może się przesunąć i w tedy odkyłeś ukrytą skrytke kilka jest takich. ale napewno u sędziego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:50, Bajuj napisał:

> po drugie: drugi koleś kazał mi coś przynieść lecz niewiem co to jest i gdzie to jest
??
> prosze o pomoic :(
Masz mu przyniesc Sekstans : znajdziesz go w chacie Grega lub w skarbie Feomathara :)

a gzie jest ten Greg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:55, wojtósio napisał:

> > po drugie: drugi koleś kazał mi coś przynieść lecz niewiem co to jest i gdzie to
jest
> ??
> > prosze o pomoic :(
> Masz mu przyniesc Sekstans : znajdziesz go w chacie Grega lub w skarbie Feomathara :)

a gzie jest ten Greg


Grega spotkasz o ile masz zainstalowany dodatek Noc Kruka. Zapoznasz się z nim praktycznie na początku gry. Później spotkasz go już po drugiej stronie portalu, w obozie piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pełną wersje tą za dwie dychy nie wiem jak w innych to w folderze gry jest instrukcja i solucja a tam jest wszystko ładnie pokazane i opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:55, wojtósio napisał:

a gzie jest ten Greg

Sorru masz Noc Kruka ?
Bo jak nie to grega tez nie ma :)
Musisz szukac w skarbach Feomathara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:46, wojtósio napisał:

czy w nocy kruka są inne gildie do których można należec z wyjątkiem paladyna najemnika i maga
ogni ?

Wstępuje się także do piratów, bandytów, bractwa woda. Nie są to takie gildie jak najemnicy czy magowi, ale jest w nich sporo misji. Nie chcę zdradzac szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:46, wojtósio napisał:

czy w nocy kruka są inne gildie do których można należec z wyjątkiem paladyna najemnika i maga ogni ?


Tak, piraci i bandyci, aczkolwiek są to gildie "pomniejsze", do których przynależność skutkuje tylko posiadaniem nowej zbroi i jest wymagana fabularnie. Żadnych profitów w postaci nowych umiejętności na kształt bycia magiem, czy paladynem z tego nie zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:04, Jotek47 napisał:

W jakiej zbroi mag kończy grę?


Arcymistrza Magów Ognia czy Kręgu Ognia jakos tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:04, Jotek47 napisał:

W jakiej zbroi mag kończy grę?


To ta, w ktorej biega (siedzi raczej ^^) Pyrokar, Serpentes i ten trzeci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 11:18, XardasiK napisał:

To ta, w ktorej biega (siedzi raczej ^^) Pyrokar, Serpentes i ten trzeci :p

Ten trzeci to Uther :P A taka zbroje nosi jeszcze Talamon :D
Kiedys byłem w klasztorze i wyciagnołem bron Pyrokar wstał a ja sobie usiadłem na jego miejscu. Innym razem natomiast zamienili sie miejscami Serpenter sidział na srodku a Pyrokar z lewej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 12:02, Bajuj napisał:

> To ta, w ktorej biega (siedzi raczej ^^) Pyrokar, Serpentes i ten trzeci :p
Ten trzeci to Uther :P


Ulthar ;)

Dnia 15.08.2006 o 12:02, Bajuj napisał:

Innym razem natomiast zamienili sie miejscami Serpenter sidział na srodku a Pyrokar z lewej :)


a u mnie Serpentes kiedyś położył się na swoim siedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować