Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

W dziale download nie ma wersji 5.03 (jedynie 5.00) a trochę boję się zainstalować taką jaką mi ktoś da linkiem :P W ogóle to co się może stać jeśli wgra się jakiś lewy software?

EDIT: Znalazłem jednak to firmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spraw mam kilka/

Po pierwsze jak to dokładnie jest z tym nowym GENem na PSP3000? Czy to strasznie przeszkadza, że za każdym razym trzeba na nowo instalować? A save`y i i inne rzeczy pozostają bez zmian? Chciałem kupić 2000 przerabialną, ale koleś nie dość że sprzedał ostatnią to za 899 zł ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 18:10, Xlol1 napisał:

Po pierwsze jak to dokładnie jest z tym nowym GENem na PSP3000? Czy to strasznie przeszkadza,
że za każdym razym trzeba na nowo instalować? A save`y i i inne rzeczy pozostają bez
zmian? Chciałem kupić 2000 przerabialną, ale koleś nie dość że sprzedał ostatnią to za
899 zł ;o

Troszkę może przeszkadzać, ale pomyśl jakie możliwości dzięki temu się ma. Piraty, domowej roboty przydatne programy i inne tego typu rzeczy... Dla większego dobra można się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okey rozumiem, że prrzeszkadza to ciągłe instalowanie. Ale mnie chodzi o o co innego. Czy to jest jak wczytywanie save`u? Zainstaluje i wszystko co poprzednio zmieniłem ustawiłem, zapisałem będzie? Jak tak to chyba żaden problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 18:16, Xlol1 napisał:

No okey rozumiem, że prrzeszkadza to ciągłe instalowanie. Ale mnie chodzi o o co innego.
Czy to jest jak wczytywanie save`u? Zainstaluje i wszystko co poprzednio zmieniłem ustawiłem,
zapisałem będzie? Jak tak to chyba żaden problem :D


Wszystkie stany gier będą, gdyż są zapisane na karcie pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 18:10, Xlol1 napisał:

Spraw mam kilka/

Po pierwsze jak to dokładnie jest z tym nowym GENem na PSP3000? Czy to strasznie przeszkadza,
że za każdym razym trzeba na nowo instalować? A save`y i i inne rzeczy pozostają bez
zmian? Chciałem kupić 2000 przerabialną, ale koleś nie dość że sprzedał ostatnią to za
899 zł ;o



Z GEN jest tak ze instaluje sie na RAM tylko pare plików wkleja do Flash PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega posiada PSP 3k karte pam 2gb. Zgrał sobie Star Ocean. Ma też inną grę. Wolnego miejsca jest jakieś 350mb. SO mu trochę laguje jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby DFE 3.01 zmienia taktowanie proca ale GEn też ma w SELECT pierwsza opcja chyba nie mogę powiedzieć dokładnie dlatego że brat pożyczył PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersje PSP Slim & Lite oraz PSP-3000 to jedno i to samo?
Jeśli nie - to czym się różnią? Czy można wgrać do nich inny soft?
Czy w związku z zapowiedzianym PSP Go! szykuje się obniżka cen obecnych wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 19:31, balduran2 napisał:

Czy wersje PSP Slim & Lite oraz PSP-3000 to jedno i to samo?


PSP PHAT/FAT = PSP-100x; PSP Slim & Lite = PSP-200x; PSP-300x = PSP Brite (tej nazwy akurat duzo osob nie uzywa).

Dnia 11.06.2009 o 19:31, balduran2 napisał:

Jeśli nie - to czym się różnią? Czy można wgrać do nich inny soft?


Ehh... ktos powinien jakis FAQ zrobic i przykleic do tego tematu :P PSP-3000 od PSP-2000 rozni sie tym, ze PSP-3000 posiada ekran z trzykrotnie wiekszym kontrastem (kosztem jakosci obrazu, do czego tak naprawde mozna sie przyzwyczaic, zreszta sam sobie zobacz jak masz mozliwosc;)), wbudowany mikrofon oraz, podobnie jak PSP-2000 gdzies od sierpnia ''08, plyte glowna, ktora nie pozwala na stale przerobic konsoli (trzeba to uruchamiac za kazdym bootowaniem, mozna tego uniknac wlaczajac PSP w stan uspienia), oraz paroma innymi nieistotnymi rzeczami.

Dnia 11.06.2009 o 19:31, balduran2 napisał:

Czy w związku z zapowiedzianym PSP Go! szykuje się obniżka cen obecnych wersji?


Napisz w tej sprawie do Sony, powinni Ci odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z zapowiedzianym PSP Go! szykuje się obniżka cen obecnych wersji?
jasne że psp 3k stanieje ale psp 2k zostanie wycofane z produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 18:10, Xlol1 napisał:

że za każdym razym trzeba na nowo instalować?


Nie trzeba; przytrzymujesz suwak POWER zamiast przez pare sec. tylko przez 1sek., konsola wchodzi w stan uspienia i nie trzeba nic od nowa robic :)

Dnia 08.06.2009 o 18:10, Xlol1 napisał:

A save`y i i inne rzeczy pozostają bez


Wszystko co na pamieci flash (tylko pare plikow jednorazowo jest zapisywanych) i karcie pamieci jest zapisywanych to nie tracisz tego..

Dnia 08.06.2009 o 18:10, Xlol1 napisał:

Chciałem kupić 2000 przerabialną, ale koleś nie dość że sprzedał ostatnią to za
899 zł ;o


Hehe, ostro poszly ceny tych konsol, ja bym na Twoim miejscu kupowal PSP-3000 za 600 czy 500zl i cieszyl sie GEN, oraz mozliwosciami jakie z tego wynikaja (emulatory i homebrew przede wszystkim, juz nie wspominajac backup gier UMD na wypadek uszkodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się, to nie pisz. Sony oficjalnie powiedziało, że gry na UMD będą nadal robione i jak na razie to się nie zmieni. I po co dyski twarde jak masz karty? Do tego PSP go! będzie miało wbudowaną pamięc flash o pojemności 16 gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:38, v1d4r napisał:

za parę miesięcy umd zostaną wycofane może twardy dysk do zamontowania zrobią dla PSP

Będzie dystrybucja cyfrowa z prawami autorskimi (DRM) od Sony. Ściąganie bezpośrednio na 16 GB karty pamięci od PSP Go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się znaleźć sklep, w którym są porządne gry na PSP. Jest nim "Arkadia", jeden z największych sklepów w Polsce. Znajdują się tam przeróżniaste sklepiki z ubraniami, gadżetami itp, ale jest tam też sklep z grami na konsole (tj. PS2, PS3, xbox, PSP, Wii). Jednak po zobaczeniu cen, ręce opadają... GTA:VCS - 129zł, GA:LCS - 129zł, Ojciec Chrzestny PL - 119zł, a inne Medal of Honor i Call of Duty po 99zł. Właśnie dlatego nikomu nie radzę kupowania gier w supermarketach, tylko na giełdach komputerowych. Powód jest raczej prosty: 2-krotnie tańsze (dobre) gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować