Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 14:39, Hommicide napisał:

Dzisiaj jadę kupować PSP 3004 + God of War i mam pytanie:

Po wyjęciu konsoli z opakowania, mogę od razu grać, czy najpierw ładować baterię do pełna?
Jeśli tak, to ile to trwa?


Będziesz zmuszony naładować bateryjkę. Nie wiem ile się ładuje, ale przecież możesz grać i ładować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu piractwo na PSP masowo wzrośnie.
Wydano jakiś programik umożliwiający granie w piraty na psp 2000 z nową płytą głowną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kupiłem PSP, ale w pudełku nie było żadnego kabla. Czy to normalne? i po wlożeniu do psp karty pamieci, muszę ją formatować? jeśli tak, to w jaki sposób? dodam, że wcześniej używałem jej w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraty jak piraty, powstrzymać się tego łatwo nie da :(.
A tak btw: Pogrywa sobie ktoś z tu obecnych w Phantasy Star Portable ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 19:57, Hommicide napisał:

Przed chwilą kupiłem PSP, ale w pudełku nie było żadnego kabla. Czy to normalne? i po
wlożeniu do psp karty pamieci, muszę ją formatować? jeśli tak, to w jaki sposób? dodam,
że wcześniej używałem jej w telefonie.


1. Wybierz opcję "Format Memory Stick"
Opcja ta znajduje się w menu [System Settings], pod [Settings].

2. Sformatuj kartę pamięci Memory Stick Duo.
Zostaniesz poproszony o potwierdzenie zamiaru sformatowania karty pamięci Memory Stick Duo - przy pomocy przycisków kierunkowych wybierz "Yes" i wciśnij przycisk X, by kontynuować.

3. Potwierdź swój wybór.
Ponieważ formatowanie karty pamięci Memory Stick Duo usuwa wszystkie dane, zostaniesz poproszony o ponowne potwierdzenie przed kontynuacją. Aby kontynuować i sformatować kartę pamięci Memory Stick Duo, wciśnij przycisk X.

Tekst ze strony:



W pudełku z "kabli" powinna znajdować się ładowarka.

PS: Grinczar: Ja bym wolał wersje na PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się kupuje używane gry na PSP, to nie ma ryzyka, że gra nie będzie działała?

Spoiler

rysy, te sprawy - jak w x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry God of War, a mianowicie, w jaki sposób mogę zasejwować grę? i czy normalne jest to, że płytka w psp czasami tak dziwnie skrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry God of War, a mianowicie, w jaki sposób mogę zasejwować grę? i czy normalne jest to, że płytka w psp czasami tak dziwnie skrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze skrobie to normalka (uroki umd) a gre sie chyba sejwuje nachodza na jakies specjalne punkty?/miejsca od sejwow, tak mi sie wydaje, skoro nie ma nomalnego save game z poziomu menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, GoW ma checkpointy, tzn. coś w styli PoP Piaski Czasu. Wchodzimu w specjalne światło, ciśniemy X (albo O, nie pamiętam), wybieramy slot i gra zapisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można wziąść dema gier na PSP, czy sciąganie owych z internetu jest wogóle legalne ???
Jesli tak to czy ktos mógłby podac mi dobrą stronę lub inne źródło owych demek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w god of war, dośzedlem do miejsca, w ktorym musze krecic kolowrotem kola, aby otworzyc wrota, ale za kazdym razem kiedy dobiegam do drzwi, nie moge przejsc. pokazuje mi sie na ekranie komunikat, zebym nacisnal jakas kombinacje klawiszy, ale nie wiem o ktore chodzi. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie chodzi Ci o te wrota z początku gry, tuż po staranowaniu bramy, domyślam się, że to.
Jeśli nie możesz zdążyć, biegnąc normalnie, w ostatniej chwili, kilka metrów przed bramą, wciśnij oba górne przyciski (L+P), wciąż biegnąc. Kratos rzuci się "na szczupaka" i jeśli w dobry moment trafisz, uda Ci się przelecieć tuż pod bramą. Nie takie trudne ;)
Sama kombinacja (L+P+kierunek) przydaje się w walce jako unik.

Jeśli chodzi o mnie - gram teraz na godzie (najwyższy poziom trudności) i nie mogę przejść tego momentu "Once again a strange lingering melody, could be heard trough a black fog of Morpheus, haunting Kratos" (Już sam fakt, że zapamiętałem ten tekst, świadczy o liczbie powtórzeń). Many starczy na jednego tylko Ifryta, zaś oprócz żołnierzyków jest ten jeden wyjec :/ Zombie-żołnierzyków zabijam, ale gdy to meduzopodobne coś zaczyna wyć i chwilę mnie unieruchamia, zaraz odejmuje prawie całe życie. Jakaś rada? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie poziom trudnosci GOD w God of War jest dla prawdziwych masochistow :P Przeszedlem 1/3 gry na tym poziomie, dalej nie mialem ochoty grac, tak czesto musialem wiele starc powtarzac...
Odpusc sobie ten poziom trudnosc =) Chyba, ze dobry jestes w takich grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liqid- u mnie ta kombinacja klawiszy w ogole nie dziala. probowalem tez robic skoki, uzywajac tych klawiszy i tez nic. postac nie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciaaaach/

Dnia 29.05.2009 o 15:12, Liqid napisał:

Jakaś rada? ^^

Też katuję aktualnie Goda na Godzie ;P Moja rada na takie "przykre" zagrania przeciwników - jeżeli w pobliżu są jakieś słabe jednostki (pachołki), to jeżeli meduza zabiera się do unieruchamiania, wciśnij obok nich (pachołków) kółeczko- ty zaczniesz wykańczać słabego gościa, a wszyscy dookoła muszą bezczynnie stać - Meduza też ;)
W taki sposób poradziłem sobie z Perskim ''Grubasem''; gdy zaczynał takiego mocnego slasha od góry - kółeczko na zwykłym mieczniku i animacja przerwana ;''D

>Jak włączacie ''''hold'''' w konsoli to mocno wam dioda świeci czy tak leciutko prawie nie zauważalnie?
Na 3004 świeci leciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem ostatnio w pes 2008 na slimie i cos mnie zszokowalo :O niesamowicie kiepski framerate!! w grze nie bedzie przekraczac ~25fps a przy rzutach roznych to jest pokaz slajdow... nie po to sie kupuje konsole, aby sie o sprzet martwic jak w przypadku pc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 19:15, Zauri napisał:

gralem ostatnio w pes 2008 na slimie i cos mnie zszokowalo :O niesamowicie kiepski framerate!!
w grze nie bedzie przekraczac ~25fps a przy rzutach roznych to jest pokaz slajdow...
nie po to sie kupuje konsole, aby sie o sprzet martwic jak w przypadku pc....

Hah, a widziałeś Battlefronta 2? Śmiech na sali. Średni FPS to ~15, pomijając takie drobnostki jak widoczność około 6 metrowa (mgła...) i modele postaci z czasów pierwszego Metal Geara. Motion-Capture ujdzie w tłumie, głównie dlatego, że jest zaczerpnięty z wersji PC ;P
Sprzedałem po tygodniu grania na allegro. Zaznaczam, że uważam się za wielkiego fana SW, a pomimo tego jakoś mi ulżyło jak wysyłałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować