Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 20:42, jajajupi napisał:

To w końcu musze miec 1000szt złota i owce czy zabic tego golema i jakiegoś Agona ???????

I w ogóle jakiego Agona, to nowicjusz który dostaje próbe ognia tak jak ty, on pierwszy dociera do miejsca ukrycia runy, zabijasz go tworzysz rune magicznej strzały (jeszcze musisz zabic golema ale to inna bajka)...
ALE TO NA MAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:42, jajajupi napisał:

To w końcu musze miec 1000szt złota i owce czy zabic tego golema i jakiegoś Agona ???????


1000 szt. i złota owoce. Zabicie Golema, Agona itd. to są zadania aby zostać magiem ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:45, Rusell napisał:

> To w końcu musze miec 1000szt złota i owce czy zabic tego golema i jakiegoś Agona ???????

I w ogóle jakiego Agona, to nowicjusz który dostaje próbe ognia tak jak ty, on pierwszy dociera
do miejsca ukrycia runy, zabijasz go tworzysz rune magicznej strzały (jeszcze musisz zabic
golema ale to inna bajka)...
ALE TO NA MAGA


No .... ok dzięki za pomoc + loytartoreto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej wiecie co ja zauwarzylem? za farmą Onara za kaplicą w lesie jest Krypta,taki grobowiec z cmentarzem w srodku jest tajne wejscie do podziemi i szkielety do rozwalenia i naokoło tego grobowca są groby i jest tam grób...Hodgesa ktory 200 metrow dajej pracuje z Benetem w kuźni i jeszcze kilku osob ktore nie wiem czy występuja w grze jako żywi ale jest tam tez nagrobek na ktorym pisze: Krasnolud z Kosmosu 2458 - 3458 - To Kłamstwo (wybaczcie jesli pomyle daty) a w gorniczej dolinie za palisadą orków jest tablica na której pisze ze opowiesci o hordzie oków to fake i ze oni wszyscy cie kłamią i ze ty jesceś oszustem cheaterem zeby się tu dostac i na samym spodzie pisze: "Twój Mistyczny Krasnolód z Kosmosu. i co wy na to? wiecie moze cos na temat owego krasnoluda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to zwyczajny fake twórców :D :D Wszystkie te nagrobki są napisane żartobliwie :D
Ja kiedyś znalazłem w jednej jaskini grób Lothara (który jeszcze wtedy żył) :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:47, Rusell napisał:

Przeciez to zwyczajny fake twórców :D :D Wszystkie te nagrobki są napisane żartobliwie :D
Ja kiedyś znalazłem w jednej jaskini grób Lothara (który jeszcze wtedy żył) :PPP


To prawdopodobnie chodziło o innego Lothara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:19, sprite39 napisał:

heh, rozwalający jest ten samochód z kanionu ale to już Noc Kruka :)

Jeśli to noc kruka to dlaczego piszesz to w temacie o podstawce czyli Gothic 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:27, 143872 napisał:

No był taki nagrobek ale nie Lothara tylko ''lotara'', znajduje się w jaskini w kotlinbie gdzie
spotykamy lestera.

Rzeczywiście, mój błąd ^^ Ale widać lekkie odniesienie ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:27, 143872 napisał:

No był taki nagrobek ale nie Lothara tylko ''lotara'', znajduje się w jaskini w kotlinbie gdzie
spotykamy lestera.


Był i grób Lothara i "lotara (tu mój kumpel o imieniu Lotar wkurzył się jak przechodził grę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:53, matiz09 napisał:

hej wiecie jak przejść misje "Pomoc dla Vatrasa" ??


po tych misjach w jankendarze poproś mixira o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:57, Lord Andre 1 napisał:

Tam nawet nie byłem musze to sprawdzić, na cmentarzu byłem ale dalej nie szłem.


ja tak samo tam nie byłem... chyba jednak wybiorę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:58, jajajupi napisał:

> Tam nawet nie byłem musze to sprawdzić, na cmentarzu byłem ale dalej nie szłem.

ja tak samo tam nie byłem... chyba jednak wybiorę się :)

Też niedawno to odkryłem albo odkryłem też ścieżkę za domem Dextera prowadzącą do jaskini gdzie dużo szkieletów i też coś tam fajnego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:00, maciek.mucha napisał:

> > Tam nawet nie byłem musze to sprawdzić, na cmentarzu byłem ale dalej nie szłem.

>
> ja tak samo tam nie byłem... chyba jednak wybiorę się :)
Też niedawno to odkryłem albo odkryłem też ścieżkę za domem Dextera prowadzącą do jaskini gdzie
dużo szkieletów i też coś tam fajnego było.


no no.. też tam byłem jak w nk poszukiwałem jaj smoczych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować