Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 186.18 WHQL już dostępne

17 postów w tym temacie

Bzdura. ATI zawsze puszczało stery mniej więcej raz w miesiącu. Ich numery są bezpośrednio związane z rokiem i miesiącem. Na przykład Catalyst 9.6 są z tego miesiąca itd. Miałem wcześniej radeony i dobrze pamiętam, jak instalowałem kolejne pakiety co miesiąc.

Ciekawe, czy odpalę na nich Americas Army 3. Przy Windows XP 64 w menu głównym zaliczam...BSOD (185.85)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybertrash buhahahaha. ATI raz na miesiąc. LOL. Chłopie obudź się. Nawet głośno o tym ostatnio było (bodajże przed 9.5), że ATI nie wypuszcza nowych sterów. Właściciele nowych kart dość długo czekali na nowe stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dosyć duże skoki wydajnościowe, ale ja tam mam kartę ATI, czego nie żałuję. Jednak ten skok wydajnościowy przy Mirror''s Edge jest naprawdę wysoki, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w koncu dobre stery do win7, ktore zwiekszaja wydajnosc... poprzednie to porazka, gierki chodzily gorzej niz na sterach z win7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem stery są dobre, ale w moim przypadku mają jedną wadę, bo nie można na nich ustawić rozdzielczości pulpitu 1440:900, czy jest jakiś inny sposób żeby ją ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No GeForce idzie do przodu jak zawsze, robią coraz lepsze karty ja posiadam 8600 GT i wszystko mi lata :) A teraz zebym wygrał taką jak jest w konkursie to by było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować