Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 16:20, Prince07 napisał:

> No wow. A co ja napisałem jakieś 10 postów wyżej. Przecież sam tego programu używam i
go polecam
> ! Oj co za tępy klient (Kabaret Tey rlz!!) :) Bez obrazy oczywiście, to taka ironia

no nie doczytałem no : D było mnie nie wprowadzać w błąd pisaniem że trzeba to "przenosić"
ręcznie : p

Dobra nieważne :) Mam bardzo fajnego newsa- trailer z Silent Hill :Origins na PSP!! Data wydania okołojesienna a trailer jest tu >> http://www.youtube.com/watch?v=-p1c1LuIxgM&eurl= Jak dla mnie must-have, a muzyka w trailerze to coś pięknego, chociaż troche nie za bardzo pasuje mi do kierowcy ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:27, Prince07 napisał:

Erton nie wiesz czym może być spowodowane szybsze odtwarzanie głosu niż filmu po przekonwertowaniu
w Total Video Converter ?

Nie mam pojęcia. Sprobuj jeszcze raz albo ustaw inną jakość konwersji. Aj nie wiem to w ogóle jest szatański program. Nie konwertuje niektórych plików, zawiesza się itp. Używaj Video 9 i bedziesz zadowolony. Czasem potrafi sie zaciac na amen i trzeba go odinstalowac. Dlatego trzymaj instalke na dysku. Aha i jak masz ten pasek, ile procent sie zaladowalo to jak Ci sie pokaze "Drugie przejście" to juz mozesz przenosic, nie musisz czekac az to drugie przejscie sie skonczy, bo sie nigdy nie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:32, Erton napisał:

Nie mam pojęcia. Sprobuj jeszcze raz albo ustaw inną jakość konwersji. Aj nie wiem to w ogóle
jest szatański program. Nie konwertuje niektórych plików, zawiesza się itp. Używaj Video 9
i bedziesz zadowolony. Czasem potrafi sie zaciac na amen i trzeba go odinstalowac. Dlatego
trzymaj instalke na dysku. Aha i jak masz ten pasek, ile procent sie zaladowalo to jak Ci sie
pokaze "Drugie przejście" to juz mozesz przenosic, nie musisz czekac az to drugie przejscie
sie skonczy, bo sie nigdy nie skonczy :)


Okej dzieki za informacje. Póki co wracam do grania w moją nową grę (czyt. Splinter Cell: Essentials) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy kod pozwalający na grę w sieci dostępny jest jedynie w zestawie Value Pack, czy w Base Pack też? Proszę o szybką odp., bowiem takowe informacje znalazłem na sronie yourpsp.pl w dziale "Gry sieciowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS2 i zastanawiam się czy nie kupić PSP może mi ktoś doradzić i w jakiej cenie jest i ile mniej więcej kosztują gry..plx pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłem się PSP u kolegi i naprawdę przyjemnie się a tym gra. Z chęcią bym sobie to kupił ale ostatnio zafundowałem sobie PS2 i niestety nie mam już funduszy. Najbardziej na PSP chciałbym zagrać w Metal Gear Acid. Uwielbiam tą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:35, Baluk25 napisał:

Mam PS2 i zastanawiam się czy nie kupić PSP może mi ktoś doradzić i w jakiej cenie jest i ile
mniej więcej kosztują gry..plx pomóżcie


Tutaj masz ceny PSP
http://www.allegro.pl/search.php?string=psp&category=11929&category=16352
Możesz sobie poporównywać co i jak

A tutaj gry
http://www.allegro.pl/search.php?string=psp&category=11927&category=11928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:52, Baluk25 napisał:

wielkie dzięki :)


Nie ma problemu. Osobiście radze Ci żebyś kupił konsolę z już wgranym softem najlepiej 3.03.
W ten sposób będziesz mógł:
- Mozliwosc odpalania programow ISO,CSO, bezposrednio z memory sticka.
-Wystarczy zrobic katalog ISO na dowolnej karcie pamieci
- Mozliwosc gry w gry z playstation 1 bez dodatkowego oprogramowania
- Tryb recovery mode daje możliwośc pełnego modingu softu.
(przetaktowanie procesora )
- Mozliwosc uruchamiania emulatorów innych konsol takich jak: Game boy advance, neo geo, sega mega drive, nintendo 64 ATARi i inne
I zaoszczędzisz ~70 zł (bo tyle kosztuje wgranie tego softa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 13:58, Prince07 napisał:

W ten sposób będziesz mógł:
- Mozliwosc odpalania programow ISO,CSO, bezposrednio z memory sticka.
-Wystarczy zrobic katalog ISO na dowolnej karcie pamieci
- Mozliwosc gry w gry z playstation 1 bez dodatkowego oprogramowania
- Tryb recovery mode daje możliwośc pełnego modingu softu.
(przetaktowanie procesora )
- Mozliwosc uruchamiania emulatorów innych konsol takich jak: Game boy advance, neo geo, sega
mega drive, nintendo 64 ATARi i inne
I zaoszczędzisz ~70 zł (bo tyle kosztuje wgranie tego softa)

Ej potrafisz odpalac gry z ps1 w formacie iso na pspku. Na sofcie 3.30?? Oj to musimy sie lepiej poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:35, Baluk25 napisał:

/.../

A tak bardziej z mojego doświadczenia. Ceny gier na allegro zaczynają się nawet od 30 zł, choć najczęściej dobrą, średnio starą grę można kupić za jakieś 90 zł. Nówki kosztują ok. 160 zł, ale ceny szybko lecą w dół. Uważaj na ceny PSP i nie daj się zamotać, tutaj często ceny są za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:58, Prince07 napisał:

Nie ma problemu. Osobiście radze Ci żebyś kupił konsolę z już wgranym softem najlepiej 3.03.

Za to ja tego nie polecam. Konsole z softem 1.50 są znacznie tanie, a uważny czytelnik tutków z łatwością przeprowadzi upgrade do 3.03 OE-C. Ja mam jakieś 20 zmian softu za sobą (powiedzmy, że lubię bawić się flashem0 i flashem1 bo wiem, że chroni mnie recovery :)) a moja konsolka nadal żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:18, xbit71 napisał:

Czy ktoś w końcu odpowie mi na moje pytanie zamieszczone kilka postów wyżej?://


A coś ty taki niecierpliwy? Jak nikt nie odpowiada, to znaczy że nikt nie wie. A tych co wiedzą widocznie akurat nie ma. Jeśli chodzi o samo pytanie, to ja mam Base Pack''a i kod w środku był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:33, xbit71 napisał:

Mam pytanie: czy kod pozwalający na grę w sieci dostępny jest jedynie w zestawie Value Pack,
czy w Base Pack też? Proszę o szybką odp., bowiem takowe informacje znalazłem na sronie yourpsp.pl
w dziale "Gry sieciowe".

hmm ja miałem base pack i miałem kody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:34, Piciambeer napisał:

Grałem na PSP :D Mam pytanko: czy wam też doskwierały te przyciski u góry konsolki??
Mnie jakoś tak nie pasowały ^^


Nie doskwierają. Jak dla mnie są w sam raz, choć słyszałem opinie, że przydałyby się dwa więcej. W niektórych grach, zwłaszcza tych emulowanych z PSX aż prosi się o guziczki L2 i R2. Według co poniektórych brakuje też drugiego analoga. Ja natomiast z grą wymagającą jednego bądź drugiego jeszcze się nie spotkałem i jestem bardzo zadowolony ze sposobu sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:25, edzio13 napisał:

Mam takie pytanie: czym różni się konsolka sprowadzona z USA a od konosli z Polski?

niczym prócz instrukcji i regionu ( ważne tylko w przypadku filmów na umd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować