Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 20:48, Adam k. napisał:

Mi się tylko wydaje czy tam gdzie są ci kupcy zabici są też bandyci.

Bandyci będą,ale w trochę innym miejscu:) Nie bój się,nie zaatakują ciebie... parę zwierząt co najywżej będzie,niegroźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:53, Adam k. napisał:

A z paska startrowego moge włączać Gothica 2 NK??

Obojętnie jak byle aby nie z płyty. Z drugiej strony to dziwne, że gre niemożna włączyć po przez autorun płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy problem. Włączam gre wszystko jest okej a tu nagle wyskakuje bąd C: could copy file: E:\Program Files\JoWooD\GothicII\System\MssSoft.m3d into the system directory Co mam zrobić? Znowu kasować i nagrywać gre od nowa, bo dzisiaj nagrywałem ją 5 albo 6 razy.:( Za pomoc serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 22:31, Adam k. napisał:

Mam nowy problem. Włączam gre wszystko jest okej a tu nagle wyskakuje bąd C: could copy file:
E:\Program Files\JoWooD\GothicII\System\MssSoft.m3d into the system directory Co mam zrobić?
Znowu kasować i nagrywać gre od nowa, bo dzisiaj nagrywałem ją 5 albo 6 razy.:( Za pomoc serdecznie
dziękuje.

Nie spotkałem się jeszzce z takim komunikatem, ale może najpierw sprwdź, czy we wskazanym katalogu masz ten plik (MssSoft.m3d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 22:56, Remember_The_Name napisał:

> Mam nowy problem. Włączam gre wszystko jest okej a tu nagle wyskakuje bąd C: could copy
file:
> E:\Program Files\JoWooD\GothicII\System\MssSoft.m3d into the system directory Co mam zrobić?

> Znowu kasować i nagrywać gre od nowa, bo dzisiaj nagrywałem ją 5 albo 6 razy.:( Za pomoc
serdecznie
> dziękuje.
Nie spotkałem się jeszzce z takim komunikatem, ale może najpierw sprwdź, czy we wskazanym katalogu
masz ten plik (MssSoft.m3d).

Znaczy to chyba pokazuje że gr5a powinna być na dyskuy C a nie na E, przynajmniej wiem od czego to jest, jak włączyłem CTR ALT Deletegra się wyłączyła i później nie chciała włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem już nieatualny. Ale mam dwa pytania. Ile trzeba siły żeby utrzymać miecz tego gościa co chce się z tobą założyć na farmie Onara. Gdzie jest Saturas wiem tylko że jest w ruinach a w środku troche dalej są szkielety więc wole tam nie wchodzić.
P.S. Sory za drugiego posta z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 14:49, Adam k. napisał:

Problem już nieatualny. Ale mam dwa pytania. Ile trzeba siły żeby utrzymać miecz tego gościa

Potrzeba 30 pkt siły.

Dnia 22.09.2006 o 14:49, Adam k. napisał:

Gdzie jest Saturas wiem tylko że jest w ruinach

Własnie tam. To są szkielety gobliny, wieć powinieneś dac im rade, jednak jeśli nie możesz ich pokonać biegnij do Saturasa (jest troszke dalej) a on je unieszkodliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:04, Adam k. napisał:

Gdzie jest ten chandlarz bronią i gdzie są bandyci jak ich wykryć? Moglibyście powiedzieć co
i jak pokolei zrobić?

Mógłbyś opowiedzięć coś więcej o swoim problemie?? Może pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:07, Lord Riven napisał:

> Gdzie jest ten chandlarz bronią i gdzie są bandyci jak ich wykryć? Moglibyście powiedzieć
co
> i jak pokolei zrobić?
Mógłbyś opowiedzięć coś więcej o swoim problemie?? Może pomoge.

Z naczy ja tą misje juz kiedyś przeszedłem ale nic nie pamiętam bo przechodziłem na kodach.
Chodzi mi o tą misje z bandytami w korhinis to jest sprawa z zaginionymi ludźmi. I tam później Vartas mówi jeszcze o chandlarzu bronią i dał mi amulet który przyzywa ognika. Teraz już wiesz co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:12, Adam k. napisał:

Z naczy ja tą misje juz kiedyś przeszedłem ale nic nie pamiętam bo przechodziłem na kodach.
Chodzi mi o tą misje z bandytami w korhinis to jest sprawa z zaginionymi ludźmi. I tam później
Vartas mówi jeszcze o chandlarzu bronią i dał mi amulet który przyzywa ognika. Teraz już wiesz
co to za problem?

Rozumiem. Zatem kluczem do rozwiązania tej sprawy, jest rozwalenie trzech "obozów", a raczej postojów bandytów. Pierwszy znajduje się za mostem nieopodal farmy Akilla. Drugi znajduje się na płaskowyrzu. Trzeci znajduje się za farmą Sekoba jednak, za jaksinią Sagity. Kolejność nie jest ważna, ważne są itemy które będziesz z tych obozów zabierał. Te "itemy" to dowody. Poprostu zabieraj wszystko bandytą, a będziesz wiedział o kogo chodzi. Najważniejsze dowody to pierścień, miecz z "F" na głowicy, papier ugodowy z bandytami oraz przyznanie się sprawcy zamieszania, czyli wpływowego mieszkańca górnego miasta. Dowody przedstaw Martinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:26, Adam k. napisał:

A ja taki jeden miecz który leżał na drodze sprzedałem. A gzdie jest ten pagórek czy wzgórze
ja ty to tam mówiłeś?

Płaskowyż znajduje się, na prawo od frmy onara, jednka swoją wędrówke zacznij miejwięcej niedaleko drewnianego domku, gdzie stoi dwóch najemników. A o miecz się niemartw jeszcze z 10 będziesz ich mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:28, Lord Riven napisał:

> A ja taki jeden miecz który leżał na drodze sprzedałem. A gzdie jest ten pagórek czy wzgórze

> ja ty to tam mówiłeś?
Płaskowyż znajduje się, na prawo od frmy onara, jednka swoją wędrówke zacznij miejwięcej niedaleko
drewnianego domku, gdzie stoi dwóch najemników. A o miecz się niemartw jeszcze z 10 będziesz
ich mieć ;)

O ile się nie myle tam jest cmętarzysko goblinów i aż się roi od szkieleto-goblinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 20:40, Adam k. napisał:

O ile się nie myle tam jest cmętarzysko goblinów i aż się roi od szkieleto-goblinów?

Jeśli mówisz o "trzecim miejscu" to tak masz racje jest tam swojego rodzaju cmentarzysko goblinów. Trzymając się lewej strony dojdzesz do ostatniego najważniejszego obozowiska. Zamieszczam mapke z obozami bandytów które musisz przeszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:22, Adam k. napisał:

Słyszeliście on mnie obraził. Nie?


Chyba tak. Jeśli czujesz się obrażony, zgłoś to do któregoś z moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować