Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 17:41, Magwisienka napisał:

A na lakim levelu i z jakim sprzętem poszliście pierwszy raz go GD? Ja byłam wtedy najemnikiem
na 9lvl, w średnim pancerzy i z bronią chyba obrażenia 40. Ah te wspomnienia <chlip>.
A jak było z wami?


Ja poszedłem na 9 lvl, byłem strażnikiem, broń miałem 40 obrażenia i kusza tylko nie pamiętam jakie a wróciłem z poziomem 14 hehe To były czasy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:41, Magwisienka napisał:

A na lakim levelu i z jakim sprzętem poszliście pierwszy raz go GD? Ja byłam wtedy najemnikiem
na 9lvl, w średnim pancerzy i z bronią chyba obrażenia 40. Ah te wspomnienia <chlip>.
A jak było z wami?

Pierwszy raz... Kiedy dotarłem poraz pierwszy do GD miałem 4 lvl. łatwo to mi niebyło, ale jakoś se poradziłem. To był Strażnik Miejski, a moja broń to "dobry miecz" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:41, Magwisienka napisał:

A na lakim levelu i z jakim sprzętem poszliście pierwszy raz go GD? Ja byłam wtedy najemnikiem
na 9lvl, w średnim pancerzy i z bronią chyba obrażenia 40. Ah te wspomnienia <chlip>.
A jak było z wami?


Ja magiem. Nie pamiętam levelu (coś około 11). Runa kuli ognia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:01, Vasilli napisał:

Kto w Gothicu 2(bez NK) może mnie nauczyć siły do 200??Bo Torlof(najemnik)nauczył mnie tylko do 90:(:(


nikt, w podstawce nauczyciele mogą Cię nauczyć siły tylko do 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:03, cinus` napisał:

> Kto w Gothicu 2(bez NK) może mnie nauczyć siły do 200??Bo Torlof(najemnik)nauczył mnie
tylko do 90:(:(

nikt, w podstawce nauczyciele mogą Cię nauczyć siły tylko do 90.

Szkoda:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:03, cinus` napisał:

nikt, w podstawce nauczyciele mogą Cię nauczyć siły tylko do 90.

Chyba do stu... Czy nie można się w ostatnim rozdziale do 100 nauczyć? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:05, Monastor napisał:

Chyba do stu... Czy nie można się w ostatnim rozdziale do 100 nauczyć? :/


może i w ostatnim da rade, ale tego to nie wiem, bo zwykle w tym rozdziale miałem już ponad 100 siły i każdy miecz mogłem udźwignąć, więc sobie tym głowy nie zawracałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:09, cinus` napisał:

> Chyba do stu... Czy nie można się w ostatnim rozdziale do 100 nauczyć? :/

może i w ostatnim da rade, ale tego to nie wiem, bo zwykle w tym rozdziale miałem już ponad
100 siły i każdy miecz mogłem udźwignąć, więc sobie tym głowy nie zawracałem ;)

Ja ze wszystkimi miksturami i korzeniami smoczymi (a także z gulaszami Thekli) czekałem do ostatniego rozdziału i tam po wyszkoleniu do 100 jeszcze dopakowywałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:12, Monastor napisał:

> > Chyba do stu... Czy nie można się w ostatnim rozdziale do 100 nauczyć? :/
>
> może i w ostatnim da rade, ale tego to nie wiem, bo zwykle w tym rozdziale miałem już
ponad
> 100 siły i każdy miecz mogłem udźwignąć, więc sobie tym głowy nie zawracałem ;)
Ja ze wszystkimi miksturami i korzeniami smoczymi (a także z gulaszami Thekli) czekałem do
ostatniego rozdziału i tam po wyszkoleniu do 100 jeszcze dopakowywałem ;)

A jakie mikstury i gdzie moge je znależć??Takie samo pytanie o rosliny. Czy sa jakieś które podnoszą siłe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:29, Vasilli napisał:

A jakie mikstury i gdzie moge je znależć??Takie samo pytanie o rosliny. Czy sa jakieś które
podnoszą siłe??

Nie pamiętam konkretnych miejsc... Jest kilka mikstur siły w czasie gry...
Są też Smocze Korzenie. Z nich można robić mikstury siły. Same w sobie, korzenie podnoszą siłę o 1. Jeden jest chyba za pniakiem na drodze z miasta do martwej Harpii, inny z kolei jest do znalezienia za latarnią morską... Dalej niestety nie pamiętam.

Możesz jeszcze zrobić misje dla Thekli z farmy Onara, dostaniesz gulasz Thekli, który także dodaje +1 do siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do zrobienia mikstury potrzeba jeszcze szczawiu królewskiego i umiejętność alchemi
co do roślin, to w późniejszych rozdziałach kilka szczawiów i smoczych korzeni można kupić u Constantina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:43, Monastor napisał:

Możesz jeszcze zrobić misje dla Thekli z farmy Onara, dostaniesz gulasz Thekli, który także dodaje +1 do siły ;)


Taki gulasz można dostać kilka razy (chyba max 3) za wykazanie się różnymi rzeczami, ale nie od razu tylko w kolejnych rozdziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak dokładnie to dostaje sie chyba za:
1)pokonanie Bulka
2)za przynieśienie paczki od Saggity
3)za uwolnienie Benneta
4)za wstąpienie do paladynów
5)za pokonanie smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:49, walgierz napisał:

> 4)za wstąpienie do paladynów

Hmmm. Tego nie jestem pewny...



Może tak, może nie

Ale jestem pewien na 90% że jak zostałem paladynem to jak do niej podszedłem to coś zzaczęła mówić o Inossie i dostałem gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 21:00, MagikT napisał:

Ale jestem pewien na 90% że jak zostałem paladynem to jak do niej podszedłem to coś zzaczęła
mówić o Inossie i dostałem gulasz

Chyba masz racje... o ile pamietam,gdy zostalem paladynem też coś tam gadała, i dała mi gulasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A''propos gulaszu Thekli, przypomniał mi się tekst z nim związany, który przeczytałem kiedyś na pewnym forum, a który mnie po prostu rozbroił:
"Raul nie chciał dac się sprowokowac, jak mu dostarczyłem skórę czarnego trolla, więc dostał bęcki w nocy ot tak, bo gulasz Thekli był za słony"
Pokochałem ten tekst xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować