Zaloguj się, aby obserwować  
darkevill

W jakie gry gracie obecnie ???

1318 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2006 o 13:51, marcin1930 napisał:

Ja gram w Batlefield2!

Super gra Polecam!!!

Ja mam demo bf''a 2 :P Ale może jeden z forumowiczów sprzeda mi w kwietniu po tańszej cenie bf''a 2 . Ale puki co : ni mam kasy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dobrego miesiąca w Wolfenstein:Enemy terytory i jeszcze się nie znudziło. Naprawde dobra gra, a do tego do nabycia za darmo . Też polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:46, Karlak napisał:

Ja gram od dobrego miesiąca w Wolfenstein:Enemy terytory i jeszcze się nie znudziło. Naprawde
dobra gra, a do tego do nabycia za darmo . Też polecam :D

Jak to do nabycia za darmo, wytłumacz mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:47, WorldWar3PL napisał:

> dobra gra, a do tego do nabycia za darmo . Też polecam :D
Jak to do nabycia za darmo, wytłumacz mi to :)


Bo to było tak : jakaśtam firma miała wydać dodatek do Wolfensteina, ale że się przedłużało, nie chcieli stracić na tym kaski. Więc projekt przeją Activison (chwała im za to) i zrobili grę na naprawdę dobrym poziomie, z porządną grafiką. Mogliby ją sprzedawać za sporo kaski, ale tak nie zrobili, tylko udostępnili grę w internecie całkiem za darmo. Podałbym link , ale żadnego nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:51, Karlak napisał:

> Jak to do nabycia za darmo, wytłumacz mi to :)

Bo to było tak : jakaśtam firma miała wydać dodatek do Wolfensteina, ale że się przedłużało,
nie chcieli stracić na tym kaski. Więc projekt przeją Activison (chwała im za to) i zrobili
grę na naprawdę dobrym poziomie, z porządną grafiką. Mogliby ją sprzedawać za sporo kaski,
ale tak nie zrobili, tylko udostępnili grę w internecie całkiem za darmo. Podałbym link , ale
żadnego nie znam :D


Zaraz Zaraz, za darmo ? Ta gra wymaga jakiejkolwiek płatności żeby grać ? Tzn trzeba mieć Wolfensteina ? Jeżeli nie i gra jest samodzielna to błagam poszukaj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grać w Settlers V, teraz ściągam dodatki do Microsoft Train Simulator i uskuteczniam jazdę polskimi "maszynami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gra ktos moze w Counter-Strike Source jak tak to moze pogramy razem:D polecam serwer RSU oto IP: 80.48.82.0:27020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Thief: Deadly Shadows, gorąco polecam. Gierka nie jest najnowsza, ale naprawdę warto.
Poza tym gram w sieci w Dawn Of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja młócę niemiłosiernie DISCIPLESII:powrót...,żona sie piekli obiadów nie chce gotować:((ale walczę!!!!!!;)))),kim dale pomyślimyostatnio undedami,wcześniej imperiumkim dalej pomyślę;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Condemned: Criminal Origins (X360, wersja PC jest nadal w produkcji)

^^ btw Condemned - spodziewałem się tytułu bez rewelacji, ale już po pierwszym rozdziale (obecnie drugie podejście do gry) stwierdziłem że to jedna z najlepszych gier FPP w jakie grałem. A bardzo lubię ten gatunek. Sporo innowacji i świeżości (wstawki detektywistyczne, walka wręcz jako główny element gry!), fabuła i prezentacja jest iście "filmowa", niezwykle klimatyczna oraz bardzo bardzo bardzo straszna (RE4 czy FEAR przy tym wymiękają). Jeśli po amerykańskim RINGu mieliście ciarki i przez następne kilka dni dziwnie reagowaliście na zauważane tu i ówdzie okręgi ;), to po tej grze będziecie mieli mocną powtórkę.

Co ciekawe, osobiście nie gustuję w takich horrorowych klimatach, ale od tej gry nie mogłem się oderwać. Działa jak dobra książka. Polecam zerknąć na tę grę gdy pojawi się na PCtach (mam nadzieję że będzie demko)... o ile się nie boicie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Joint operations Typhon Rising...:D

W końcu ci ruszyło :). Jaki masz nick w grze - jak będe zaczynał grać to cię poszukam. Zobacze jak ci idzie, "kolejarz" chyba zwątpił bo nie widze go od paru dni. jak kończysz w pierwszej 10 na serwerach 64 osobowych to czas qpić sobie "escalation" - bardzo trudno się gra bo nawet w pojazdach nie możesz czuć się bezpiecznie. Zgraj sobie REALITY MOD <- on działa bez dodatq a jak masz dodatek to IC MOD (wyszedł w styczniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować