Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - nieoficjalne szczegóły

52 postów w tym temacie

Ja to niektórym zazdroszczę - nie widzieć, nie słyszeć, nie macać, nie pograć, ale zdanie i opinię wyrobić, która brzmi "lololololol, co oni zrobili z tą grą, wtf, omg, nie kupię!". Zazdroszczę.
A ja se poczekam z niecierpliwością ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:18, kerkas napisał:

> Jestem fanem tej serii i wydaje się, że mimo tych informacji trzecia część będzie
hitem!
>

Jakieś argumenty dlaczego ma być hitem ?.


Gra ma mieć świetną grafikę, jest robiona już od dłuższego czasu, więc powinna być dopracowana co do joty, według mnie ciekawie zapowiada się fabuła, tajemniczy bohater.... dlaczego więc ta gra ma nie być hitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:21, capral napisał:

> > Jestem fanem tej serii i wydaje się, że mimo tych informacji trzecia część
będzie
> hitem!
> >
>
> Jakieś argumenty dlaczego ma być hitem ?.

Gra ma mieć świetną grafikę, jest robiona już od dłuższego czasu, więc powinna być dopracowana
co do joty,


Duke Nukem Forever też , a poważnie to jeszcze o niczym nie świadczy o mnóstwie gier mówiono to samo
i nie wszystkie okazały się hitami.

Dnia 10.06.2009 o 23:21, capral napisał:

według mnie ciekawie zapowiada się fabuła, tajemniczy bohater.... dlaczego
więc ta gra ma nie być hitem?


Przepraszam taka fabuła jak przedstawiona w wstępie to standard w kinie akcji klasy c amerykańskiej kinematografii , tajemniczy z tym się mogę zgodzić nie wiadomo co robił przez ostatnie 12 lat , ale to trochę mało
jak na hitową gierkę nieprawdaż ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:19, Fatal-X napisał:


> Trudno identyfikować się z menelem prawda ?
>
Menel, menel. Max wygląda źle, od czasu utraty rodziny zresztą nie dbał zbytnio o siebie,
widziałeś jego mieszkanie w Max Payne 2?


Widziałem , a teraz popatrz na Maxa z II i III części który jest bardziej intrygujący ? bo dla mnie ten z II.

Dnia 10.06.2009 o 23:19, Fatal-X napisał:

Oglądałem tylko kawałek Sokoła Maltańskiego (a na dodatek niezbyt wiele z tego pamiętam)



To szkoda ponieważ twórcy garściami czerpali z czarnych kryminałów takich jak:
Sokół Maltański
Wielki sen - While on an elevator, Max talks about feeling like "Bogart as Marlowe". Humphrey Bogart played Phillip Marlowe in The Big Sleep.
Zbieg z Alcatraz
Długie pożegnanie
Taksówkarz
Wściekłe psy i inne.

Dnia 10.06.2009 o 23:19, Fatal-X napisał:

więc szczerze mówiąc tytuły mi nie nie mówią.


Podwójna szkoda to bardzo dobre filmy a "Zabójstwo" wyreżyserował Stanley Kubrick

Dnia 10.06.2009 o 23:19, Fatal-X napisał:

Czy w nich mija taka masa lat od czasu
wydarzenia zmieniającego życie głównych bohaterów?


Nie ale w filmach wymienionych poniżej tak:
w następnej kolejności "Zbieg z Alcatraz"
"Mildred Pierce"
"Pocałunek śmierci"
"Out of the past"
"Śmiertelne porachunki"
"I walk alone"
"Biały żar"
"Noc myśliwego"



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:18, MaccCry napisał:

Nie podoba mi się, bardzo mi się nie podoba. Za dużo zmian, za dużo złych zmian. Ta gra
jest już u mnie przegrana, chociaż i tak ją kupię z sentymentu i ciekawości.


Szkoda słów jak widać w poście powyżej niektórzy bardzo słabą kojarzą klimat noir ale się będą bić
że gra może być hitem , może i będzie ale to już nie będzie Max Payne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:19, Prosiaq napisał:

Ja to niektórym zazdroszczę - nie widzieć, nie słyszeć, nie macać, nie pograć, ale zdanie
i opinię wyrobić, która brzmi "lololololol, co oni zrobili z tą grą, wtf, omg, nie kupię!".
Zazdroszczę.
A ja se poczekam z niecierpliwością ;>


O.K. zacznę od innej strony w rubryce ulubione masz konotację serialu "Pitbull" i załóżmy teraz że ktoś robi
kontynuację z tymże że wymienia całą obsadę aktorską na gwiazdy Plebanii , Klanu , M jak miłość.
Główni bohaterowie przechodzą przemianę wewnętrzną i zewnętrzną.
Metyl - otwiera poradnię antyalkoholową i z nabożnym głosem mówi o nawracaniu się na drogę trzeźwości.

Gebels - do którego wraca żona dostaje posadę prezesa banku z pensją 100.000 PLN ma też czas dla syna i
oraz plewienie grządek w ogródku i udziela się w kółku różańcowym.

Despero - wyjeżdża z Dżemą do Ameryki gdyż dostał tam dobrze płatną posadę detektywa w Nowym Jorku

I ogólnie całe zło zostaje pokonane i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Że co ? bez sensu ? nijak się ma do poprzednich odcinków ? ale to nie ważne serial będzie hitem no mówię wam.

Tak samo przedstawia się sytuacja z Max Payne-em III , zresztą obejrzyj "Sokoła Maltańskiego"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pojedźmy dalej tym tropem - Metyl jest tym AAowcem, Gebels zajmuje się synem i wydawaniem mamony, Despero samym spojrzeniem zabija setki gangsterów. Ekstra. Naprawdę. I choćby grały tam gwiazdy pokroju Kasi Cichopek (pod względem "uimiejętności aktorskich" czy też "urody"), no to co? Nie obejrzę? Z samej ciekawości obejrzę. Że gówniano zapewne wyjdzie? A bardzo możliwe. Why not? Ale nigdy, przenigdy, nie skreślam czegokolwiek na podstawie zapowiedzi. Tak, jak zapowiadali drugą serię Pitbulla - myślałem, że nie utrzyma klimatu pierwszych odcinków, a utrzymała i przypadła MI do gustu.
Tak samo może być z Paynem - twórcy zapowiadają totalne babadziwo. No i co z tego? Wiesz, co ja na przykład zapowiadałem na swoim Gramsajcie, co się pojawi? Hahah, znajomi potwierdzą =D. Na podstawie samych zapowiedzi można wywnioskować, że to będzie strzelaninka pod słoneczkiem, a Max będzie śmigał w okularach, żeby go nie raziło w oczy. A tu zonk, bo choć obiecali jakieś tam Sao Paolo czy coś, może się okazać, że noce tam są ciemniejsze niż jest w dupie u Murzyna. Nowy wygląd Maxa? Ktoś pierdnął, że wygląda jak Bruce Willis z ostatniej Szklanki po łapkach i wszyscy to ochoczo podchwycili. Ciekawe, jak będzie wyglądał w grze konkretnej. Bo arty i concepty mogą się różnić od ostatecznej wersji, no nie?
Zapowiedzi zapowiedziami, ale skreślanie tytułu jeszcze w przedbiegach mija się z celem. Jak wchłonąłem poprzednie Maxy, tak i tego wchłonę, z samej ciekawości. Nie liczę, że dotrzyma klimatu mrocznej przypowieści z części drugiej, ale liczę, że będzie choć namiastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 01:41, Prosiaq napisał:

Zapowiedzi zapowiedziami, ale skreślanie tytułu jeszcze w przedbiegach mija się z celem.
Jak wchłonąłem poprzednie Maxy, tak i tego wchłonę, z samej ciekawości. Nie liczę, że
dotrzyma klimatu mrocznej przypowieści z części drugiej, ale liczę, że będzie choć namiastka.



Prawie robi dużą różnicę tak samo jak namiastka przy pełnowartościowym produkcie (a najnowszy Maksio to
niestety Ersatz)
Powtórzę z uporem maniaka nie ma nic przeciwko Szklanym pułapkom ale dalibóg ciężko tam wsadzić
klimat noir , i owszem mogę się mylić ale znając podłoże gatunkowe i całą otoczkę czarnego kryminału
nie widzę tu miejsca dla MP III , zresztą podałem link (parę postów wyżej) do odpowiedniego tematu na forum , zajrzyj a przynajmniej w części uznasz moją argumentację.
Czy gra może być hitem ? , pewnie i może skoro mogą Sims 3 ale czy liczy się tylko ilość ? czy może jednak
jakość ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 15:57, Nebthtet napisał:

Widząc to, co się z tą grą wyrabia mam coraz większe obawy odnośnie efektu końcowego....
:(


Jeśli dobrze domniemywam lubisz poetykę filmów noir (czarnych kryminałów) a twórczość Dashiella Hammetta , Mickey Spillane , Cornell Woolrich też ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2009 o 23:14, kerkas napisał:

Jeśli dobrze domniemywam lubisz poetykę filmów noir (czarnych kryminałów) a twórczość
Dashiella Hammetta , Mickey Spillane , Cornell Woolrich też ?.


Oj dokładnie, a takim klimatem jedynka i dwójka aż ociekały... Z resztą wciąż są w moim topie growym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 01:24, Nebthtet napisał:


> Jeśli dobrze domniemywam lubisz poetykę filmów noir (czarnych kryminałów) a twórczość

> Dashiella Hammetta , Mickey Spillane , Cornell Woolrich też ?.

Oj dokładnie, a takim klimatem jedynka i dwójka aż ociekały... Z resztą wciąż są w moim
topie growym :)


Sokół Maltański
Wielki sen
Zbieg z Alcatraz
Długie pożegnanie
Taksówkarz
Wściekłe psy i inne.

pełna lista tutaj
http://www.imdb.com/title/tt0291337/movieconnections

Ps. Zapraszam do dyskusji
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&u=233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować