Zaloguj się, aby obserwować  
Nephren-Ka

Might And Magic VII

251 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 12:59, Szczypiorofix napisał:

PS. na tym forum nie można edytować postów?

Można ale jedynie przez około 5 minut po ich napisaniu, potem opcja edycji wygasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dość dziwny problem.
Dla trzech postaci z mojej czteroosobowej drużyny wykonałem zadanka na awans. Czwarty - to złodziej. Cudny, dźgający sztyletem złodziej - no ale chciałbym żeby się rozwinął.
Po dłuższej chwili niewiedzenia co zrobić, sięgnąłem po solucję. Pisze w niej iż w erathyjskich ściekach, w gildii złodziei, powinienem znaleźć złodziejskiego mistrza który da mi zadanka. No niby fajnie, pięknie - ale dlaczego kiedy tylko tam wszedłem zostałem zaatakowany przez złodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci złodzieje którzy Cię atakują są traktowani jako zwykłe "potwory" więc nie przejmuj się i pozabijaj ich, Mistrz Złodziei (siedzi za drzwiami w pomieszczeniu takim jak sklepy) porozmawia z Tobą niezależnie od tego jak się pozbyłeś reszty mieszkańców ścieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panie i panowie. Problem mam zgrą. Krótko: Windows 7, dźwięk idzie, jak z karabinu, powtarza się.
Co robić? Kupić starszy komputer, czy da się cokolwiek z tym począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 15:35, Karharot napisał:

<Dziab>


Może trochę poniewczasie - ale dziękuję za pomoc. Jak tylko przeczytałem Twojego posta to rzuciłem się żeby sprawdzić i jakoś tak mi z głowy uciekło coby podziękować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w tej części M&M różne klasy mogły osiągnąć różny stopień zaawansowania w biegłościach(biegły, ekspert, mistrz, arcymistrz - z tego co pamiętam). Kojarzy ktoś może jak to jest w VI części?
Szperałem już nieco w necie i nigdzie nie widzę jakoś tabelki z tym jak dane klasy mogą być zaawansowane w biegłościach, są tylko takie które mówią czego kto się może nauczyć, i wygląda to trochę tak że jak już można, to można dojść na najwyższy poziom(z czego w VI części są chyba tylko trzy - podstawowy, ekspert i mistrz). Albo ja coś strasznie mylę.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić że w M&M VI z całą pewnością były tylko 3 poziomy umiejętności. Niestety co do Twojego głównego pytania w pamięci przebłyskuje mi tylko tyle że chyba było tak iż jeśli klasa miała dostęp do danej szkoły magii to mogła się nauczyć wszystkich zaklęć które w niej były co może sugerować że dostęp do umiejętności faktycznie był na zasadzie "wszystko albo nic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że właśnie gram w M&M VI to mogę powiedzieć, że tutaj jest poziom Normalny, Ekspert i Mistrz i jeśli klasa może się nauczyć biegłości to może być w niej Mistrzem oprócz bodaj magii Światła i Ciemności - żeby być mistrzem w magii Światła trzeba mieć najwyższą reputację (saintly), a w magii Ciemności najniższą (notorious). Z tego co wiem żeby być mistrzem w obu umiejętnościach najłatwiej najpierw nabić jedną reputację, wyuczyć się danej umiejętności do poziomu Mistrza i nabić drugą reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2014 o 17:59, Karharot napisał:

Mogę potwierdzić że w M&M VI z całą pewnością były tylko 3 poziomy umiejętności. Niestety
co do Twojego głównego pytania w pamięci przebłyskuje mi tylko tyle że chyba było tak
iż jeśli klasa miała dostęp do danej szkoły magii to mogła się nauczyć wszystkich zaklęć
które w niej były co może sugerować że dostęp do umiejętności faktycznie był na zasadzie
"wszystko albo nic".


Mam plan po prostu sprawdzić to przy jakiejś okazji(na wszelki wypadek xD), póki co i tak będę raczej rozwijał umiejętności z rodzaju tych domyślnych dla danej klasy. Cóż, po tym jak zęby zjadło się na siódemce to w szóstce od razu szuka się tych samych rozwiązań, chociaż to wcześniejsza część.xD

@Bambadil - dzięki, tak właśnie też myślę. Magii ciemności na pewno nie będę robił, mam skłonność do ''dobrych'' drużyn, nawet jak można w teorii łączyć obie sprawy.;p


Ogółem to miło mnie zaskoczyło to co się dzieje z VI częścią - można znaleźć dość sporo robiący dobrego patch(od GrayFace), do tego fanowskie spolszczenie i gra się niemal tak samo fajnie jak w VII, a nawet może i fajniej bo pierwszy raz w tę część.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne że muzyka po paru minutach w danej lokacji się kończy , czy da sie coś z tym zrobić ?
z GrayFace patchem jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować