Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Hehe szukałem PSP przez pół roku,w kilku sklepach(więcej na gs).To był aktywne poszukiwania,ale i tak nie znalazłem.To dowód tego,jak trudno PSP znaleźć w Polsce:)Jeszcze trudniej NDS,PS3,Wii,a najłatwiej PS2,widziałem w kilku sklepach.Aha,i cena gier...za duża 1 liczba i za dużo zer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:55, pan m. napisał:

Hehe szukałem PSP przez pół roku,w kilku sklepach /.../

To chyba słabo szukałeś. W pierwszym lepszym EMPiKU, czy MediaMarkt są wszystkie wymienione przez Ciebie konsole. Jak ja kupowałem pół roku temu PSP, to tylko chodziłem od sklepu do sklepu i ceny porównywałem gdzie taniej.

Dnia 12.06.2007 o 13:55, pan m. napisał:

Aha,i cena gier...za duża 1 liczba i za dużo zer:(

Wniosek? Nie kupuj gier! Nowych! Od czego jest allegro?

@FALLOUT 3:
Sorry, ale nie rozumiem co to wszystko ma ze sobą wspólnego. Najpierw piszesz coś o płycie głównej, potem o posiadanym sofcie a na koniec o serwisie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 13:59, Klimos napisał:

> Hehe szukałem PSP przez pół roku,w kilku sklepach /.../
To chyba słabo szukałeś. W pierwszym lepszym EMPiKU, czy MediaMarkt są wszystkie wymienione
przez Ciebie konsole. Jak ja kupowałem pół roku temu PSP, to tylko chodziłem od sklepu do sklepu
i ceny porównywałem gdzie taniej.

Tak,tylko,ze do MM mam ponad 150km,a do Empiku prawie 100,mam za konsolą jeździć tyle?Najwyżej 50,więcej nie.Mieszkam w Posce,nie na granicy,daleko od niej mam jakby co.

Dnia 12.06.2007 o 13:59, Klimos napisał:

> Aha,i cena gier...za duża 1 liczba i za dużo zer:(
Wniosek? Nie kupuj gier! Nowych! Od czego jest allegro?

Do allegrowiczów nie mam zaufania,używki są ciut tańsze.Teraz jest promocja na gry PSP w sklepie gram,gdybym miał kasę(i PSP:P),to bym wszystkie wykupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:03, pan m. napisał:

Tak,tylko,ze do MM mam ponad 150km,a do Empiku prawie 100,mam za konsolą jeździć tyle?Najwyżej
50,więcej nie.Mieszkam w Posce,nie na granicy,daleko od niej mam jakby co.

Zostaje sprzedaż wysyłkowa. Zawsze to taniej niż biet/benzyna do większego miasta i z powrotem.

Dnia 12.06.2007 o 14:03, pan m. napisał:

Do allegrowiczów nie mam zaufania,używki są ciut tańsze.Teraz jest promocja na gry PSP w sklepie
gram,gdybym miał kasę(i PSP:P),to bym wszystkie wykupił.

Czas sobie wyrobić zaufanie w takim razie i kupować od sprawdzonych sprzedawców. "Ciut" tańsze powiadasz? Zależy na co patrzyłeś. Ja kupiłem GTA:LCS za 75 zł (w sklepie przynajmniej 120 zł), WipEout: Pure za 40 zł (w sklepie 60 zł), Burnout: Legends za 45 zł (w sklepie 100zł). Gry o połowę taniej to moim zdaniem nie jest takie "ciut", ale jak uważasz. Jedyny mój bład to zakup nowego Ridge Racera za 60 zł razem z koncolą. Na allegro chodzą po ok. 30 zł. W każdym bądź razie ja więcej nowej gry na PSP kupować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mój bład

Dnia 12.06.2007 o 14:13, Klimos napisał:

to zakup nowego Ridge Racera za 60 zł razem z koncolą. Na allegro chodzą po ok. 30 zł. W każdym
bądź razie ja więcej nowej gry na PSP kupować nie zamierzam.

No,to to może masz rację.W LCS czy w VCS czy w coś fajną wyścigówkę bym popykał.Kupiłeś Ridge Racera z konsolą za 60zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:17, pan m. napisał:

No,to to może masz rację.W LCS czy w VCS czy w coś fajną wyścigówkę bym popykał.Kupiłeś Ridge
Racera z konsolą za 60zł?


Skrót myślowy: kupując konsolę (za chyba 749zł), wziąłem do tego jeszcze nową grę Ridge Racer (kosztującą 60zł). I to był właśnie ten błąd, bo za 60-70zł mógłbym na allegro kupić dwie gry jakbym dobrze się rozejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić nowe PSP? Bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. W Empiku nie ma, w MM też nie, tak samo w Ultimie, Komputroniku i jeszcze kilku sklepach wysyłkowych. Co najgorsze nikt nie zna też terminu dostawy nowych egzemplarzy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 14:32, Mr Black napisał:

Wie ktoś gdzie można kupić nowe PSP? Bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. W Empiku nie ma,
w MM też nie, tak samo w Ultimie, Komputroniku i jeszcze kilku sklepach wysyłkowych. Co najgorsze
nikt nie zna też terminu dostawy nowych egzemplarzy :/.


Aż taki popyt jest na tą konsolkę? Nie wiedziałem nawet :P
Sprawdź sklepy internetowe działające na allegro, na przykład Świat Gier: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4147523
Możesz też poszukać jakiejś nowej konsoli z Twojego regionu i umówić się na odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 14:32, Mr Black napisał:

Wie ktoś gdzie można kupić nowe PSP? Bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. W Empiku nie ma,
w MM też nie, tak samo w Ultimie, Komputroniku i jeszcze kilku sklepach wysyłkowych. Co najgorsze
nikt nie zna też terminu dostawy nowych egzemplarzy :/.

Ja w Empiku widziałem. Na pewno jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:09, Joorg napisał:

Ja w Empiku widziałem. Na pewno jest!


Wiesz, to jest kwestia tego, w którym EMPiKu. U Ciebie w mieście może być, ale nie znaczy to, że u niego też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:10, Klimos napisał:

> Ja w Empiku widziałem. Na pewno jest!

Wiesz, to jest kwestia tego, w którym EMPiKu. U Ciebie w mieście może być, ale nie znaczy to,
że u niego też będzie.

No wiem. O tym to mi już nie musisz mówić. Jeszcze można na stronie epmiku spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:32, Joorg napisał:

No wiem. O tym to mi już nie musisz mówić. Jeszcze można na stronie epmiku spróbować :)


Jest to też jakieś wyjście, ale odradzam. Strona EMPiKu nie dość, że jest mocno nieintuicyjna, to jeszcze bardzo nieaktualna. Można znaleźć i kupić (!) tam rzeczy, których dawno w ofercie już nie ma i dopiero przy odbiorze okazuje się, że dostajemy co innego. Działa to też w drugą stronę, w katalogu online nie ma towarów, które w normalnych fizycznych salonach znajdują się w sprzedaży nieprzerwanie od dobrych kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2007 o 12:37, Klimos napisał:

Jest to też jakieś wyjście, ale odradzam. Strona EMPiKu nie dość, że jest mocno nieintuicyjna,
to jeszcze bardzo nieaktualna. Można znaleźć i kupić (!) tam rzeczy, których dawno w ofercie
już nie ma i dopiero przy odbiorze okazuje się, że dostajemy co innego. Działa to też w drugą
stronę, w katalogu online nie ma towarów, które w normalnych fizycznych salonach znajdują się
w sprzedaży nieprzerwanie od dobrych kilku miesięcy.

tego to nie wiedziałem, ale po prostu można kupić PSP ze starjej poczciwej strony sklep.gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:40, Joorg napisał:

tego to nie wiedziałem, ale po prostu można kupić PSP ze starjej poczciwej strony sklep.gram.pl :)


Nie takiej starej znowu, a poczciwej na pewno ;)
Tu jednak cena nieco odstrasza, ale jak komuś bardzo zależy i nigdzie indziej nie znalazł, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:42, Klimos napisał:

> tego to nie wiedziałem, ale po prostu można kupić PSP ze starjej poczciwej strony sklep.gram.pl
:)

Nie takiej starej znowu, a poczciwej na pewno ;)
Tu jednak cena nieco odstrasza, ale jak komuś bardzo zależy i nigdzie indziej nie znalazł,
to czemu nie.

Ale jest pewność, że towar przyjdzie szybko i jest pierwszej klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:47, Joorg napisał:

Ale jest pewność, że towar przyjdzie szybko

Co fakt to fakt, ale nie tylko CDP rozsyła paczki szybko ;)

Dnia 15.06.2007 o 12:47, Joorg napisał:

i jest pierwszej klasy :)

W przypadku konsol to akurat dużej różnicy nie robi, bo CDP ich nie produkuje a tylko sprzedaje. A jak dobrze trafisz, to możesz dostać konsolkę nawet i 150 złotych taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:57, Klimos napisał:

> Ale jest pewność, że towar przyjdzie szybko
Co fakt to fakt, ale nie tylko CDP rozsyła paczki szybko ;)

> i jest pierwszej klasy :)
W przypadku konsol to akurat dużej różnicy nie robi, bo CDP ich nie produkuje a tylko sprzedaje.
A jak dobrze trafisz, to możesz dostać konsolkę nawet i 150 złotych taniej.

Mój kolega ostatnio wymienił się z takim gostkiem tak: telefon (300 zł) na całkiem nowe PSP!! Ale długo sobie go nie pomiał bo gostkowi się telefon nie podobał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:07, Joorg napisał:

Mój kolega ostatnio wymienił się z takim gostkiem tak: telefon (300 zł) na całkiem nowe PSP!!
Ale długo sobie go nie pomiał bo gostkowi się telefon nie podobał :]


Się chyba nie zrozumieliśmy, bo mówiłem o nowym PSP ze sklepu internetowego, sprzedającego za pośrednictwem allegro. Z resztą w normalnych sklepach cena 649 złotych za konsolkę też nie jest rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:39, Joorg napisał:

Ale niedługo spadnie cena radykalnie, to grono posiadaczy się znacznie powiększy


A skąd masz takie informacje, bo na moje oko cena już spadła. Pół roku temu PSP kosztowało 750-800 złotych, a dziś spokojnie za 650 PLNów można ją dostać. Na "radykalną" obniżkę na pewno bym nie liczył. Owszem konsolka będzie jeszcze tanieć, ale stopniowo po trochu, jak z resztą z każdą konsolą Sony (i nie tylko) bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować