Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 23:50, argon napisał:

Okropnie zostaje sponiewierany przez wargi :(. Jestem na 10 poziomie będąc strażnikiem i jak
jest ich dwóch lub więcej to nie można obok nich nawet przejść. Jest na nich jakiś sposób ?


jak chcsz je ominac to mozesz to zrobic zazywajac eliksiru szybkosci to wtedy cie nie dogonia, ewnetualnie mozesz zamienic sie w jakies stworzenie powinienes przejsc bez problemow obok niego, inny sposob to potrenowanie i poczekac az zdobedziesz troche wyzszy poziom to bedziesz mogl z nimi walczyc, ja np. jestem teraz na 24 poziomie i zabijam wargi jednym ciosem miecza :]tak wiec jeszcze kilka poziomów i powinienes z nim spokojnie moc powalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:59, cinus` napisał:

... jeszcze kilka poziomów i powinienes z nim spokojnie moc powalczyc.

Spróbuję tak uczynić. Dzięki.
Czy potwory w kolejnych rozdziałach robią się silniejsze ? tzn. Wilk w pierwszym rozdziale jest silniejszy od wilka w 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 23:59, cinus` napisał:

ja np. jestem teraz na 24 poziomie i zabijam wargi jednym ciosem miecza :]tak
wiec jeszcze kilka poziomów i powinienes z nim spokojnie moc powalczyc.

Z jednym można sobie poradzić w miare spokojnie. Problem w tym, że one rzadko występują pojedynczo. Pamiętam, że zawsze miałem z nimi problem, bo są szybkie i trudno je było pokonać.

@ argon
Radze Ci je na razie omijać, a zabijać pod koniec gry dla expa jeśli będziesz go potrzebował. A wiadomo, że expa zwsze potrzeba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2006 o 00:04, argon napisał:

Czy potwory w kolejnych rozdziałach robią się silniejsze ? tzn. Wilk w pierwszym rozdziale
jest silniejszy od wilka w 4 ?

Nie, nie ma takiej zależności. Wilk zawsze pozostaje wilkiem, a ork - orkiem i ich statystyki nie zmieniają się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2006 o 00:06, windows00 napisał:

Radze Ci je na razie omijać, a zabijać pod koniec gry dla expa jeśli będziesz go potrzebował.
A wiadomo, że expa zwsze potrzeba ;]


Problem w tym że trudno je ominąć, poza tym coraz mniej potworów z którymi sobie radzę. Może ten mój topór dający 40 obr. to zdecydowanie za mało ?. Czy mozna w 2 rozdziale, gdzieś coś kupić/znaleźć do uzycia gdy mam 35 siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2006 o 00:04, argon napisał:

> ... jeszcze kilka poziomów i powinienes z nim spokojnie moc powalczyc.
Spróbuję tak uczynić. Dzięki.
Czy potwory w kolejnych rozdziałach robią się silniejsze ? tzn. Wilk w pierwszym rozdziale
jest silniejszy od wilka w 4 ?

Widzę , że chyba grałeś ostatnio w Oblivion , który wprowadził taką ciekawostkę.Na szczęście Gothic jest tradycyjnym RPGiem i to Ty lewelujesz , a nie wilki.Do pewnego momentu jest ciężko , ale potem można potykać się nawet z całą grupą Jaszczuroludzi , o smokach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 22:23, Bajuj napisał:

> Jak można zostać przyjętym do stowarzyszenia kręgu magów wody?
Nie można zostac magiem wody. Zarówno z NK jak i bez niego.
Taka możliwość jest tylko dzieki patchowi był on w tym wątku poszukaj jednak mówią w nim po
niemiecku :)

Nie da się dołączyć do kręgu magów wody(chodzi mi o ten krąg co walczy z Krukiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 13:49, Adam k. napisał:

Nie da się dołączyć do kręgu magów wody(chodzi mi o ten krąg co walczy z Krukiem)?


do kręgu wodnego można się przyłączyć, a nawet trzeba ;) nie da się tylko przyłączyć do samych magów wody.

PS. proponowałbym pytania dotyczące Nocy Kruka zadawać w tym temacie, bo lekki chaos powstaje
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=5840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:35, deih napisał:

Bardziej gra RPG . Masz poziomy ,potwory ,exp i wiele innych zeczy związanych z rpg. Z akcji
jest tylko walka.


czy zadania są bardzo trudne ? i czy bardziej takie do wysilenia szarych komórek czy raczej trzeba się nałazić i poubijać jakieś stwory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zadania nie są trudne. Nie trzeba się zbytnio wysilać żeby przejść grę wystarczy logicznie myśleć(w pewnych momentach:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:52, deih napisał:

Nie zadania nie są trudne. Nie trzeba się zbytnio wysilać żeby przejść grę wystarczy logicznie
myśleć(w pewnych momentach:)).



Zadania może nie są trudne ale trzeba się sporo nachodzić jeżelli napotkane zwierzęta sa silniejsze od Ciebie.
Najgorsze jest to, że teraz nie moge spokojne poszukać sobie szczawiu królewskiego bo albo wargi albo szkielety mi przeszkadzają i bez mikstury szybkości trudno im uciec.

Jestem w drugim rozdziale i chciałbym zdobyć jakąs lepszą zbroję niż zbroja strażnika. Gdzie można ją zdobyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:35, argon napisał:

Jestem w drugim rozdziale i chciałbym zdobyć jakąs lepszą zbroję niż zbroja strażnika. Gdzie można ją zdobyć ?


u Engora na zamku w Górniczej Dolinie możesz kupić cieżką zbroją strażnika lecz kosztuje chyba ponad 2000 zlota, lepszej od tej w tym rozdziale nie bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 14:35, deih napisał:

Bardziej gra RPG . Masz poziomy ,potwory ,exp i wiele innych zeczy związanych z rpg. Z akcji
jest tylko walka.


ale mam nadzieję że GOTHIC 2 nie jest aż tak bardzo podobny do BEZNADZIEJNEGO - The Elder Scrolls III: Morrowind ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 07:24, tosz napisał:

> Bardziej gra RPG . Masz poziomy ,potwory ,exp i wiele innych zeczy związanych z rpg. Z
akcji
> jest tylko walka.
>

ale mam nadzieję że GOTHIC 2 nie jest aż tak bardzo podobny do BEZNADZIEJNEGO - The Elder Scrolls
III: Morrowind ?

Gothic jest inny niż morrowind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 07:37, Adam k. napisał:

> > Bardziej gra RPG . Masz poziomy ,potwory ,exp i wiele innych zeczy związanych z rpg.
Z
> akcji
> > jest tylko walka.
> >
>
> ale mam nadzieję że GOTHIC 2 nie jest aż tak bardzo podobny do BEZNADZIEJNEGO - The Elder
Scrolls
> III: Morrowind ?
>
Gothic jest inny niż morrowind.


właśnie chodzi mi o to jakie są te różnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 07:39, tosz napisał:

właśnie chodzi mi o to jakie są te różnice ?


Przede wszystkim jest o wiele mniej statyczny i jak na mój gust bardziej kilmatyczny. Mnie osobiście Gothic wciągną o wiele bardziej niż Morrowind i grało mi się w niego o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 07:43, Pyromatics napisał:

> właśnie chodzi mi o to jakie są te różnice ?

Przede wszystkim jest o wiele mniej statyczny i jak na mój gust bardziej kilmatyczny. Mnie
osobiście Gothic wciągną o wiele bardziej niż Morrowind i grało mi się w niego o niebo lepiej.


co masz na myśli pisząc bardziej statyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować