Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Mag Ognia, jeśli ktoś ma NK i gra pierwszy raz, może okazać się naprawdę sporym wyzwaniem.
Najłatwiej przejść grę chyba paladynem, co dla oznacza też, że to jest najnudniejsze wyjście.
Najemnik to przede wszystkim klasa dla lubiących rąbać mieczem, poza tym oferuje możliwość korzystania z najpotężniejszych broni w grze.

Wszystkie gildie są ze sobą porównywalne, różnią się tylko metodami dochodzenia do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:02, Artur123456 napisał:

Czy ktoś może wie gdzie znajdę jakiś najbardziej cenny skarb ?? i gdzie moge znaleźdźnajwięcej
złota , dzięki za odpowiedzi


Jeśli zostałeś czeadnikiem u Harada to możesz kupywać stal u Benneta I robić miecze , jest z tego duuużo kasy. Niemałą fortunkę można znależć koło piramid w północno-wschodniej części mapy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:02, Artur123456 napisał:

Czy ktoś może wie gdzie znajdę jakiś najbardziej cenny skarb ?? i gdzie moge znaleźdźnajwięcej
złota , dzięki za odpowiedzi

Heh,żeś napisał:) To zależy do jakiej gidlii należysz. Jedno ci powiem... nie ma miejsca z dużą zawartością złota. Chcesz mieć dużo kasy? Musisz znaleźć parę takich skrytek, a nie jedną. Po za tym zazwyczaj są dobrze strzeżone, więc jak jesteś na początku gry,to nawet nie myśl o łażeniu po jaksiniach i lasach.

Największym skarbem jest chyba jaskinia niedaleko słonecznego kręgu(jeżeli nic ci to nie mówi, to znaczy że i tak nie ma sensu tam iść, bo nie dasz rady ze strażnikami) Jest tam potężny miecz,Smocza Zguba. Jednak jeśli grasz magiem,to i tak do niczego nie jest ci potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem taki problem ale juz go niemam:D

Zainstalowalem gre ona sie wlanczała i sie wyłanczała i niewiem o co chodzilo? Mozecie mi powiedziec bo jestem ciekaw o co to kiedys chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podałem mape na której znajduje się zaznaczony grobowiec , za pomocą przycisków odkryjesz tajne wejście do katakumb po opróżnieniu wszystkich kufrów bardzo bym chciał wiedzieć komu udało się wydostać za 1-wszym razem z tych katakumb , Warunek : Musisz zabić wszystkich wrogów , nie moga Ciebie zabić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:49, Artur123456 napisał:

podałem mape na której znajduje się zaznaczony grobowiec , za pomocą przycisków odkryjesz tajne
wejście do katakumb po opróżnieniu wszystkich kufrów bardzo bym chciał wiedzieć komu udało
się wydostać za 1-wszym razem z tych katakumb , Warunek : Musisz zabić wszystkich wrogów ,
nie moga Ciebie zabić !

Fajnie.... ale jedna rada... wiesz, Gothic 2 wyszedł trzy lata temu,niektórzy z nas mają go od dnia premiery,więc raczej niczym nas nie zaskoczysz:)

P.S To chyba logiczne że strażnicy nie moga mnie zabić? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:43, deih napisał:

Przecież to jest dom Saggity!!!


nie, wsyzstko jest dorbze oznaczone, dom Saggity znajduje się za kapliczką Innosa, a jak widać zaznaczony grobowiec znajduje się daleko od tej kapliczki i jest za blisko farmy Onara, więc to nie może być dom Saggity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie zauważyłem:). Jak grałem pierwszy raz w Gothica to nie poszedłem zabić czarnego trolla ,a jakoś tak wyszło:). Chociaż grałem najemnikiem. Więc z tąd moje pytanie , czy on jest bardzo trudny do pokonania? Smoki były bardzo słabiutkie więc myśle ,że nie powinienem mieć większych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:51, deih napisał:

Przepraszam nie zauważyłem:). Jak grałem pierwszy raz w Gothica to nie poszedłem zabić czarnego
trolla ,a jakoś tak wyszło:). Chociaż grałem najemnikiem. Więc z tąd moje pytanie , czy on
jest bardzo trudny do pokonania? Smoki były bardzo słabiutkie więc myśle ,że nie powinienem
mieć większych kłopotów.


Czarnego trolla najlepiej zmniejszyć za pomocą odpowiedniego zwoju i wtedy zabić (fortel znany z pierwszej części gry), a tak fizycznie go wziąć to trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:51, deih napisał:

Przepraszam nie zauważyłem:). Jak grałem pierwszy raz w Gothica to nie poszedłem zabić czarnego
trolla ,a jakoś tak wyszło:). Chociaż grałem najemnikiem. Więc z tąd moje pytanie , czy on
jest bardzo trudny do pokonania? Smoki były bardzo słabiutkie więc myśle ,że nie powinienem
mieć większych kłopotów.


Tak naprawdę czarnego trolla można pokonać choćby na 5 lvl-u, wystarczy kupić w mieście zwój zmniejszenia potwora i voila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 19:02, deih napisał:

No ,ale chyba większego przeciwnika łatwiej trafić?!


W przypadku Gothiców to nie ma znaczenia - istnieje funkcja autocelowania przy każdym ataku (klikasz LPM na wrogu i widok zostaje na nim zablokowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stamtąwyszedłem za pierwszym razem,trudno jak cholera tam jest szczególnie jak mag szkielet cie zarozi i szkielety na mielone przerobią.Ja jak tam wchodziłem miałem najlepsza zbroje Paladyna i Gniew Inosa.Najpierw magów załatwiłem a potem szkielety.A na koniec ten koleś, trudny przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:49, Artur123456 napisał:

podałem mape na której znajduje się zaznaczony grobowiec , za pomocą przycisków odkryjesz tajne
wejście do katakumb po opróżnieniu wszystkich kufrów bardzo bym chciał wiedzieć komu udało
się wydostać za 1-wszym razem z tych katakumb , Warunek : Musisz zabić wszystkich wrogów ,
nie moga Ciebie zabić !

Mnie się udało. Dla mnie to było proste poniweaż takie rzeczy załatwiam przed wypłynięciem na dwór Irdorath. Expa sporo, umiejętności wysokie. Wystarczy wparować, zaszaleć i już... Aczkolwiek byłem tam tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować